باشگاه

• شروع کننده موضوع دل سنگ
  • تاریخ شروع

دل سنگ

Guest
عزیزایی که باشگاه میرین میشه بگین کدوم دستگاه هاخیلی رو عضلات شکم تاثیرداره.مربی فقط یه دستگاهونشون داد شماها ازکدوما زودجواب گرفتین عکسم اگه دارین بذارین که رفتم بدونم کدومه مرسی

استارتر
استارتر

دل سنگ

Guest
من که باشگاهی نیستم متاسفانه ...
منم تازه امروز رفتم کارخاصی نکردم حقیقت?بیشتر تردمیلو دوچرخه استفاده کردم یکمم ازون که واسه شکم بود ولی دوسدارم ببینم بچه ها ازکدوم دستگاه زودتر واسه عضله شکم جواب گرفتن

Choi mary

Guest
من قبلا میرفتم فقط دستگاه نبود هم زمان ایروبیک هم داشتیم بیشتر ایروبیک روی شکم تاثیر داشت

بور چشم سبز

Guest
سلام
زیر شکم پاصاف ،زیر شکم‌مورب خیلی تاثیر داره من دستگاه خاصی نمیشناسم برای شکم
کار با دستگاه برای عضله سازی و سفت کردن خوله
اما ورزش پیلاتس برای فرم دهی و شکم پهلو خیلی خوبه

Parrot

Guest
فقط به حرف مربیت گوش بده یه شبه که چاق نشدی که میخوای یه شبه لاغر بشی اون بهتر میدونه

*Melo*

Guest
عزیزایی که باشگاه میرین میشه بگین کدوم دستگاه هاخیلی رو عضلات شکم تاثیرداره.مربی فقط یه دستگاهونشون داد شماها ازکدوما زودجواب گرفتین عکسم اگه دارین بذارین که رفتم بدونم کدومه مرسی
سلام اگه بدن سازی کار میکنید بیشتر عضله سازی صورت میگیره تا چربی سوزی
معمولا دوچرخه و تردمیل و روئینگ و استپر برای چربی سوزی شکم و پهلو خوبن
ولی کاش قبل از شروع بند سازی رشته ای رو برای تناسب اندام انتخاب میکردی و بعد از اینکه به اون ایدآلت رسیدی بدن سازی رو شروع میکردی
من خودم دقیقا این کارو کردم یه مدت طولانی میشه که تی ار ایکس و فیتنس کار میکنم و از اردیبهشت میخوام بدن سازی رو شروع کنم

استارتر
استارتر

دل سنگ

Guest
سلام اگه بدن سازی کار میکنید بیشتر عضله سازی صورت میگیره تا چربی سوزی
معمولا دوچرخه و تردمیل و روئینگ و استپر برای چربی سوزی شکم و پهلو خوبن
ولی کاش قبل از شروع بند سازی رشته ای رو برای تناسب اندام انتخاب میکردی و بعد از اینکه به اون ایدآلت رسیدی بدن سازی رو شروع میکردی
من خودم دقیقا این کارو کردم یه مدت طولانی میشه که تی ار ایکس و فیتنس کار میکنم و از اردیبهشت میخوام بدن سازی رو شروع کنم
سلام ممنون ازراهنماییاتون .اخه امکان داره فقط چندماه برم بیشترم واسه لاغری تصمیم دارم مخصوصا شکم واسه همین گفتم شاید زودتراینجوری جواب بگیرم

*Melo*

Guest
سلام ممنون ازراهنماییاتون .اخه امکان داره فقط چندماه برم بیشترم واسه لاغری تصمیم دارم مخصوصا شکم واسه همین گفتم شاید زودتراینجوری جواب بگیرم
خواهش میکنم عزیزم امیدوارم زودتر به اون چیزی که میخوای برسی

بالا