استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
? اگر بهت گفتند نمی‌تونی کاری رو انجام بدی، فقط بهشون بخند! بعدا می‌فهمند که چرا بهشون خندیدی.

? موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می‌شود، همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند! (آلبرت انیشتین)

? هیچ وقت برای چیزایی که خودت میتونی به دست بیاری، به کسی التماس نکن!

? تاریک ترین لحظات شب درست قبل از سپیده دم است…

? آینده از آن کسانی است که به استقبال آن می‌روند.

? با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای برایتان ندارد، اما می‌تواند همه چیز را برای شما مهیا کند.

? مردم اغلب می‌گویند انگیزه ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید! (زیگ زیگلار)

? این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند. (برایان تریسی)

? آنقدر قوی باش که هر روز با زندگی رو به رو شوی!

? خیلی از شکست های زندگی به خاطر این است که نمی‌دانیم چقدر به موفقیت نزدیک بودیم، وگرنه هرگز تسلیم نمی‌شدیم…

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
ﻣﺪﺗﻬﺎﺳﺖ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪﺍﻡ ﻫﺮﮔﺎﻩ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ ﺭﻧﺠﯿﺪﻡ ﯾﺎ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ ﺷﮑﺴﺖ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺭﻭﺯﯼ ﺑﺎﺷﻢ ﮐﻪ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﺭ زندگی ام ﻧﺒﺎﺷﺪ
ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺁﻧﻘﺪﺭ، ﮐﻪ ﻧﺒﻮﺩﻧﺶ ﺭﺍ ﺑﺎﻭﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ؛ ﺑﻌﺪ ﺩﺭ ﺫﻫﻨﻢ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﻣﯿﺸﻮﻡ ﻭ ﺷﺎﯾﺪ ﯾﮏ ﻋﺰﺍﺩﺍﺭﯼ ﺫﻫﻨﯽ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺁﺭﺯﻭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮐﺎﺵ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻣﯿﮕﺬﺷﺘﻢ
ﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ ﺣﺎﻻ ﺍﻭ ﻫﺴﺖ ﭘﺲ ﺑﺒﺨﺶ ﻭ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﻦ
ﺍﺯ ﺑﺨﺸﺸﻢ ﺷﺎﺩ ﻣﯿﺸﻮﻡ ﻭ ﺍﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﻭ ﺷﺎﺩﺗﺮ
ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﺍﺣﺘﯽ

?ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻣﻮﻝ ﺟﺪﯾﺪ آرامش ﻣﻦ ﺍﺳﺖ.?

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
?وقتی تلاش می کنی همه چیز را کنترل کنی، هیچ لذتی نمی بری
آرام باش، نفس بکش، رها کن
فقط در لحظه زندگی کن
زندگی هیچگاه بی مشکل نخواهد بود، مشکل جزیی از دنیای مادی است
در واقع همه چیز مساله است نه مشکل
فقط روح متعالی است که فارغ از رنج و مشکلات است

به رنجهایتان اهمیت ندهید تا کم رنگ شوند.?

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
?برایت چه بخواهم ز خدا؟
بهتر از اینكه خودش پنجره ی باز اتاقت باشد
عشق محتاج نگاهت باشد
خلق لبریز دعایت باش

و دلت تا به ابد وصل خدایی باشد که “همین نزدیکیست?

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
?کلمات تو، سرنوشت تو را بوجود می آورند
اندیشه های تو، زندگیت رو می سازند
و آنچه که به خود میگویی از زندگی ات میشنوی

از کلامت بر تو حکم میشود، تو همانی که می اندیشی.?

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
?خوشبختی دیگران از خوشبختی تو کم نمیکند
ثروت آنان رزق تو را کم نمیکند
و صحت آنان هرگز نمیگیرد سلامتی تو را

پس مهربان باش و آرزو کن برای دیگران آنچه را که آرزو میکنی برای خودت?

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest

?۳۴ جمله مثبت و انرژی بخش?

۱- من منتظر بهترین‌ها هستم و بهترین‎‌ها را آرزو دارم و به بهترین نحو عمل می‌کنم.?

۲- همانطور که خورشید پس از شب طلوع می‌کند، موفقیت نیز پس از شکست و مشکلات ظاهر می‌شود.?

۳- اگر فردی به موفقیت برسد، این بدان معناست که دیگران از جمله من هم می‌توانم به آن برسم.?

۴- فکر، احساس و رفتار مثبت هزینه‌ای ندارد. هم‌چنین فکر، احساس و رفتار منفی خرجی ندارد پس چرا فکر، احساس و رفتار مثبت را انتخاب نکنم؟?

۵- اگر خواهان موفقیت هستید، به جای ناله و شکایت، برنامه‌ریزی کنید و به آنها عمل کنید.?

۶- اگر شیوه زندگی خود را دوست ندارید، در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید. شما می‌توانید سبک زندگی متفاوتی داشته باشید. شما به انگیزه، برنامه ریزی مناسب و پشتکار نیاز دارید.?

۷- هر فکر و احساس و حرفی که می‌زنید، خودتان و دیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهد پس دقت کنید که به چه فکر می‌کنید، چه احساسی دارید و چه می‌گویید.?

۸- من قدردان تمام چیزهای خوب در زندگی‌ام هستم و بابت آنها شکرگزارم.?

۹- من می توانم هر مهارتی را یاد بگیرم و در هر زمینه‌ای می‌توانم پیشرفت کنم.?

۱۰- من به خود و توانایی‎هایم برای یافتن عشق، پیشرفت در کار و دستیابی به موفقیت ایمان دارم.?

۱۱- من قادر هستم که تمام تلاشم را برای دنبال کردن رؤیاها و اهدافم و تبدیل کردن آنها به واقعیت به کار گیرم.?

۱۲- شادی، عشق و آرامش را به زندگی‌ام دعوت می‌کنم.?

۱۳- من هرروز عشق و شادی را در زندگیم با آغوش باز می پذیرم.?

۱۴- با آغوشی باز به سوی تجارب و فرصت‌های جدید می‌روم.?

۱۵- فرصت‌های بی‌شماری دارم و من بهترین آنها را برمی‌گزینم.?

۱۶- عشق، شادی و مهربانی را به همه ارزانی می‌کنم و همین عشق، شادی و مهربانی را از آنها دریافت می‌کنم.?

۱۷- عشق، شادی و موفقیت را به دوستان، خانواده‌ام حتی کسانی که از من خوششان نمی‌آید، می‌بخشم.?

۱۸- روز به روز در زندگی‌ام پیشرفت را احساس می کنم.?

۱۹- یاد گرفته‌ام هر چیزی را بدون قضاوت و دلخوری بپذیرم.?

۲۰- ماندن در گذشته سودی ندارد، هرچه در گذشته رخ داده تمام شده و الان گذشته‌ای وجود ندارد. پس از زمان حال لذت ببرید?

۲۱- هرچه زودتر بتوانید از گذشته فارغ شوید، زودتر حال و آینده را تحت کنترل خود درمی‌آورید.?

۲۲- وقتی گذشته را رها کنید، فرصت‌های جدیدی می‌سازید.?

۲۳- باور داشته باشید که حتی هنگام ناکامی و ناامیدی هم می شود به موفقیت رسید. اگر این تصور ذهنی را داشته باشید، حتماً به آن دست پیدا می‌کنید.?

۲۴- باور به اینکه می‌توانید موفق شوید، شما را به آسانی به جلو می‌برد و انگیره می‌دهد تا به سمت حرکت کنید.?

۲۵- وقتی خودتان را باور دارید، نظر دیگران نسبت به شما و رفتارهایتان اهمیتی ندارد.?

۲۶- وقتی صبح از خواب برمی‌خیزید به خود بگویید امروزتان چقدر شگفت‌انگیز است. جملات مثبت را تکرار کنید و به آنها ایمان داشته باشید.?

۲۷- وقتی شب به رختخواب می‌روید به خود بگویید که فردا روز شگفت‌انگیزی خواهید داشت.?

۲۸- افکار و احساسات مثبت را جایگزین افکار و احساسات منفی کنید. هرچند این کار مشکل است، تسلیم نشوید. فقط به این کار ادامه دهید تا برایتان به یک عادت بدون زحمت تبدیل شود.?

۲۹- وقتی ذهنیت خود را تغییر می‌دهید و به افکار بهتر و شادتر رجوع می‌کنید، به همین ترتیب زندگی‌تان تغییر می‌کند.?

۳۰- اگر امروز با مشکلاتی مواجهه هستید، آن را یک چالش در نظر بگیرید و به جای غصه خوردن، با انرژی در جستجوی راه حل باشید.?

۳۱- اگر بگویید “من نمی‌توانم” ذهنتان فرصت‌ها را نمی‌بیند و در جایگاهی که هستید باقی می‌مانید. اما اگر بگویید “من می‌توانم” فرصت‌ها را پیدا می‌کنید و رو به جلو حرکت می‌کنید.?

۳۲- اگر کاری را نتوانستم انجام دهم، از آن درس می‌گیرم.?

۳۳- اگر شما منتظر پیدا شدن فرصت هستید، آن را می‌یابید. باید ذهنتان را تغییر دهید.?

۳۴- در زندگی روزمره‌تان همیشه چیزهای کوچکی هستند که می‌توانید به شیوه‌ای متفاوت آنها را انجام دهید. با انجام این کار زندگی‌تان جذاب‌تر می‌شود?.

استارتر
استارتر

پاندا تپولی

Guest
1565273616_2015.jpg
1585303887841.jpg
1585303913402.jpg
1585303967069-1.jpg
John-Lenon.jpg
photo-with-text-for-girls-10.jpg
photo-with-text-for-girls-17.jpg
عکس-انگیزشی-38.jpg