این دفعه چندمه زنای همسایه مون بچم و مسخره میکنن💔

یگانه تنها

کاربر جدید
سلام خواهرای گلم خوبین بچم داره شش سالش میشه چند ماه بعد.. پسرم میره کوچه بازی کنه بچه ها کتکش میزنن چون درست نمیتونه صحبت کنه مسخرش میکنن امروز پسرم حوصله اش سر رفته بود رفت داخل کوچه با خانم های همسایه مون حرف میزد چندتا خانم نشسته بودن کنار هم بعد یکی شون گفت چی میگی یه یه یه میکنی پسرم هی تکرار میکرد می‌گفت میخوام با پسرت بازی کنم مثلاً می‌گفت میکام بادی تونم.. یکیشون گفت اندازه خرس گنده است چطوری صحبت میکنه همشون خندیدن پسرم زد زیر گریه 💔من چادر سرم نبودپامم درد میکنه صدامو بلند کردم گفتم شما اندازه خرس بزرگ شدی شعور نداری کاش شعور داشتی یه ذره شما هم که ادای پسرم و در آوردی همچنین اونام شروع کردن به فحش دادنم پسرم دوید اومد خونه درو بستم رفتم پایین..😔 دفعه چندمه اینکار رو میکنن هیچی نمیگفتم ولی دیدم خیلی بیشخصیتن.بچه هاشونم پسرم و کتک میزنن مسخره میکنن پسرم گریه میکنه با مشت میزنه توسرش 😭چیکار کنم گفتار درمانی نمیشه ببرمش هزینه اش زیاده..تخم کفتر دادم بهش فایده نداشت امسال باید مدرسه بره نمیدونم چیکار کنم 😔

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
از طریق بهزیستی ببر گفتار درمانی اگه هزینشو نداری تا مهر سال بعد سعی کن ببریش تو مدرسه سر خورده نشه
چرا بچتو تنها میفرستی تو کوچه

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
چقدر بی شعور
به نظرم اگه مستاجر هستید محله تونو عوض کنید
و اگه نمیتونید هم خودت لطفاً پیگیر درمان این بچه شو ، خیلی هزینه ای نداره خب ، داشته باشه هم واقعاً ارزش داره ، دیگه بچت داره میره مدرسه ، اذیت میشه بچه ، بزرگه ماشاالله

پسرتو تو خونه سرگرم کن
یا ببر خونه ی فک و فامیل با بچه های اونا بازی کنه
اجازه نده بره تو کوچه و با اون پسرا بازی کنه
الان کی دیگه بچه رو ول می‌کنه تو کوچه !!!

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
چقدر بی شعور
به نظرم اگه مستاجر هستید محله تونو عوض کنید
و اگه نمیتونید هم خودت لطفاً پیگیر درمان این بچه شو ، خیلی هزینه ای نداره خب ، داشته باشه هم واقعاً ارزش داره ، دیگه بچت داره میره مدرسه ، اذیت میشه بچه ، بزرگه ماشاالله

پسرتو تو خونه سرگرم کن
یا ببر خونه ی فک و فامیل با بچه های اونا بازی کنه
اجازه نده بره تو کوچه و با اون پسرا بازی کنه
الان کی دیگه بچه رو ول می‌کنه تو کوچه !!!
هی فامیل کجا بود خودم چندین ماهه خونه نشین شدم کمرم و پاهام درد میکنه از روی چهار پایه افتادم

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
هی فامیل کجا بود خودم چندین ماهه خونه نشین شدم کمرم و پاهام درد میکنه از روی چهار پایه افتادم
همین یه دونه رو داری ؟!
خودت سرگرمش کن اذیت نشه
اصلاً بچه رو مهد و پیش دبستانی فرستادی ؟!

«ساغر»

کاربر جدید
خدا لعنت کنه همسایه هاتو
از مادرایی که این قدر احمق باشند که بچه ای که مشکل داره رو مسخره کنند معلومه بچه های گاوی درمیاد که بچه ای که مشکل داره رو کتک بزنند.
شاید بیماری داره پسرت. حتما ببرش دکتر. یه جا خوندم که جدیدا بیمه هزینه های توانبخشی و گفتار درمانی رو میده. بیخیال درمانش نشو. بره مدرسه چه قدر ممکنه اذیتش کنن یا بزرگ بشه تو جامعه با چه مشکلاتی ممکنه رو به رو بشه.
فعلا هم نذار بره تو کوچه با بچه های دیگه بازی کنه. وقتی این همه اذیتش میکنن. تو خونه با اسباب بازی هاش بازی کنه.

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
همین یه دونه رو داری ؟!
خودت سرگرمش کن اذیت نشه
اصلاً بچه رو مهد و پیش دبستانی فرستادی ؟!
نه عزیزم همین و باردار بودم وضعمون خوب بود بعد ورشکست شدیم خیلی بارداری سختی داشتم خیلی گریه میکردم غصه میخوردم نه مهد کودک نفرستادم هزینه اش زیاده چندتاپارسال پیدا کردم باورت نمیشه خواهرم توی این مناطق پایین ماهی هشتصد بود بیخیال شدم امسال هم صد در صد گرونتر شده

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
خدا لعنت کنه همسایه هاتو
از مادرایی که این قدر احمق باشند که بچه ای که مشکل داره رو مسخره کنند معلومه بچه های گاوی درمیاد که بچه ای که مشکل داره رو کتک بزنند.
شاید بیماری داره پسرت. حتما ببرش دکتر. یه جا خوندم که جدیدا بیمه هزینه های توانبخشی و گفتار درمانی رو میده. بیخیال درمانش نشو. بره مدرسه چه قدر ممکنه اذیتش کنن یا بزرگ بشه تو جامعه با چه مشکلاتی ممکنه رو به رو بشه.
فعلا هم نذار بره تو کوچه با بچه های دیگه بازی کنه. وقتی این همه اذیتش میکنن. تو خونه با اسباب بازی هاش بازی کنه.
چی بگم خواهرم 💔

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
نه عزیزم همین و باردار بودم وضعمون خوب بود بعد ورشکست شدیم خیلی بارداری سختی داشتم خیلی گریه میکردم غصه میخوردم نه مهد کودک نفرستادم هزینه اش زیاده چندتاپارسال پیدا کردم باورت نمیشه خواهرم توی این مناطق پایین ماهی هشتصد بود بیخیال شدم امسال هم صد در صد گرونتر شده
متأسف شدم واقعاً
شغل همسرت چیه ؟!
ماهی چقدر درآمد دارید ؟!
مستأجر هستید ؟!
پدری
برادری
بزرگی تو فامیل ندارید هر دو که یه کمکی کنن به شما ؟!

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
متأسف شدم واقعاً
شغل همسرت چیه ؟!
ماهی چقدر درآمد دارید ؟!
مستأجر هستید ؟!
پدری
برادری
بزرگی تو فامیل ندارید هر دو که یه کمکی کنن به شما ؟!
کارگری میکنه الان هم شهرستان رفته برای کار کردن.. فامیل چی بگم والا اصلا دوست ندارم رو بزنم بهشون چون میدونم مسخرم میکنن کمکم نمیکنن پدرم فوت کرده مادرمم بنده خدا خرجش از یه خیریه است ماهی یه تومن بهش میدن کفاف خودش و نمیده

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
کارگری میکنه الان هم شهرستان رفته برای کار کردن.. فامیل چی بگم والا اصلا دوست ندارم رو بزنم بهشون چون میدونم مسخرم میکنن کمکم نمیکنن پدرم فوت کرده مادرمم بنده خدا خرجش از یه خیریه است ماهی یه تومن بهش میدن کفاف خودش و نمیده
به همسرت بگو از درآمدش حتماً یه مقدار بزاره کنار برای بچه ، الان بچت به نظر من از نون شب واجب تره برای شما

«ساغر»

کاربر جدید
چه فرهنگ گندی هست تو کشور ما. وقتی بچه ای یا فردی مشکلی داره به جای این که دیگران درکش کنند و باهاش راه بیان. اذیتش میکنند و مسخره اش میکنن. ان شاء الله خدا سر خودشون بیاره تا بفهمند.

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
خودت هم دکتر نرفتی این همه درد داری؟ اگه نرفتی حتما برو دکتر.
نه عزیزم
ببخشید به خاطر امضات میپرسم.
هرجا رفتی مسدودت کردند؟
میدونی چیه عزیزم من دنبال روزه استیجاری میگشتم خیلی ها بهم گفتن گدایی میکنی خیلی ها گفتم چرا بچه دار شدی من خیلی جاها میخواستن کمکم کنن ولی آدرس و شماره تلفن میخواستن که شوهرم میفهمید طلاقم میداد هم اینکه شوهرم قسمم داد گفت روزه استیجاری میگیری بگیر ختم صلوات و هرچی ولی خواهش میکنم آدرس و شماره تماس نده به هیچ کس آبروی منو نبر به جون بچه ها قسمت میدم دیگه اینطوری شد که من از همه جا مونده شدم هرکس شماره خواست ندادم گزارش زدن مسدود شدم.. مگه روزه استیجاری گرفتن گداییه خواهرم ؟😔

پنـــاه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام خواهرای گلم خوبین بچم داره شش سالش میشه چند ماه بعد.. پسرم میره کوچه بازی کنه بچه ها کتکش میزنن چون درست نمیتونه صحبت کنه مسخرش میکنن امروز پسرم حوصله اش سر رفته بود رفت داخل کوچه با خانم های همسایه مون حرف میزد چندتا خانم نشسته بودن کنار هم بعد یکی شون گفت چی میگی یه یه یه میکنی پسرم هی تکرار میکرد می‌گفت میخوام با پسرت بازی کنم مثلاً می‌گفت میکام بادی تونم.. یکیشون گفت اندازه خرس گنده است چطوری صحبت میکنه همشون خندیدن پسرم زد زیر گریه 💔من چادر سرم نبودپامم درد میکنه صدامو بلند کردم گفتم شما اندازه خرس بزرگ شدی شعور نداری کاش شعور داشتی یه ذره شما هم که ادای پسرم و در آوردی همچنین اونام شروع کردن به فحش دادنم پسرم دوید اومد خونه درو بستم رفتم پایین..😔 دفعه چندمه اینکار رو میکنن هیچی نمیگفتم ولی دیدم خیلی بیشخصیتن.بچه هاشونم پسرم و کتک میزنن مسخره میکنن پسرم گریه میکنه با مشت میزنه توسرش 😭چیکار کنم گفتار درمانی نمیشه ببرمش هزینه اش زیاده..تخم کفتر دادم بهش فایده نداشت امسال باید مدرسه بره نمیدونم چیکار کنم 😔
چقدر بیشعور و بی شخصیتن !
بگردم برا اون بچه ..
ب فکر درمانش باش و دیگه بچتو نفرست کوچه
ب جاش بهش یاد بده تلاش کنه و روز ب روز پیشرفت کنه تا ی روزی همه اونا حسرتشو بخورن 💛

«ساغر»

کاربر جدید
نه عزیزم

میدونی چیه عزیزم من دنبال روزه استیجاری میگشتم خیلی ها بهم گفتن گدایی میکنی خیلی ها گفتم چرا بچه دار شدی من خیلی جاها میخواستن کمکم کنن ولی آدرس و شماره تلفن میخواستن که شوهرم میفهمید طلاقم میداد هم اینکه شوهرم قسمم داد گفت روزه استیجاری میگیری بگیر ختم صلوات و هرچی ولی خواهش میکنم آدرس و شماره تماس نده به هیچ کس آبروی منو نبر به جون بچه ها قسمت میدم دیگه اینطوری شد که من از همه جا مونده شدم هرکس شماره خواست ندادم گزارش زدن مسدود شدم.. مگه روزه استیجاری گرفتن گداییه خواهرم ؟😔
نه خیلی رفتارشون باهات بد بوده.
ولی اگه شماره و هیچی از خودت ندی چه جوری براشون روزه بگیری پول بدن بهت؟
ای کاش کمیته امداد یا خیریه یا بهزیستی میرفتی
جایی نمیشه سرکار بری؟ یا کار هنری کنی تو خونه بعد بفروشی یا بدی شوهرت ببره بفروشه؟ الان مردم اعتقادشون به نماز و روزه کم شده. زورشون میاد پول بدن واسه نماز و روزه.

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چی بگم دیگه گفتنیا رو همه گفتن تنها چیزی که کسی نگفت فکر کنم همین بود که برای فحش دادن و ... میتونی بری شکایت کنی بچت رو تو خونه سرگرم کن حالا اگه بازم یه سر بیرون رفت اذیتش کردن فیلم بگیر از صحنه ازشون شکایت کن بزار یه بار واسه همیشه حساب کار دستشون بیاد

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
نه خیلی رفتارشون باهات بد بوده.
ولی اگه شماره و هیچی از خودت ندی چه جوری براشون روزه بگیری پول بدن بهت؟
ای کاش کمیته امداد یا خیریه یا بهزیستی میرفتی
جایی نمیشه سرکار بری؟ یا کار هنری کنی تو خونه بعد بفروشی یا بدی شوهرت ببره بفروشه؟ الان مردم اعتقادشون به نماز و روزه کم شده. زورشون میاد پول بدن واسه نماز و روزه.
همین مجازی من خیلی روزه گرفتم برای مردم ولی بعضی از خشکه مذهبی ها تهمت زدن بهم که از کجا بدونم میگیری خدا شاهده به جون بچه هام قسم من خودم و مدیون هیچ کس نمیکنم من هر پولی گرفتم روزه رو گرفتم وقتی آدم روزه مرده میگیره مدیون اون میت و خانواده اش میشه اگه نگیره

بالا