بعضیا دوران پریود رو چقدر سخت می گیرن و ناز می کنن

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من چهار روز بعد زایمان پاشدم کارای خودمو میکردم
هیچوقت نتونستم ادا در بیارم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
من ۴ ثانیه😆
از رو تخت پریدم پایین رفتم حموم
دو تا پرستار اومده بودن پیشم
گفتم حالم خوبه بابا برید نگران نباشید

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من ۴ ثانیه😆
از رو تخت پریدم پایین رفتم حموم
دو تا پرستار اومده بودن پیشم
گفتم حالم خوبه بابا برید نگران نباشید
نه من زایمان اخریم سنم بالا بود کمی اذیت شدم
اما خداروشکر چهار روز بیشتر طول نکشید 😂😂😂😂😂

EteI

⭐کاربر فعال⭐
من خودم تو پریودی کار می کنم سنگینم تا حدی برمی دارم زودجوش و زودرنجم نمیشم دردم ندارم فقط گاهی شده قابل تحمل بوده

مشکلی هم ندارم

اگه درد دارید درمان کنید

کلا بعضیا خیلی ناز نازی هستن من سرما میخورمم اونجوری نیستم همش بخوابم و بنالم
من همین امروز چند ساعت پیش شدم انقدر حالم بد بود منی که اصلا با بابام راحت نیستم و دوست ندارم هیجوره ازین قضیه بفهمه گوشیو برداشتم زنگ زدم بهش ۱۰ بار خداروشکر جواب نداد میخاستم بگم بیا خونه یکاری بکن وگرنه میرم خودمو میکشم من اصلا از ****** و اینا خوشم نمیاد انقدر بخدا درد داشتم نمیتونستم تاقت بیارم بزور جلوی خودمو گرفتم ****** نکنم و فقط جیغ میزدم تو خونه انقدر گریه کردم تا خابم برد و مسکن الان بیدارشدم اثر کرد ببین دردش وحشتناک بود هنوزم فکر میکنم گریم میگیره
انقدر الان قدر خودمو میدونم و حال خوبمو و تونستم زنده بمونم و کاری نکنم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من همین امروز چند ساعت پیش شدم انقدر حالم بد بود منی که اصلا با بابام راحت نیستم و دوست ندارم هیجوره ازین قضیه بفهمه گوشیو برداشتم زنگ زدم بهش ۱۰ بار خداروشکر جواب نداد میخاستم بگم بیا خونه یکاری بکن وگرنه میرم خودمو میکشم من اصلا از ****** و اینا خوشم نمیاد انقدر بخدا درد داشتم نمیتونستم تاقت بیارم بزور جلوی خودمو گرفتم ****** نکنم و فقط جیغ میزدم تو خونه انقدر گریه کردم تا خابم برد و مسکن الان بیدارشدم اثر کرد ببین دردش وحشتناک بود هنوزم فکر میکنم گریم میگیره
انقدر الان قدر خودمو میدونم و حال خوبمو و تونستم زنده بمونم و کاری نکنم

اینو بخون انجام بده مدتی ان شاءالله خوب میشی

بالا