برای داداشم دعا کنید

فکرش نکن

کاربر جدید
خدا ک ما رو نمیبنه دعاهای ما هم همینطور مام مثل خودش هیچوقت دیگه بمیریمم متوصل نمیشیم بهش.
ولی شما برا داداشم دعا کنین از دیروز خیلی دعوا داشتیم بعد خیلی منو کتک زد دیروز گوش من یکم خون اومد یه سیلی موهامم چنگ زد .
بعد منم رو کمدمون یه آینه شیشه ای بود پرت کردم مستقیم برخورد کرد به صورتش .
بیمارستانه 😭
از دیشب دیگه مامانم گرفته موهای منو کلی اون منو کتک زده
چرا هیچکس نمیدونه اصلا یکی از دلیلش خود خانوادمن ک اینجوری روانی شدم

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وای چه کاریه شیشه و خورده اینه کجاش رفته چشمش؟

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وای عزیزم خدا خودش کمکتون کنه و روابط شما هم خوب بشه آخه چرا دعوا ؟
چند سالتونه ؟

helia

کاربر جدید
خدا ک ما رو نمیبنه دعاهای ما هم همینطور مام مثل خودش هیچوقت دیگه بمیریمم متوصل نمیشیم بهش.
ولی شما برا داداشم دعا کنین از دیروز خیلی دعوا داشتیم بعد خیلی منو کتک زد دیروز گوش من یکم خون اومد یه سیلی موهامم چنگ زد .
بیمارستانه 😭
عزیزم خطایی هست که خودت کردی خدا بهت قدرت اختیار داده ازش استفاده کنی به نظرم برو با خود خدا درد و دل کن و باهاش ارامش بگیر .انشالله داداشت هم خوب میشه

استارتر
استارتر

فکرش نکن

کاربر جدید
عزیزم خطایی هست که خودت کردی خدا بهت قدرت اختیار داده ازش استفاده کنی به نظرم برو با خود خدا درد و دل کن و باهاش ارامش بگیر .انشالله داداشت هم خوب میشه
خدا اصلا از همون اول هیچ توجهی به ما نداشته حالام نداره
همیشه هر جا بدبختی و بد شانسی بوده رو به ما داده.

استارتر
استارتر

فکرش نکن

کاربر جدید
خدا هر چی ارامش و پول و خوشبختی بوده رو تو دیگران جا داده هر جام بدبختی بوده گفته بدم به اینا ک بعدشم میگن امتحان الهی هه.
از همون بچگی همش بدبختی میکشیدم حالام بدتر

helia

کاربر جدید
همیشه هر جا بدبختی و بد شانسی بوده رو به ما داده

همیشه هر جا بدبختی و بد شانسی بوده رو به ما داده.
مگه تو باطن زندگی بقیه رو هم دیدی که قضاوت میکنی. درسته بدبختی هرکسی با هم دیگه فرق میکنه ولی مطمئن باش تو تنها هم نیستی

helia

کاربر جدید
خدا هر چی ارامش و پول و خوشبختی بوده رو تو دیگران جا داده هر جام بدبختی بوده گفته بدم به اینا ک بعدشم میگن امتحان الهی هه.
از همون بچگی همش بدبختی میکشیدم حالام بدتر
من خودمم زیاد این حرفو میزنم میگم حالا یکم از خوشبختی بقیه به ما میدادی چی میشد .ولی وقتی دیدم بعضیا با وجود اینکه تقریبا از حال و روزم خبر دارن و بازم میگن کاش جای تو بودیم متوجه شدم هیچ کس نمیتونه عمق دردی که یک نفر میکشه رو بفهمه یا نمیبینه پس حتما منم در مورد زندگی بقیه این رو متوجه نمیشم

استارتر
استارتر

فکرش نکن

کاربر جدید
مگه تو باطن زندگی بقیه رو هم دیدی که قضاوت میکنی. درسته بدبختی هرکسی با هم دیگه فرق میکنه ولی مطمئن باش تو تنها هم نیستی
ولی جنس بدبختی اون فرق میکنه چرا نمیدونید؟
اون دغدغه های بزرگی ک ما داریم اونا ندارن

فرن_و_فرا

⭐کاربر فعال⭐
بیمارستانه 😭
داداشت تو رو میزنه ، بعد مامانتم به خاطر اون تو رو میزنه بعد تو برا داداشت التماس دعا داری؟؟!!!

بالا