برای اولین بار سلیطه شدم

استارتر
استارتر

سیب سرخ

⭐کاربر برتر⭐
من هجده عقد کردم بیست ازدواج کردم

راضیم

درس هم داشتیم باهم خوندیم
انشالله که خوشبخت بشید
رشتتون چی بود؟
اخه رشته ما همش درس های سنگین و شیفت و بیمارستان و ... داره .

علامه طباطبایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
انشالله که خوشبخت بشید
رشتتون چی بود؟
اخه رشته ما همش درس های سنگین و شیفت و بیمارستان و ... داره .
رشته من مهندسی کامپیوتر بود عزیزم

من پدر مادرم پزشک بودن اونا تو سن ۲۴ ازدواج کردن بیست و پنج هم برادرم به دنیا اومد پیش مامان بزرگم میذاشت و درس می‌خوندن

سر من هم باردار بود مامانم اینترن بود و من پرستار شبانه روزی داشتم

مرجع مزخرفات۲

⭐کاربر برتر⭐
بچه ها استاد اندیشه به همه کم تر از ۱۹ نداده بود و به من ۱۷ داده بود . در حالی که سیستم امتحانات نوشته بود اصلا غلط نداشتم .
رفتم دفتر استادم و بهش گفتم و اصلا قبول نکرد. بعد من کلی کار امتیازی کرده بودم و گفتم استاد من حتی حافظ قرآن هم هستم لطفا اینجوری نمره ندین .
گفت تنها نمره امتیازی اینه که متاهل باشی یا حتی اگر قصد ازدواج با آقایی رو داری بیارش اینجا تا باهاش صحبت کنم ، اونوقت بهت ۲۰ میدم .
من هم از گرما و بحث زیاد یهو سیم هام قاطی کرد داد زدم و گفتم همیشه در فرهنگ ما یه مرد باید کنارت باشه تا مورد اایید باشی و اصلا مهم نیست تو یه دختر تلاشگر تو ابن دنیایی( دقیقا هم نمیدونم حرفم چه ربطی داشت😕😕😂)
بچه ها کلی داد زدم و آخرش درد و محکم بستم و رفت .
یکی از همکلاسی های پسر که همیشه بهم میگفت خیلی صبوری و ارومی از شدت سلیطه بازی من چشماش گرد شده بود. دقیقا اینجوری بود: 😶😳😲😯😯
فکر می کنید نتیجه جی ش؟ از ترسش سریع نمرم رو سیستم ۲۰ گذاشت 😂😂😂
نتیجه گیری: به عنوان اولین باری که از جلد مظلومم خارج شدم و کمی افریطه بازی دراوردم باید بگم که واقعا جواب بود
منم میخوام مهربون و آروم باشم و یهویی شیطان درونمو رو کنم🤣🔪😑

استارتر
استارتر

سیب سرخ

⭐کاربر برتر⭐
رشته من مهندسی کامپیوتر بود عزیزم

من پدر مادرم پزشک بودن اونا تو سن ۲۴ ازدواج کردن بیست و پنج هم برادرم به دنیا اومد پیش مامان بزرگم میذاشت و درس می‌خوندن

سر من هم باردار بود مامانم اینترن بود و من پرستار شبانه روزی داشتم
انشالله که همگی سلامت باشید همیشه

بالا