این کاربر همچنان بسی خوشحاله 💃🏻

گری

⭐کاربر فعال⭐
ترم اول که بودم خیلی اتفاقی که از یکی از اساتیدم سوال میکردم ،منو با خودش برد به اتاقش تو دانشگاه ،اونجا مرکز کمیته دانشجوییمون بود ،برای اون چیزی که دنبالش بودم جوابی نگرفتم ولی اتفاقی ثبت نام کردم تو آزمون و حیطه ای که بعدش همه ناامیدم میکردن ،حتی سری دوم استادم گفت کاش میرفتی یه حیطه ی دیگه اذیت میشی این حیطه ای که انتخاب کردی رو 🫠

.

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
از این جا با کسرا آشنا شدم ،اون نفر اولی بود که ثبت نام کرده بود و اسمش به عنوان کسی که همه ی مراحل رو رفته جلو همچنان جلوی سالن اصلی دانشکده مون هست ...به زور آیدیشو پیدا کردم و سوالامو ازش پرسیدم ،اونموقع اولش ترسوندم ولی از یه ور مشتاق بود که بیام بالا و با هم تو مرحله ی دوم همگروهی بشیم !

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
به مرور از اونجا با هم آشنا شدیم ...

این وسط بار ها و بار ها بهم گفتن تلاش نکن ،جتی از مرحله ی دانشگاه هم رد نمیشی 😅

ولی با این حال که فرداش یه امتحان مهم داشتم و سرمای بدی خورده بودم و همون روزم امتحان داشتم با استرس رفتم سر جلسه ،حتی وسط جلسه به خودم میگفتم اگه نمیتونی اشکال نداره سفید بده برگه رو و برو ...ولی تهش یه نگاه کردم به کسرایی که جلوم نشسته بود و باهاش قهر کردم و دلم نمیخواست فکر کنه ضعیفم در حالیکه خودش نمیخواست شرکت کنه ولی باز شرکت کرد ،برای اینکه به خودم اثبات کنم که از پس همه چیز برمیام و آدم روزای سختم و خیلی چیزا ...

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
حداقل وضعم باز از سه سریا بهتر بود که قبلش بهتر از من بودن 😅

خیلی خوشحالم ،با اینکه هنوز مراحل سخت تر و اصلیش مونده ولی امیدوارم که دیگه به خوبی بگذره ،قبلا مطمئن نبودم ولی الان مطمئنم از مسیرم ..

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
بالاخره روزای سخت در راهن 😎
مسیر جالبیه ...

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ترم اول که بودم خیلی اتفاقی که از یکی از اساتیدم سوال میکردم ،منو با خودش برد به اتاقش تو دانشگاه ،اونجا مرکز کمیته دانشجوییمون بود ،برای اون چیزی که دنبالش بودم جوابی نگرفتم ولی اتفاقی ثبت نام کردم تو آزمون و حیطه ای که بعدش همه ناامیدم میکردن ،حتی سری دوم استادم گفت کاش میرفتی یه حیطه ی دیگه اذیت میشی این حیطه ای که انتخاب کردی رو 🫠

.
همیشه شاد باشی🍓

بالا