این سکوت ....

• شروع کننده موضوع رامتین
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

رامتین

Guest
متاسفانه دیگران بر اساس تجربه ما کاراشونو پیش نمیبرن...
شاید ایشون هم تجربه ای مشابه شما داره...
شایدم غرورشون اجازه نمیده...
نباید به خودش بدهکار بمونه ادما باید برای خواسته هاشون بجنگن اگر شد که شد نشد هیچی

استارتر
استارتر

رامتین

Guest
خب اگه دوسش داری یه بار دیگه برو و بهش پیام بده یه فرصت دیگه واسه کسی که دوسش داری زیاد نیستا به همه آدما یه بار باید فرصت داد
نمیشناسمش .ذهنمو درگیر کرده

نسا

Guest
نمیشناسمش .ذهنمو درگیر کرده
عاااا خب احتمال اینکه یه دختر شروع کننده باشه خیلی کمه ها چون عرفش معمولا اینه که پسرا پیش قدم میشن
شانستو امتحان کن پشیمون نشی پس فردا شرمنده خودت نشی

استارتر
استارتر

رامتین

Guest
عاااا خب احتمال اینکه یه دختر شروع کننده باشه خیلی کمه ها چون عرفش معمولا اینه که پسرا پیش قدم میشن
شانستو امتحان کن پشیمون نشی پس فردا شرمنده خودت نشی
درسته

rozhan

Guest
ولی ادم باید برای یک بار هم که شده برای خواسته اش تلاش کنه
درسته ، ولی همه دخترا این ریسک و نمی پذیرن که شروع کننده باشن شما یبار دیگه پیش قدم شو اگه بازم پس زد ، دیگه کلا بهتون فکر نمی کنه اون دختر اصلا ?

استارتر
استارتر

رامتین

Guest
ی قضیه مشابه تو دارم میخوام بدونم چی تو ذهن شما پسرا میگذره که دوست نداری دوباره پیشقدم شی.!!

ترس از نه گفتن و اینکه پست بزنع؟؟
غرور؟!?
در مورد این موصوع‌که الان صحبت کردم هیچ جیز بین ما رد و بدل نشده که بخوام دوباره پیش قدم شم یعنی اصلا رابطه ای وجود نداره
در‌مورد تجربه ام از کسی که خودم بهم زدمو و دوست ندارم دوباره پیشقدم شم اینه که به اتدازه ی کافی غیرت و غرورمو زیر پا‌گذاشتم براش ولی اون صداقت نداشت یا شایدم داشت و دوست داشت بازیم بده عذاب میکشم میخوامش ولی دیگه نمیتونم برگردم بهش. من یک بار برای بدست اوردن تلاش کردم بدهکار خودم نیستم وقتی نشد دیگه نشد

استارتر
استارتر

رامتین

Guest
نمی‌دونم تو دل اون چی میگذرع.!!
ولی هنوزم من بی صبرانه منتظرم دوباره خودش بیادو ازم بخواد برگردم و با اینکه مقصر من بودم هیچوقت ازش معذرت خواهی نمیکنم ... ما دخترا ی غروری داریم که نمی‌تونیم بزاریمش کنار حتی برای کسی که دوسش داریم با اینکه بیقرارش باشیم.!!برگرد .. شاید دیگه هیچوقت نتونستی فراموشش کنی شاید دیگه هیچوقت هیچکس برات اون نشد.!!?

امیدوارم بهترینا براتون رقم بخوره?
چطور میتونین انتظار داشته باشین دوباره بیاد وقتی تقصیر شما بوده و حتی اونقدر براتون ارزش نداشته که ازش یه معذرت خواهی کنین.شاید منتطره ارزشش پیش شمارو داره میسنجه .فقط میدونم اگر دیر بجنبین شاید یه روزی دوباره بهم برگردین ودی دیگه هیچ قت اون رابطه ی خوب اولو نخواهید داشت.نمیتونم برگردم حتی اگر تا اخر دنیا درگیرش باشم و هیچکسو مثل اون نخوام خودش باید بیاد

دخترلاکچری

Guest
نمی‌دونم تو دل اون چی میگذرع.!!
ولی هنوزم من بی صبرانه منتظرم دوباره خودش بیادو ازم بخواد برگردم و با اینکه مقصر من بودم هیچوقت ازش معذرت خواهی نمیکنم ... ما دخترا ی غروری داریم که نمی‌تونیم بزاریمش کنار حتی برای کسی که دوسش داریم با اینکه بیقرارش باشیم.!!برگرد .. شاید دیگه هیچوقت نتونستی فراموشش کنی شاید دیگه هیچوقت هیچکس برات اون نشد.!!?

امیدوارم بهترینا براتون رقم بخوره?

به نظرم توی عشق و عاشقی و دوست داشتن

غرور معنایی نداره

?

استارتر
استارتر

رامتین

Guest
نمیتونمممم?بخاطرم همه کار کرد اما من خییلی اذیتش کردم فکر میکنم اگه برگردم دیگه دلش باهام نیست..کاش میشد فهمید هنوز حسی داره یا نه فقط می‌دونم با کسی نیست بعد من..!!
۸ ما میگذره از این قضیه..فکر می‌کنی اگه واقعا دوسم داشته باشه برگشتمو میپذیرع؟!
بله امتحان کنین حدافل به خودتون بدهکار نمونین بعدا افسوس بخورین که کاش کاری میکردم

بالا