اگه غیبت نکنیم، چیکار کنیم؟!

• شروع کننده موضوع واندروومن
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
من همیشه یه کلمه میندازم وسط تا دوساعت به غیبت گوش میدم
بیشتر شنونده و فعال کننده ام???
پس تو استارتشو میزدی
بعد با یه کاسه تخمه مینشستی وسط و به بمبی که انداختی وسط مینگرستی....??

مااماان_ساامیاار

Guest
زمان ما، دوستی با پسر خیلی بد بود، عشقامون از این مدلی بود ک از جلو سوپری رد میشدیم ، ی نظر میدیدیم .. خدا ساهده ۴۵ دقیقه میگفتیم اول من پول دادم بعد اون، برگشتنی ی لبخند زد ، یعنی چقدر دوسم داره و .. یه دوست داشتم اسمش ملاحت بود این عاسق سهاب حسینی بود اون موقع هم فیلم رخساره رو داده بودن هر روز درباره حرکات اون سهاب حسینی حرف میزد?این صحبت مابا دوستامون بود

و اما این روزا درباره شلوغی بچه?کرونا و گرونی و ...

منم این عادت بد غیبت داشتمااا. خیلی رو خودم کار کردم کمش کردم?

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
زمان ما، دوستی با پسر خیلی بد بود، عشقامون از این مدلی بود ک از جلو سوپری رد میشدیم ، ی نظر میدیدیم .. خدا ساهده ۴۵ دقیقه میگفتیم اول من پول دادم بعد اون، برگشتنی ی لبخند زد ، یعنی چقدر دوسم داره و .. یه دوست داشتم اسمش ملاحت بود این عاسق سهاب حسینی بود اون موقع هم فیلم رخساره رو داده بودن هر روز درباره حرکات اون سهاب حسینی حرف میزد?این صحبت مابا دوستامون بود

و اما این روزا درباره شلوغی بچه?کرونا و گرونی و ...

منم این عادت بد غیبت داشتمااا. خیلی رو خودم کار کردم کمش کردم?
وای خدا?????
اخه کرونا و گرونی یکم فاز منفیه
نمیدونم واقعا!
دوست دارم در عین حال که خوش صحبت باشم، غیبت هم نکنم

ای ننه آرره منم این عادت بد رو دارم منم میخوام رو خودم کارکنم بزارم کنار?

مااماان_ساامیاار

Guest
وای خدا?????
اخه کرونا و گرونی یکم فاز منفیه
نمیدونم واقعا!
دوست دارم در عین حال که خوش صحبت باشم، غیبت هم نکنم

ای ننه آرره منم این عادت بد رو دارم منم میخوام رو خودم کارکنم بزارم کنار?
درباره چیزای خنده دار حرف بزنین ، مثلا چیزای طنز و یا سوتیاتون

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
درباره چیزای خنده دار حرف بزنین ، مثلا چیزای طنز و یا سوتیاتون
فکر خوبیه? از فردا سعی میکنم کلی سناریو سوتی بچینم که بعدا تو جمع بشینم اینارو تعریف کنم دیگه وقت بهغیبت نرسه??

آیلا

Guest
منم از غیبت افراطی خوشم نمیاد واقعا
ولی مثلا تو حرفامون پیش میاد که خبری از دوستای مشترکمون بهم بدیم
میخواستم ببینم چطوری میشه کلا به صفر رسوند? خیلی سخته??
امکان نداره به صفر برسه اگه بخوای حساب کنی اون حرف عادیم که میزنیم یه جور غیبت محسوب میشه?

آیلا

Guest
همین حرفامون و غیبت ها هم ضرر محسوب میشه دیگه . نمیشه؟
آخه میدونی چیه من خیلی کم غیبت میکنم غیبتمم همیشه درباره خودممه مثلا با یکی قهرم باشم بدترین کارم درحقم کرده باشه هیچ وقت رازشو به کسی نمیگم ولی به همه میگم که چه قدر در حقم بدی کرد اونم خیلی کم پیش میاد برای کسی درد و دل کنم اکثرا من دردو دل بقیه گوش میکنم همه هم میدونن من رازشونو به کسی نمیگم

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
آخه میدونی چیه من خیلی کم غیبت میکنم غیبتمم همیشه درباره خودممه مثلا با یکی قهرم باشم بدترین کارم درحقم کرده باشه هیچ وقت رازشو به کسی نمیگم ولی به همه میگم که چه قدر در حقم بدی کرد اونم خیلی کم پیش میاد برای کسی درد و دل کنم اکثرا من دردو دل بقیه گوش میکنم همه هم میدونن من رازشونو به کسی نمیگم
منم اینطوریَم که مثلا یکی درحقم بدی میکنه یا اذیتم میکنه و باهاش خوب نیستم مثلا ممکنه پیش نزدیک هام و خواهرم غر بزنم و بگم فلانی چقدر بیشعوره فلان کارو کرد ال کرد بل کرد باهام و فلان حرفو زد بهم?
ولی همه اینا غیبت محسوب میشه
و ازطرفی هم میگم خب اینارو ادم به نزدیکاش نگه و دردودل نکنه چیکارکنه

آیلا

Guest
منم اینطوریَم که مثلا یکی درحقم بدی میکنه یا اذیتم میکنه و باهاش خوب نیستم مثلا ممکنه پیش نزدیک هام و خواهرم غر بزنم و بگم فلانی چقدر بیشعوره فلان کارو کرد ال کرد بل کرد باهام و فلان حرفو زد بهم?
ولی همه اینا غیبت محسوب میشه
و ازطرفی هم میگم خب اینارو ادم به نزدیکاش نگه و دردودل نکنه چیکارکنه
غیبت محسوب نمیشه چون ضرری به اون فرد نمیرسه اون موقع باید یه گوشه بشینیم با هیچ کسم رفت و آمد نکنیم باشد که رستگار شویم ومن را در بهشت ابدی ملاقات کنید??

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
غیبت محسوب نمیشه چون ضرری به اون فرد نمیرسه اون موقع باید یه گوشه بشینیم با هیچ کسم رفت و آمد نکنیم باشد که رستگار شویم ومن را در بهشت ابدی ملاقات کنید??
دمتگرم???بهشت میبینمت پس??

بالا