این مرد کیه؟ (تو خواب چند هزار نفر رفته)

استارتر
استارتر
ملوسکتونم

ملوسکتونم

⭐کاربر برتر⭐
من که ایشون رو خواب ندیدم و چهره آشنایی هم برام ندارن

ولی بله بعضی ها میتونن به خواب افراد برن و نیاز نیست که حتما مال سیاره دیگه باشن

می‌تونه یک مرده باشه

یک فرد در زندگی پس از زندگی میگفت کن در کنار به خواب یک نفر از آشنایان رفته و به او گفته که به زنش پیامی رو برسونه که بعدا وان مرد هم گفته که همچین چیزی صحت داره ولی پیام رو نرسونده و مرد خودش به خواب همسرش می‌ره و تو خواب با همسرش برار می‌ذاره زمانهای مشخصی بخوابه همسرش و این به خوابش بره

اینحوری اونا هرشب ملاقات روح با روح داشتن و حرف های که میزدن جمله به جمله شباهت داشت مکانهایی که دیده بودم کاملا شبیه هم بود

بنابراین این مرد می‌تونه یک مرده باشه که به خواب زنده ها میاد و اونها رو نصیحت میکنه
همه رو نصیحت نکرده با بعضی ها وحشتناک رفتار کرده و مثل قاتل بهشون حمله کرده
چرا یه مرده به خواب این همه ادم زنده میاد که از کشورهای مختلفی اند و قطعا خیلی هاشون باهاش نسبتی ندارن؟ چرا خدا چنین اجازه ای میده؟

مرجع مزخرفات۲

⭐کاربر برتر⭐
چرا یه مرده به خواب این همه ادم زنده میاد که از کشورهای مختلفی اند و قطعا خیلی هاشون باهاش نسبتی ندارن؟ چرا خدا چنین اجازه ای میده؟
# در کار خدا دخالت نکنیم

@star

🍡💋LISA

⭐کاربر فعال⭐
واییییییییییی ترسیدم اگه تو خوابم بیاد سکته می کنم الانم که شبه دارم میخونم تبادل نظراتو می ترسم 😂...یعنی این کیه؟

مرجع مزخرفات۲

⭐کاربر برتر⭐
واییییییییییی ترسیدم اگه تو خوابم بیاد سکته می کنم الانم که شبه دارم میخونم تبادل نظراتو می ترسم 😂...یعنی این کیه؟
تعبیر خواب این مرد از نظر شیخ مرجع مزخرفات:

داداش شیطون اومده تو خوابت نترس

علامه طباطبایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خوب باید دید که اون آدما خودشون شاید آدمای بدی بودن که کارهای زشتی میکردن که این مرد در زمان زنده بودنش از اون کارها اذیت شده

اینکه یک نفر به خواب کس دیگه بیاد چیزی نیست که خدا بخواد اجازه نده

اگر برای هدایت میاد که خیلی هم خوبه

اگر هم برای تنذیر و ترسوندن آدمای بد تو خوابشون به شکل قاتل می‌ره بازم اشکالی نداره

خیلی وقتا خود خدا کاری می‌کنه آدمای بد کابوس ببینن

استارتر
استارتر
ملوسکتونم

ملوسکتونم

⭐کاربر برتر⭐
خوب باید دید که اون آدما خودشون شاید آدمای بدی بودن که کارهای زشتی میکردن که این مرد در زمان زنده بودنش از اون کارها اذیت شده

اینکه یک نفر به خواب کس دیگه بیاد چیزی نیست که خدا بخواد اجازه نده

اگر برای هدایت میاد که خیلی هم خوبه

اگر هم برای تنذیر و ترسوندن آدمای بد تو خوابشون به شکل قاتل می‌ره بازم اشکالی نداره

خیلی وقتا خود خدا کاری می‌کنه آدمای بد کابوس ببینن
اون همه ادم از کشورهای مختلف امکان نداره یک فرد رو در زمان زندگیش اذیت کرده باشند
نمیشه به سادگی گفت همه کسانی که این مرد رو تو خواب به شکل وحشتناک دیدند ادم های بدی بودند

آخرین ویرایش:

Tarashon

⭐کاربر برتر⭐
همین مرد رو دیده بود؟ واقعا بیدار شد گلوش کبود بود؟
کی ممکنه باشه؟
چه جوری تو خواب مردم میره؟
اره میگن یه نفر خیلی باهاش مشکل پیدا میکنه میره دکتر و این عکس رو واسش میکشه بعد چندین نفر دیگه هم که میان میگن ما این مرد رو دیدیم تو خوابمون با اینکه دکتره اصلا نگفته بوده جریان این مرد چیه فلسفه اش اینه

علامه طباطبایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اون همه ادم از کشورهای مختلف امکان نداره یک فرد رو در زمان زندگیش اذیت کرده باشند
نمیشه به سادگی گفت همه کسانی که این مرد رو تو خواب به شکل وحشتناک دیدند ادم های بدی بودند
نه اینکه این لرد رو در زمان زندگیش اذیت کرده باشن

مثلا این فرد مورد تجاوز محارم قرار گرفته

و می‌ره به خواب افرادی که این کار رو انجام دادن و اونها رو تنذیر میکنه

استارتر
استارتر
ملوسکتونم

ملوسکتونم

⭐کاربر برتر⭐
نه اینکه این لرد رو در زمان زندگیش اذیت کرده باشن

مثلا این فرد مورد تجاوز محارم قرار گرفته

و می‌ره به خواب افرادی که این کار رو انجام دادن و اونها رو تنذیر میکنه
بین کسانی که این مرد رو به صورت وحشتناک تو خواب دیدند، زن هایی هم پیدا میشند. زن که نمیتونه تجاوز کنه
دو خانم از کاربران این سایت هم گفتند فکر میکنند این مرد رو تو خواب به شکل ترسناک دیدند

آخرین ویرایش:

علامه طباطبایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بین کسانی که این مرد رو به صورت وحشتناک تو خواب دیدند، زن هایی هم پیدا میشند. زن که نمیتونه تجاوز کنه
دو خانم از کاربران این سایت هم گفتند فکر میکنند این مرد رو تو خواب دیدند
عزیزم من مثال زدم

مثلا ممکنه همسرش بهش خیانت کرده

این از همسرای خیانت کار متنفره چه زن چه مرد

لایلاک

⭐کاربر ویژه⭐
دو خانم از کاربران این سایت هم گفتند فکر میکنند این مرد رو تو خواب دیدند
پسربچه هایی هستند زن های روانی این کارو میکنن
تو آمریکا یه موردم بود طرفو بیهوش کرده بود باهاش رابطه داشت مرده شکایت کرده بود از زنه چرا از من حامله شده بدون‌ اجازه🤣

استارتر
استارتر
ملوسکتونم

ملوسکتونم

⭐کاربر برتر⭐
پسربچه هایی هستند زن های روانی این کارو میکنن
تو آمریکا یه موردم بود طرفو بیهوش کرده بود باهاش رابطه داشت مرده شکایت کرده بود از زنه چرا از من حامله شده بدون‌ اجازه🤣
🤯🤯🤯🤯🤯
فکر نمیکردم زن این جور باشه!!!! 🤯🤯🤯🤯🤯

بالا