اینا دوباره شروع کردن به دعوا کردن

• شروع کننده موضوع شاپرک
  • تاریخ شروع

شاپرک

Guest
این همسایمون دوباره شروع کردن به دعوا کردن دیشب کم من و نگران کردن باز الان شروع شد ولی صداشون خیلی کمتر شده من گوشیم تیزه میشنوم چیکار کنم از دستشون نگران این زنم شوهره بلایی سرش بیاره اه اه معلوم نیس سره چی باهم میجنگن خب آدم باشین دیگه دیشب اون همه زنه جیغ زد الان دیگه ولش کنه دیگه اه الانم شوهرم نیست مامانم و خواهرم پیشمن مامانم که ترسو نشسته صلوات میفرسته خواهرمم که هتفون گذاشته تو گوشش یعنی داره چیکارش میکنه انقدر جیغ میزنه

مژده

Guest
مدیر نداره ساختمانتون؟ به مدیر بگین بهشون یه تذکری بده

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
دعوای زن و شوهریه نترس?
دعوا یعنی جفتشون داد بزنن مرده داد میزنه زنه جیغ میزنه ناله میکنه حتما داره میزنتش دلم براش میخوره دیشب ساعت ۳ معلوم نبود چیکارش کرده بود زنه بدبخت صداش تا اینجا میومد

یه آدم غمگین با نقاب خنده

Guest
ما از روابطشون خبر نداریم،،،همیشه نمیشه گفت مرده مقصره ،،،شاید زنه هم یکاری میکنه ،،،البته شاااید

ما چن سال پیش یه همسایه اینجوری داشتیم آخرش معلوم شد مقصر خوده زنه هس

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
ما از روابطشون خبر نداریم،،،همیشه نمیشه گفت مرده مقصره ،،،شاید زنه هم یکاری میکنه ،،،البته شاااید

میترسم بکشتش اونوقت عذاب وجدان میگیرم

گوش مروارید_

Guest

اره منم همش میگم نمیشه قۻاوت کرد

گوش مروارید_

Guest
خب اگه آنقدر جدیه طلاق بگیرن چرا هم و کل کوفت میکنن
خب یه وقتهایی پیش میاد البته من هنوز دعوای به این جدیت نداشتم تو زندگیم ولی خب زندگی بالا پایین زیاد داره یه وقتهایی خیلی مشکل بزرگ بشه ایشالا مشکل اونام حل بشه

گوش مروارید_

Guest
تو هم دعا کن ذکر بگو خدا ارومشون کنه کاری که نمیتونی کنی دعا کن در حقشون

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
خب یه وقتهایی پیش میاد البته من هنوز دعوای به این جدیت نداشتم تو زندگیم ولی خب زندگی بالا پایین زیاد داره یه وقتهایی خیلی مشکل بزرگ بشه ایشالا مشکل اونام حل بشه
آره واقعا خدا کنه حلشه

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
به نگهبان بگو به پلیس زنگ بزنه
خودت کاری نکن شایداون همسایه باهات دشمن شه یه بلایی سرت بیاره
گفتم گفت نمیتونیم بگیم اینجا پلیس بیاد برای ما دردسر ایجاد میشه امنیت اینجا میاد پایین

بالا