این درسته که خانومای شاغل بعد سرکار ک میان خونه

• شروع کننده موضوع آوااا
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
اره ، من وقتی میومدم خونه ، شام درست میکردم و خورده نخورده میخوابیدم?تا تعطیلی چیزی میشد اگه شوهرم تعطیل بود یا شمال خونه مامانم میرفتم یا زنجان .. یا خونه رو تمیز میکردم

چشم رنگیم

Guest
اره واقعا انرژی نمیمونه برا ادم

استارتر
استارتر

آوااا

Guest
اره ، من وقتی میومدم خونه ، شام درست میکردم و خورده نخورده میخوابیدم?تا تعطیلی چیزی میشد اگه شوهرم تعطیل بود یا شمال خونه مامانم میرفتم یا زنجان .. یا خونه رو تمیز میکردم
بعد حس نمیکردی شبیه مردا شدی و با ظرافتت میری سرکار و خسته کوفته میای چون شوهر پولدار نداری؟

شاپرک

Guest
بستگی داره اگه عاشق کارشون باشن نه

Dela

Guest
فعلا تا مجردى برو سر كار تا فرصتاى بهترى براى ازدواج برات فراهم بشه بعد ببين ميتونى/لازمه بعد ازدواج هم به كارت ادامه بدى يا نه! تجربه ى بقيه زياد به كارت نمياد چون هم آدما با هم متفاوتند هم شغلا.

Choi mary

Guest
فکر کنم به شغل هم ربط داره ولی کلا آره منکه خسته میشدم بعضی وقت ها غذا نخورده میخوابیدم

فندق

Guest
منم خیلی خسته میشدم مخصوصا وقتی بچه دار شدم عین ربات بودم تو خونه وقت سرخاروندن نداشتم بخاطر همین گذاشتمش کنار و الان واقعا دارم لذت میبرم
سرکار تا مجردی خوبه بعد ازدواجم تا بچه نداری

دختر جذاب

Guest
اره خب طبیعیه تراکتور که نیستن
وقتی میان خونه باید استراحت کنن درست مثل مردا که وقتی میان خونه لنگ هاشون رو میندازن روهم یکسره ارد میدن

مااماان_ساامیاار

Guest
بعد حس نمیکردی شبیه مردا شدی و با ظرافتت میری سرکار و خسته کوفته میای چون شوهر پولدار نداری؟
نه اصلا چنین فکری نمیکردم
چون زندگی مشترکه و دو نفری باید براش زحمت کشید .. و اینکه گاهی شوهرم زودتر میرسید خونه و شام بار میزاشت یا میومد دنبالم ..

Parsa

Guest
بنظر من ادم اگه مشکل مادی نداشته باشه باید ب خونه زندگیش برسه اگه بچه نداشته باشه خوبه اما اگه بچه داشته باشه اشتباه محضه چون فشار کاری خونه داری و بچه داری روش میاد اون دوستمون که گفت زندگی مشترکه دو نفر زحمت بکشن هنوز ب این باور نرسیدن که ی خانم خانه دار خودش کلی زحمت میکشه و مث شوهرش که سرکاره اون خانم هم تو خونه زحمت میکشه

مااماان_ساامیاار

Guest
بنظر من ادم اگه مشکل مادی نداشته باشه باید ب خونه زندگیش برسه اگه بچه نداشته باشه خوبه اما اگه بچه داشته باشه اشتباه محضه چون فشار کاری خونه داری و بچه داری روش میاد اون دوستمون که گفت زندگی مشترکه دو نفر زحمت بکشن هنوز ب این باور نرسیدن که ی خانم خانه دار خودش کلی زحمت میکشه و مث شوهرش که سرکاره اون خانم هم تو خونه زحمت میکشه
کاش کامنتا رو کامل بخونید
گفتم قبل بچه دار شدنم سر کار میرفتم ، دوستمون گفت ظرافت زنانه چی
گفتم زندگی مشترک دو نفر باید تلاش کنن ، من نگفتم کسی ک خونه داره زحمت نمیکشه

Parsa

Guest
کاش کامنتا رو کامل بخونید
گفتم قبل بچه دار شدنم سر کار میرفتم ، دوستمون گفت ظرافت زنانه چی
گفتم زندگی مشترک دو نفر باید تلاش کنن ، من نگفتم کسی ک خونه داره زحمت نمیکشه
با بچه اذیت نمیشدی سرکار میرفتی من دو تا پسر دارم واقعا کم میارم ?

بالا