برخوردم وقتی یه کاربر شماره ی یه کاربر دیگه رو چون مدتیه سایت نمیاد ازم خواست 😊

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یکی از کاربرهای ناشناس بهم گفت بیا خصوصی صحبت کنیم سراغ یه کاربر که من می شناسم و یه مدته سایت نمیاد رو گرفت و شماره اش روخواست

منم گفتم کدوم کاربری گفت فلان کاربر بودم

بعد گفتم ببخشید من شماره ی اون کاربر رو داشته باشمم نمیتونم بدم حتی آیدیشو نمیتونم بدم شاید راضی نیس و خب ببخشیدچطور اعتماد کنم شاید میخواید مزاحم بشید یا ازش آتو بگیرید شناساییش کرده باشید من بهش میگم خودش اگه خواست میاد سایت با کاربریش صحبت می کنه

واینکه فکر کردم اصلا شاید همون کاربری که من می شناسم باشه به دلایلی بخواد امتحان کنه منو

اسکرین گرفتم روبیکا فرستادم برای اون کاربر که می شناسم و آیدیشو دارم

اونم گفت از پارسال می شناسمش ، شماره امو نده منم گفتم شماره اتو نمیدم به من چه حتی آیدیتم نمیدم حتی از این صفحه ات اسکرین می گیرم میفرستم نام و پروفایل و آخرین بازدیدتو خط خطی می کنم بعد می فرستم که یه وقت شناسایی نشی شاید بشناست شناساییت کنه فرستادم براش اون بنده خدا هم تشکر کرد ، بعد اسکرین گرفتم برای اون کاربر روبیکا فرستادم

آخرش گفتم خواستی بیا سایت باهاش صحبت کن شاید کار واجب داره ، دلتنگته نگرانته

میای سایت وابسته ات میشن یه مدت نمیای بقیه یه جوری میشن گفت کسی وابسته ی من نیست حالا امیدوارم بعدا بیاد

آخرین ویرایش:

کیک بیتا

⭐کاربر برتر⭐
من شمارمو از سایت فقط یه نفر داره
من شمارمو @آناهیتا داشت @Neg🍓ar هم داره
آیدیمم که همه جا دارن چون متاسفانه ایدیم همه جا یه چیه😂
جلو @لیندا همون نفس چندبار سوتی دادم فکنم یبار عکس فرستادم از تنظیمات روبیکا کلا شماره ام توش بود حال هم نداشتم پاک کنم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
یکی از کاربرهای ناشناس بهم گفت بیا خصوصی صحبت کنیم سراغ یه کاربر که من می شناسم و یه مدته سایت نمیاد رو گرفت و شماره اش روخواست

منم گفتم کدوم کاربری گفت فلان کاربر بودم

بعد گفتم ببخشید من شماره ی اون کاربر رو داشته باشمم نمیتونم بدم حتی آیدیشو نمیتونم بدم شاید راضی نیس و خب ببخشیدچطور اعتماد کنم شاید میخواید مزاحم بشید یا ازش آتو بگیرید شناساییش کرده باشید من بهش میگم خودش اگه خواست میاد سایت با کاربریش صحبت می کنه

واینکه فکر کردم اصلا شاید همون کاربری که من می شناسم باشه به دلایلی بخواد امتحان کنه منو

اسکرین گرفتم روبیکا فرستادم برای اون کاربر که می شناسم و آیدیشو دارم

اونم گفت قبلا باهاش صحبت کردم شماره امو نده منم گفتم شماره اتو نمیدم به من چه حتی آیدیتم نمیدم حتی از این صفحه ات اسکرین می گیرم میفرستم نام و پروفایل و آخرین بازدیدتو خط خطی می کنم بعد می فرستم که یه وقت شناسایی نشی شاید بشناست شناساییت کنه فرستادم بعد اسکرین گرفتم براش فرستادم

آخرش گفتم خواستی بیا سایت باهاش صحبت کن شاید کار واجب داره ، دلتنگته نگرانته
آفرین کار خیلی خوبی کردی♥️

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐

لیندا

⭐کاربر فعال⭐
من شمارمو @آناهیتا داشت @Neg🍓ar هم داره
آیدیمم که همه جا دارن چون متاسفانه ایدیم همه جا یه چیه😂
جلو @لیندا همون نفس چندبار سوتی دادم فکنم یبار عکس فرستادم از تنظیمات روبیکا کلا شماره ام توش بود حال هم نداشتم پاک کنم
جالب اینه انقد گشاد بودم توجه نکردم😂🦦

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حدسم درست بود امروز پیوی با اون کاربری جدید گفت خودش بوده 😂😂

آخرین ویرایش:

بالا