با وجود بچه کوچیک دکور خونه رو عوض میکنید؟؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دوستش هفته ای دوسه تا گاهی ۴ تا سیگنال میده حداقل ۲ تا میده ۵ درصدی هفته ای ۱۰ درصد حداقل ماهی ۴۰ درصد یا بیشتر

خلاصه دوستش گفته من چندمیلیون داشتم الان میلیارد شده هیچی نداشت قبلا خونه ماشین خریده
اینجوری حساب نکن گلم
وقتی سهم می خری
اولش باید درصد های کارگزاری پرداخت کنی
برای فروش هم همینه
حواست باشه هر خرید فروش کار مزد داره

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درسته نمیدونم شایدبه غیر اون گفت ، خلاصه شوهرم۳ سال بورس بود دیگه چی شد مگه اینکه دوستش یاد بده باز خوبه
اینجوری نگو گلم
اون بنده خدا هم داره سعیشو میکنه
انشالله یاد بگیره
فقط مراقب باشید

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
آره خب سخته چیکارکنه منظورم اینه که خودش بخواد انجام بده چی میشه مثلا باید واقع بین بود بهخودشم گفتم کانالدهای دیگه هم چی شد کار کرد مگه اینکه به حرف دوستش پیش بریم بلکه شایدبهتره شوهرم که فعلا راضیه
الهی شکر
این خوبه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ریسکه همه
من اونا رو قبول ندارم
راجب استخراج ارز بیت کوین هست هست بعضیا مجوز دارن سایت زدن مجوزم داره ، هزینه ی برق داره دیگه میدی تو سودش شریک میشی یه سودی بهت میدن یه سودی هم خودشون برمیدارن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اوکی گلم
راحت باش
فقط یادت باشه گلم
اگر کانال بزنی احتمال بررسی هست بعد مشکل خدای نکرده نخوری
اتفاقا یکی از آشناهای شوهرم بلد نبوده گفته فراری ام میترسم بگیرنم کانال زدم ضرر کردن 😂😂
شوهر خودم از این کانال ها ضرر کرد هیچ کاری نکردیم هی گفتن نگه دار سود بعد ضرر به شوهرم میگم خودشون می فروشن به تو میگن نگه دار هی میانگین کم کن وفلان و چرت و پرتو وضعیت بازار بده ، میگفتم رفت کف بخر سود کردی بفروش وقتم نداشت باید وقت بذاری چشمت به بورس و کانال باشه گاهی نگاه میکرد الان نمیره سرکار صبح ها چشمش به کانال و بورس گاهی کار داشت یا دیر پاشد من کانالو نگاه میکنم حواسم هست خبرمیدم

خوب باشه کلا نمیره دیگه سرکار

دوستش گفته وضعیت بازار بدم باشه ماسود می کنیم

شوهرمم میترسید کانال بزنه هم این و هم به خاطرعذاب وجدان ولی تو یه کانال ادمین هست یه بار گفته بود گفت یکی تشکر کرد گفت خوبه۷ درصد سود داده امروز بگو منم بخرم گفتم کانال بگو بخرن سود کنن

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اتفاقا یکی از آشناهای شوهرم بلد نبوده گفته فراری ام میترسم بگیرنم کانال زدم ضرر کردن 😂😂

شوهرمم میترسید کانال بزنه هم این و هم به خاطرعذاب وجدان ولی تو یه کانال ادمین هست یه بار گفته بود گفت یکی تشکر کرد گفت خوبه۷ درصد سود داده امروز بگو منم بخرم گفتم کانال بگو بخرن سود کنن
گلم اون کانالی که از روی اون سهم بر دارید به راحتی می تواند شکایت کنه
این جور چیزا به ظاهر اسونه ولی پیگیریش خیلی راحته
اگر بری اموزش ببینی خیلی خوبه بعد بزن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شوهر خودم از این کانال ها ضرر کرد هیچ کاری نکردیم هی گفتن نگه دار سود بعد ضرر به شوهرم میگم خودشون می فروشن به تو میگن نگه دار هی میانگین کم کن وفلان و چرت و پرتو وضعیت بازار بده ، میگفتم رفت کف بخر سود کردی بفروش وقتم نداشت باید وقت بذاری چشمت به بورس و کانال باشه گاهی نگاه میکرد الان نمیره سرکار صبح ها چشمش به کانال و بورس گاهی کار داشت یا دیر پاشد من کانالو نگاه میکنم حواسم هست خبرمیدم

خوب باشه کلا نمیره دیگه سرکار

دوستش گفته وضعیت بازار بدم باشه ماسود می کنیم

@شب گرد تنها ویرایش کردم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
گلم اون کانالی که از روی اون سهم بر دارید به راحتی می تواند شکایت کنه
این جور چیزا به ظاهر اسونه ولی پیگیریش خیلی راحته
اگر بری اموزش ببینی خیلی خوبه بعد بزن
آره میدونم خیلی کانال ها بوده که قبلا پاک میکرد چندتا بود اونارو هم پاک کرد گاهی هم از روی حرف کاربرها خریده یا نگه داشته و ..

الان فقط به حرف دوستش که گفتم میخره

مقصرخودشم هست زود باور کرده و طمع کرده نخواستیم اوه تا بری دنبالش به پولش برسه طرف می بینی فرار کرد یا گفت ندارم قسط بدم مهم نیس اونا

حالا هی سعی میکرد صبرکنه با ضرر کم یا سر به سر یا با سود بفروشه یا میانگین کم کنه که ضررکم بشه

آموزشش سخته من میخوام کانال دوستش که خوبه بلده هر چی گفت همونو بگم بقیه بخرن

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
آره میدونم خیلی کانال ها بوده که قبلا پاک میکرد چندتا بود اونارو هم پاک کرد گاهی هم از روی حرف کاربرها خریده یا نگه داشته و ..

الان فقط به حرف دوستش که گفتم میخره

مقصرخودشم هست زود باور کرده و طمع کرده نخواستیم اوه تا بری دنبالش به پولت برسه حالا هی سعی میکرد صبرکنه با ضرر کم یا سر به سر یا با سود بفروشه یا میانگین کم کنه که ضررکم بشه

آموزشش سخته من میخوام کانال دوستش که خوبه بلده هر چی گفت همونو بگم بقیه بخرن
موفق باشی

بالا