اینا دوباره شروع کردن به دعوا کردن

• شروع کننده موضوع شاپرک
  • تاریخ شروع

4دخت

Guest
گفتم گفت نمیتونیم بگیم اینجا پلیس بیاد برای ما دردسر ایجاد میشه امنیت اینجا میاد پایین
وا صدای سرو صدا بیاد هم آرامش یه ساختمون میریزه بهم
این ساختمون همسایه دیگه ای نداره که دسته جمعی یه جوری این قضیه رو حل کنین

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
همشون چسبیدن تو خونه هاشون اینجا ۲۰ طبقست هیچکدوم از سوراخ بیرون نمیان

4دخت

Guest
به نظرم بیخیال شو حداقل امنیت خودت به خطر نیفته

دختر جذاب

Guest
کاری از دستت برنمیاد عزیزم بیخیال باش
فقط برای زنه دعا کن
تف تو غیرت شوهرش که زنش رو کتک میزنه
هرکی دست رو زن بلند کنه یه بی غیرت حیوونه

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
کاری از دستت برنمیاد عزیزم بیخیال باش
فقط برای زنه دعا کن
تف تو غیرت شوهرش که زنش رو کتک میزنه
هرکی دست رو زن بلند کنه یه بی غیرت حیوونه
خیلی عوضیه خیلیییییی اه اه حالا از بیرون نگاهش کنی آنقدر با شخصیت اما درونش مثل گاو میمونه عن آقااااا

4دخت

Guest
به اون چیکار داری آخه
خودت داری میگی 20 طبقه ساختمونه ولی کسی نمیاد اعتراض کنه زورت فقط به شوهرت میرسه
میخوای اعصاب خودت و اونو برای یه قضیه ای که به شما ربطی نداره خراب کنی
به نظرم پلیس بهترین راهه
ولی خب از دست توی تنها کاری بر نمیاد فقط برای خانومه دعا کن که شوهرش آروم شه

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
به اون چیکار داری آخه
خودت داری میگی 20 طبقه ساختمونه ولی کسی نمیاد اعتراض کنه زورت فقط به شوهرت میرسه
میخوای اعصاب خودت و اونو برای یه قضیه ای که به شما ربطی نداره خراب کنی
به نظرم پلیس بهترین راهه
ولی خب از دست توی تنها کاری بر نمیاد فقط برای خانومه دعا کن که شوهرش آروم شه
چی بگم واقعا دقیقا زورم به کسی نمیرسه کاش آروم بشه مرده هیکلیم هست نمیشه کاریش کرد

4دخت

Guest
چی بگم واقعا دقیقا زورم به کسی نمیرسه کاش آروم بشه مرده هیکلیم هست نمیشه کاریش کرد
اون آدمی که میگی اگه شوهرتم بود کاری از دستش برنمیومد چون مثلا باید چند تا از همسایه ها با هم برن بهش اعتراض کنن که مثلا بترسه واقعا از دست به آدم کاری بر نمیاد
یاد فیلم ملی و راه های نرفته اش افتادم توی اونم شوهره بدجور زنش رو میزد
شاید دعوا نمیکنن داره فیلم جنگی با صدای بلند تماشا میکنن?
امیدوارم هر چه زودتر آروم شن

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
اون آدمی که میگی اگه شوهرتم بود کاری از دستش برنمیومد چون مثلا باید چند تا از همسایه ها با هم برن بهش اعتراض کنن که مثلا بترسه واقعا از دست به آدم کاری بر نمیاد
یاد فیلم ملی و راه های نرفته اش افتادم توی اونم شوهره بدجور زنش رو میزد
شاید دعوا نمیکنن داره فیلم جنگی با صدای بلند تماشا میکنن?
امیدوارم هر چه زودتر آروم شن
دیشب ساعت ۳ من رفتم با نگهبان شوهره در و باز کرد قیافش شبیه این وحشیا بود گفتم زنگ میزنم پلیس و اینا گفت غلط میکنی داشتیم باهم دعوا میکردیم یکدفعه شوهرم اومد دید انقدر باهام دعوا کرد گفت بلایی سرت میاورد و تو دهنت بی چک و بند شده به تو چه ربطی داشت و اینا الان جرعت ندارم بام بالا

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
بری یه چی بگی تو ساختمان انگشت نما میشی!کسی نمیگه ازسر دلسوزی بود،بلانسبت تو میگن از فضولی اومد،
اینا خیلی بی احساسن همشون به خونه هاشونو و ماشیناشون مینازن یخورده آدم نیستن معرفت نداره غیرت ندارن بیشعورا احمق

4دخت

Guest
دیشب ساعت ۳ من رفتم با نگهبان شوهره در و باز کرد قیافش شبیه این وحشیا بود گفتم زنگ میزنم پلیس و اینا گفت غلط میکنی داشتیم باهم دعوا میکردیم یکدفعه شوهرم اومد دید انقدر باهام دعوا کرد گفت بلایی سرت میاورد و تو دهنت بی چک و بند شده به تو چه ربطی داشت و اینا الان جرعت ندارم بام بالا
میگم که از دست یه نفر کاری برنمیاد اگه خودت یا شوهرت به تنهایی بخواین کاری کنید با خودتون دشمن میشه بابا به این فکر کن تو میخوای تو این ساختمون زندگی کنی بعضی اوقات هم تنهایی اگه باهاتون دشمن شه و بخواد یجوری سر تو تلافی دربیاره چی یا باید همه اعتراض کنن یا حداقل مدیری نگهبانی بره باهاش حرف بزنه که انگار کسی نمیره
تو هم فقط میتونی براش دعا کنی همین
شوهرت هم بخاطر خودت بوده که چیزی گفته بخاطر امنیت تو ترسیده

آنجِل

Guest
میگم که از دست یه نفر کاری برنمیاد اگه خودت یا شوهرت به تنهایی بخواین کاری کنید با خودتون دشمن میشه بابا به این فکر کن تو میخوای تو این ساختمون زندگی کنی بعضی اوقات هم تنهایی اگه باهاتون دشمن شه و بخواد یجوری سر تو تلافی دربیاره چی یا باید همه اعتراض کنن یا حداقل مدیری نگهبانی بره باهاش حرف بزنه که انگار کسی نمیره
تو هم فقط میتونی براش دعا کنی همین
شوهرت هم بخاطر خودت بوده که چیزی گفته بخاطر امنیت تو ترسیده
اره دقیقا،توساختمون نباید باکسی طرف بشی

بالا