بارونن

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
کلمه لیمرنس
حالتی از ذهن ناشی از احساسات عاشقانه یا غیر عاشقانه نسبت به شخص دیگر که معمولا شامل افکار و خیال پردازی های وسواسی میشود

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
گاهی حس میکنم همانطور که بقیه مردم اتاق‌های هتلشان را تحویل میدهند، من هم باید زندگی را تحویل بدهم. هرچه لازم است امضا کنم، کلید زندگی‌ام را تحویل بدهم و یک جای جدید پیدا کنم؛ یک جای امن. شاید هنوز چیزی ارزش ماندن داشته باشد.

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
وقتی به آسمان نگاه میکنم باورم نمیشود که چیزی این همه سحرآمیز همیشه آن بالاست، آن قدر سرگرم نگاه کردن به پایین هستیم که فراموش میکنیم به ستاره ها نگاه کنیم.

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
لباس ها مخفی گاه عجیب و غریب و هوشمندانه ای هستن. کبودی ها، زخم ها، نقص ها، ضعف ها اگر دوست داشته باشیم میتونیم همه رو پنهان کنیم و مهم ترین بخش های وجودمون فقط برای نگاه آینه ها و عشاقمون می مونن.

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
عشق مثل یک درخت است: خودش به تنهایی رشد می‌کند، در اعماق وجود ما ریشه می‌دواند و به شکوفا شدن در قلبی زخم خورده ادامه می‌دهد. حقیقت غیرقابل توضیح این است که هرچه عشق کورتر باشد، سرسخت‌تر خواهد بود. هیچ عشقی به اندازه‌ی عشق غیرمنطقی و نامعقول، قدرتمند نیست.

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
به این فکر می‌کنم که آیا روزی می‌توانم هرآنچه برایم اتفاق افتاده را فراموش کنم و دوباره زندگی را از سر بگیرم. به این فکر می‌کنم که آیا روزی می‌آید که دوباره مثل قبل شویم.

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
می‌نویسد یک‌شنبه است، دلم نمی‌خواست بیدار شوم. دلم می‌خواست در خواب می‌مردم. گناه کیست این طوفان و گردبادی که به جان ما افتاده و جز ویرانی و پریشانی چیزی باقی نمی‌گذارد

بالا