اولین بار بود اومده بودم قطعه شهدا... 🥲🖤

خوشگل خانم..

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
IMG_20231103_231502_850.jpg
این شهید مدافع حرمه به نام شهید مجید قربانخانی شهیدی که قبلا. لات بود.... و به امام حسین گف توکه میتونی منم درست کن بعد ی هفته شهید شد بهتون توصیف میکنم زندگی نامشون بخونید. موی بدنتون سیخ میشه.... دیروز. بابام نحو شهادتشو گف... نحو شهادتش خیلی وحشتناک بود انگار ادم قلبش اتیش میگیرهه 🖤

این شهید مدافع امنیته طلبه بود به نام شهید آرمان علی وردی... دیروز بعد مزار شهید مجید قربان خانی رفتیم سر مزار آرمان علی وردی یهو قلبم شروع کرد به تند تند زدن بعد یهو بغضم ترکید و زار زار گریه کردم و ته ته دلم قاتل هاشو نفرین کردم و حتی باعث بانیشو یهویی ی متن اومد تو مغزم این بودکه غریب گیر اوردنت اخه خیلی زود بود برای رفتنش چون اخه جوون بود و ناکام بود چون ازدواج نکرده بود و بچه ام نداشت. همین انقدر ناکام و غریب... قلبم و دلم خون شده بود و بشدت میسوخت... 🖤🖤 به ارمان گفتم بمیرم واسه مظلومیتت آرمانم... 🖤😭
IMG_20231103_231503_218.jpg

آخرین ویرایش:

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
حتماً زندگی نامش رو میخونم و نمیدونم چرا من هر وقت مزار شهیدی رو می بینم بیشتر دلم واسه خانوادش میگیره به خصوص مامان و باباشون 😭💔

استارتر
استارتر
خوشگل خانم..

خوشگل خانم..

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حتماً زندگی نامش رو میخونم و نمیدونم چرا من هر وقت مزار شهیدی رو می بینم بیشتر دلم واسه خانوادش میگیره به خصوص مامان و باباشون 😭💔
ارره بخدا دیروز سر مزار آرمان. خیلی شلوغ بود جای سوزن انداختن نبود 🖤

بالا