بنظرتون این کار همسرم درست بوده؟

• شروع کننده موضوع رنگارنگ
  • تاریخ شروع

رنگارنگ

Guest
سلام
من یک ماه پیش پدرم فوت شدن و امروز که روز مادر بود شوهرم نه گل نه کادو هیچ برنامه خاصی نداشت فقط تبریک زبونی گفت
و گفت میخواستم واست کیک بگیرم و کادو ولی چون عزاداری نگرفتم باشه بعدن
البته خودمم حسشو نداشتم ولی الان دلم گرفته بنظرتون نباید واسه روحیه منم که شده یه کاری میکرد؟ یا همین کار درست بوده،؟

دختر جذاب

Guest
بنظرم بهتر بود که یه چیزی می گرفت
اما شاید شوهرت اینجوری فکر نمیکنه

مژده

Guest
خدا بیامرزش، مشخصه خود شوهرت هم دل و دماغی نداره عزیزم و به خاطر فوت پدرت بی حوصله ست

استارتر
استارتر

رنگارنگ

Guest
بنظرم بهتر بود که یه چیزی می گرفت
اما شاید شوهرت اینجوری فکر نمیکنه
اره خوب میگه بزار بعد چهلم میبرمت بازار هرچی میخوای بگیر
ولی من دوست داشتم یه حرکتی بزنه برام?کلا زیاد رمانتیک بازی بلد نیست ولی ته دلش مهربونه

روشنا

Guest
خدارحمت کنه
شاید چون یک ماهه فوت شده برای همین نخرید چون عذادارین

دختر جذاب

Guest
ولی من دوست داشتم یه حرکتی بزنه برام?کلا زیاد رمانتیک بازی بلد نیست ولی ته دلش مهربونه
اخی عزیزم ?
اکثر مرد ها اینجورین طبیعیه
ناراحت نباش معلومه شوهرت قلب مهربونی داره
بازار میرید حسابی تلافی کن?

استارتر
استارتر

رنگارنگ

Guest
من میگم کاش فقط یه شاخه گل میگرفت
کیک و کادو نه

Sogand

Guest
سلام
من یک ماه پیش پدرم فوت شدن و امروز که روز مادر بود شوهرم نه گل نه کادو هیچ برنامه خاصی نداشت فقط تبریک زبونی گفت
البته خودمم حسشو نداشتم ولی الان دلم گرفته بنظرتون نباید واسه روحیه منم که شده یه کاری میکرد؟ یا همین کار درست بوده،؟
احتمالا فکر کرده که تو حوصله ی جشن و کیک و کادو و اینجور چیزارو نداری و بخاطر خودت اینکارو کرده

استارتر
استارتر

رنگارنگ

Guest
خوب خانما یکم ازش دلخور بودم ولی الان برطرف شد ممنونم نظر دادین

Lady_Dracula

Guest
خدا پدرتون رو رحمت کنه
با شرایط شما حتما فکر کرده حوصله کادو این چیزا رو ندارید ناراحت نباش عزیزم

هایدی

Guest
سلام
سخت نگیر اگه هر سال برات می‌گرفته و امسال نگرفته بهش احترام بذار بگو عزیزم خیلی ممنون که به فکرم بودی و انقدر برام ارزش قائلی .خیلی دوس دارم که در کنار تو یه جشن دو نفره بگیریم و اینا?

هایدی

Guest
خدا حفظش کنه معلومه خیلی دوستت داره.خدا پدرت رو هم بیامرزه .یکم حساس شدی عزیزم .همینا رو با سیاست زنونه بهش بگو

بالا