امشب خیلی حالم گرفته شد

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
میزارید به پای حسودی یا هر چی ، من فک میکردم اگه بزرگتر شیم تفاوت هامون کمتر میشع، همه هم سن سالام تو فامیل باباشون واسشون ماشین خریده اون موقع بابای من نمیتونه حداقل ماشینشو عوض کنه ، ادم ماشین بازی نیستم نه گاها دلم میخاد ماشین داشتم ور می‌داشتم چرخی دور شهر میزدم .... حتی یکی تو روستاست ولی باباش واسش ماشین میخواد بخره

تن ماهی

⭐کاربر برتر⭐
پدرت وضیعت مالیش چطوریه ؟شاید شرایط و پول خریدن ماشین رو نداره
هم سن های منم خیلی چیز ها دارن ولی من ندارم برام مهم نیست حقیقتا ، چون من یه آدم جداعم و لازم نیست هرچی من دارم اونام داشته باشن و هرچی اونا دارن منم داشته باشم
همه که مثله هم نیستن

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه شرایط مالی خوبی رو به بالا داره بهت حق میدم

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چه میشه کرد
زندگی همینه دیگه چیزی که واسه یکی آرزو هست برای یکی دیگه اصلا مهم نیست
یکی آرزوی یه دوچرخه داره و رسیدن بهش براش محاله یکی تند تند ماشین های گرون میخره

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
هم سن های منم خیلی چیز ها دارن ولی من ندارم برام مهم نیست حقیقتا ، چون من یه آدم جداعم و لازم نیست هرچی من دارم اونام داشته باشن و هرچی اونا دارن منم داشته باشم
همه که مثله هم نیستن
بابا طرف تنها درآمدش شوفری هستنش اونم گاها کارش میگیره این منو میسوزونه اونوقت بابای منم رفته تو روستا شروع کرده خونه ساختن که مثلا تابستون ها اونجا خوش باشیم

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
همه که مثله هم نیستن
داییم اگه خونه بابا بزرگمو نمی تونست بفروشه یه کار درست حسابی نداشت چه به برسه به اینکه بتونه عین الان چند تا خونه و درآمد خوب داشته باشه ،خونرو فروخت اون یکی دایی هامو بدبخت کرد خودش خوشبخت شد سهم بقیه رو هم نداد

تن ماهی

⭐کاربر برتر⭐
بابا طرف تنها درآمدش شوفری هستنش اونم گاها کارش میگیره این منو میسوزونه اونوقت بابای منم رفته تو روستا شروع کرده خونه ساختن که مثلا تابستون ها اونجا خوش باشیم
تو هم سن و سوالات تو فامیل رو نگاه نکن ، الان جوون ها همه ماشین ندارن پسر هاش هم ندارن چه برسه به دخترها🙁

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
چه میشه کرد
زندگی همینه دیگه چیزی که واسه یکی آرزو هست برای یکی دیگه اصلا مهم نیست
یکی آرزوی یه دوچرخه داره و رسیدن بهش براش محاله یکی تند تند ماشین های گرون میخره
حالا داییم وضعش خوبه تونسته واسه دخترش ماشین بخره من عادت کردم به اینکه دختر داییم همیشه از من امکاناتش بیشتر باشه ، اخه موندم اون یکی دختر چطوری واسش ماشین خریدن درامدشون از ما کمتره ، پدر مادر اگه بخوان میتونن مثلا منو واسم یه کتاب تستم نخریدن گفتن مافیای کنکوره و کنکور از کتابه ، مهندسی دانشگاه دولتی قبول شدم یه جوری تحقیر امیز باهام رفتار کردن که من فک کردم رشته بدیه رفتم انصراف دادم تا دوباره کنکور بدم که گند زدم ، حالا خواهرمو مدرسه غیر انتفاعی ثبت نام کردن کلی پول کتاب و جزوه میدن قربون صدقشم میرند، خیلی چیزا دست پدر مادره

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
تو هم سن و سوالات تو فامیل رو نگاه نکن ، الان جوون ها همه ماشین ندارن پسر هاش هم ندارن چه برسه به دخترها🙁
امشب به خودم گفتم هم سن و سالای تو مامان باباهاشون هنوز خونه نخریدن و مستجرن اما واقعا وقتی میبینم تو فامیل اونایی که درامدشون از ما کمتره ولی کیفیت زندگیشون عین ما ... ، بابام کلی خرج مامانش و خواهراش میکنه در صورتی که اونا وضعشون خوبه اما مامان بزرگم برده بار اوردتش

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حالا داییم وضعش خوبه تونسته واسه دخترش ماشین بخره من عادت کردم به اینکه دختر داییم همیشه از من امکاناتش بیشتر باشه ، اخه موندم اون یکی دختر چطوری واسش ماشین خریدن درامدشون از ما کمتره ، پدر مادر اگه بخوان میتونن مثلا منو واسم یه کتاب تستم نخریدن گفتن مافیای کنکوره و کنکور از کتابه ، مهندسی دانشگاه دولتی قبول شدم یه جوری تحقیر امیز باهام رفتار کردن که من فک کردم رشته بدیه رفتم انصراف دادم تا دوباره کنکور بدم که گند زدم ، حالا خواهرمو مدرسه غیر انتفاعی ثبت نام کردن کلی پول کتاب و جزوه میدن قربون صدقشم میرند، خیلی چیزا دست پدر مادره
درسته خیلی چیزا دست پدرو مادر هست

پدرو مادر اگر در توانشون هست و برای بچه ها خرج نکنن واقعا نامردی کردن در حق بچه

اگر نداشته باشند بحث جداست

چقدر بد که انصراف دادین کاش به حرف کسی توجه نمی‌کردین
تبعیض بین بچه ها واقعا نابود کننده هست

تن ماهی

⭐کاربر برتر⭐
امشب به خودم گفتم هم سن و سالای تو مامان باباهاشون هنوز خونه نخریدن و مستجرن اما واقعا وقتی میبینم تو فامیل اونایی که درامدشون از ما کمتره ولی کیفیت زندگیشون عین ما ... ، بابام کلی خرج مامانش و خواهراش میکنه در صورتی که اونا وضعشون خوبه اما مامان بزرگم برده بار اوردتش
باهاش حرف بزن ، پدرته به هرحال شاید فرجی شد

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
درسته خیلی چیزا دست پدرو مادر هست

پدرو مادر اگر در توانشون هست و برای بچه ها خرج نکنن واقعا نامردی کردن در حق بچه

اگر نداشته باشند بحث جداست

چقدر بد که انصراف دادین کاش به حرف کسی توجه نمی‌کردین
تبعیض بین بچه ها واقعا نابود کننده هست
اره دیدن من بدبخت شدم گفتن حداقل اون یکی رو نجات بدیم ، یه طوری با هم سن سالام تو فامیل مقایسم کردن منم فک کردم خیلی چیز بدی قبول شدم ، الان روانشناسی قبول شدم از بچگی عاشقش بودم هعی سعی میکنن با این جملات که تو به این رشته علاقه داشتی گناه خودشون رو بشورن

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره دیدن من بدبخت شدم گفتن حداقل اون یکی رو نجات بدیم ، یه طوری با هم سن سالام تو فامیل مقایسم کردن منم فک کردم خیلی چیز بدی قبول شدم ، الان روانشناسی قبول شدم از بچگی عاشقش بودم هعی سعی میکنن با این جملات که تو به این رشته علاقه داشتی گناه خودشون رو بشورن
💔💔
اشکال نداره گلم گذشته رو بیخیال

ان شاءالله موفق باشی و به درآمد بالا برسی و خودت برای خودت هرچی میخوای بخری 😍😍

تن ماهی

⭐کاربر برتر⭐
نه بابا درگیر خرج مدرسه خواهرمه و داره یه خونه دوم میسازه ، حرف بزنم انگار با دیوار حرف زدم
پس وضیعت و داشته های خودت رو با دیگران مقایسه نکن تا آرامش داشته باشی💗 ماشین هم بخری یک چیز دیگه آرامشت رو به هم میزنه مشکلت رو از ریشه حل کن
من خودم تمام فامیل وضع بهتری دارن درس هم نخوندن باباشون ساپورتشون میکنه 🙁 ولی هیچوقت خودم رو مقایسه نکردم
خب باید قبول کنیم شرایط های زندگی فرق میکنه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
میزارید به پای حسودی یا هر چی ، من فک میکردم اگه بزرگتر شیم تفاوت هامون کمتر میشع، همه هم سن سالام تو فامیل باباشون واسشون ماشین خریده اون موقع بابای من نمیتونه حداقل ماشینشو عوض کنه ، ادم ماشین بازی نیستم نه گاها دلم میخاد ماشین داشتم ور می‌داشتم چرخی دور شهر میزدم .... حتی یکی تو روستاست ولی باباش واسش ماشین میخواد بخره
بابای من پول نداد دندونامو ارتودنسی کنم اونوقت مردم باباهاشون براشون ماشین میخره خدارم شکر نمیکنم😬🚶‍♀️

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بابای من پول نداد دندونامو ارتودنسی کنم اونوقت مردم باباهاشون براشون ماشین میخره خدارم شکر نمیکنم😬🚶‍♀️
من بچه بودم بابام میخواست پول بده دکتر بی شعور نزاشت گفت نیازی نیست دندونام رفته رفته بدتر شد

بالا