بلاخره زایمان کردم.+عکس بچم📸

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من ابن سینا زایمان کردم
10تومن دادم
اما اوناهم عن بودن....
بنظرم باید تو بیمارستان آشنا داشته باشی اونوقت کمکت میکنن

بچه قرتی

⭐کاربر برتر⭐
وایی چه خوشگله مبارک باشه انشالله ی عروس خوب عین خودت برات بیاره😂😍

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه بیمارستان دولتی باشه اصلا کمک نمیکن چند روز دیگه همش یادت میره الاهی نامدار باشه
دولتی هم آره بستگی به طرف و جاش هم داره خواهر من دوبار نیمه خصوصی نیمه شعبان رفت راضی بود بارسوم دولتی کاشانی اونجا هم راضی بود

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همون شهریار میذاری شناسنامه گرفتی خودت راضی هستی سامیار بهتره پیشنهادبده به شوهرت ببین چی میگه

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام دوستان.من بلاخره زایمان کردم،واینکه سزارین شدم وحالم بده و تویه زایشگاه خوب وباامکانات عالی.ولی پرنسلش بی رحم بودن و وحشی.حتی دستمم نمیگرفتن از تخت بیام پایین.خیلی خواهش میکردم ازشون.ولی درهرصورت شهریار پسرم تو تاریخ۱۱شهریور ساعت۲صبح بدنیا اومد.🤱🏼
به سلامتی عزیزم
قدمش براتون خیر باشه مبارکه 😍😍😍😍😍😍

مامان دلسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دولتی هم آره بستگی به طرف و جاش هم داره خواهر من دوبار نیمه خصوصی نیمه شعبان رفت راضی بود بارسوم دولتی کاشانی اونجا هم راضی بود

اره خب فکر کنم سوم شعبان منظورت اون بیمارستان خوبی کاشانی شنیدم خب ولی چون اموزشی هست یه سری ناراضین

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره خب فکر کنم سوم شعبان منظورت اون بیمارستان خوبی کاشانی شنیدم خب ولی چون اموزشی هست یه سری ناراضین
کاشانی قبلا نمیدونم انگار خوب نبوده خواهرم سل ۹۶ رفت گفت رفتارشون خوب بود اتاق تکی هم بهم داده بودن

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام دوستان.من بلاخره زایمان کردم،واینکه سزارین شدم وحالم بده و تویه زایشگاه خوب وباامکانات عالی.ولی پرنسلش بی رحم بودن و وحشی.حتی دستمم نمیگرفتن از تخت بیام پایین.خیلی خواهش میکردم ازشون.ولی درهرصورت شهریار پسرم تو تاریخ۱۱شهریور ساعت۲صبح بدنیا اومد.🤱🏼
به سلامتی
قدمش مبارک باشه خدا حفظتون کنه برای هم

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مبارک
پارتی بگیرین ب مناسبت تولد آقا شهریار😻🫶💃💃💃💃

بالا