بابا ینی یه حسابدار یا دانشجوی حسابداری تو این سایت پیدانمیشه؟

استارتر
استارتر

دختر مهربون

⭐کاربر برتر⭐
پیام نور و دانشگاه آزاد هم حسابداری دارن با ریدمان ترین رتبه هم میگیرن اینم شد رشته:/
عزیزم نمیشه همه رو جمع بست
الان من که باکنکور میخام برم دانشگاه ریدمانه؟؟؟؟؟ طرز حرف زدن هرکس شخصیت خودشو خانوادشو توی جامعه نشون میده😉

.....................

کاربر جدید
عزیزم نمیشه همه رو جمع بست
الان من که باکنکور میخام برم دانشگاه ریدمانه؟؟؟؟؟ طرز حرف زدن هرکس شخصیت خودشو خانوادشو توی جامعه نشون میده😉
خب اونایی هم ک کنکور میدن هم ی رتبه ای میارن دیگ😂
اره مثلا دختر خاله من از دانشگاه بوعلی فارغ شده داره تو ی شرکت خصوصی بدون استخدام و بیمه کار میکنه

استارتر
استارتر

دختر مهربون

⭐کاربر برتر⭐
خب اونایی هم ک کنکور میدن هم ی رتبه ای میارن دیگ😂
اره مثلا دختر خاله من از دانشگاه بوعلی فارغ شده داره تو ی شرکت خصوصی بدون استخدام و بیمه کار میکنه
عزیزم من دخترخاله ی شما نیستم🤣🤣🤣 دانشجو با دانشجو فرق میکنه کنکوریم با کنکوری فرق میکنه خانواده هم با خانواده فرق میکنه👌

.....................

کاربر جدید
عزیزم من دخترخاله ی شما نیستم🤣🤣🤣 دانشجو با دانشجو فرق میکنه کنکوریم با کنکوری فرق میکنه خانواده هم با خانواده فرق میکنه👌
اره بابا
هیچ وقت وزارت علوم ب گرد پای وزارت بهداشت نمی‌رسه😂
مثلا تو هرگز مثل دوران کنکور من نخواهی بود جوجه!

ایواز

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اره بابا
هیچ وقت وزارت علوم ب گرد پای وزارت بهداشت نمی‌رسه😂
مثلا تو هرگز مثل دوران کنکور من نخواهی بود جوجه!
حاجی مملکت که فقط دکتر وپرستار نمیخات
حسابدار هم میخات
بعدم راسته که حجم درسامون زیاده و رقابت تو کنکور خیلی سخته و باید بیشتر تلاش کنیم
ولی بازم خوب نیست بقیه رو به خاطر رشته شون مسخره کنیم☹اونا هم دارن تلاششون رومیکنن که موفق بشن☹

.....................

کاربر جدید
حسابدار هم میخات
بعدم راسته که حجم درسامون زیاده و رقابت تو کنکور خیلی سخته و باید بیشتر تلاش کنیم
ولی بازم خوب نیست بقیه رو به خاطر رشته شون مسخره کنیم☹اونا هم دارن تلاششون رومیکنن که موفق بشن☹
خب اونا دمشون رو کوتاه کنن 😂😭

استارتر
استارتر

دختر مهربون

⭐کاربر برتر⭐
حسابدار هم میخات
آفرین عزیزم بهت افتخار میکنم بابت طرز فکرت کاش همه مثل تو بودن دنیا جای بهتری میشد☹❤😂

بالا