امروز شکم و پهلوم رو با حرارت چربی سوزی کردم 😅

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

با توجه به این تاپیک 👆🏻

تصمیم گرفتم اینکارو کنم 👇🏻

مخزن آب اتورو رو کامل پر کردم اتو رو گذاشتم درجه ۱ ،درجه بخارشم رو صفر که پوستم نسوزه

یه حوله ی ضخیم رو ۳ لایه کردم (باید ضخامت حوله در حدی باشه که حرارت رو کمی حس کنید)‌ گذاشتم رو شکمم (یا همون روده) ، اول قسمت پایین شکم بعد بالای شکم و بعد بالاتر یعنی معده ام رو اتو کردم هر قسمت حداقل یه ربع

بعد به پهلو خوابیدم و حوله ی ضخیم ۳ لایه رو گذاشتم رو پهلوم و هر پهلوم رو حداقل یه ربع اتو کردم

اتو رو به حالت رفت و برگشت با کمی فشار می کشم گاهی اگه حس کنم سوزشش زیاده در حد چندثانیه اتو رو برمی دارم یا حتی حوله رو هم کنارمیزنم بعد دوباره انجام میدم یکم سوزش داشت و قرمز شد

حداقل روزی یکبار یک ماه انجام بدم احتمالا کامل چربی شکم و پهلوم رفع میشه 🤗

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بنظرم وسواستو درمان کن
وسواس نیس خب به فکر درمانم حوصله ورزش ندارم سخته بعد اینکه اندامم پره راضی ام فقط دوست دارم شکم و پهلوم آب بشه مواد غذایی که ناشتا مصرف کنی شکم و پهلو رو آب کنه هم میدونم ولی سخته هرروز هرروز طعمی که دوست نداری بچشی و خب می ترسم قسمت های دیگه هم چربی سوزی بشه ، موضعی باشه راضی ام

جدیدا اندامم پرترشده شکم و پهلوم بزرگترم شده 🤦🏻‍♀️

ببین عکس شکمم و پهلوم رو ، لباسمو کشیدم از پشت که جذب بشه مشخص بشه ببینی

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اولا تو اضافه نداری
دوما اعضای داخلی بدنت میپزه
یکی نی نی سایت گفت ۵ سانت تو دوهفته چربی شکمم کم شد به این روش گفت کلینیک ها هم دستگاه دارن که اینجوری حرارت میده چربی آب بشه یکی هم گفت طب سنتی گفته

سایت ها هم سرچ کردم دوتا سایت دیدم یکیشم نوشته روش طب سنتی

باب اسفنجی

⭐کاربر فعال⭐

با توجه به این تاپیک 👆🏻

تصمیم گرفتم اینکارو کنم 👇🏻

مخزن آب اتورو رو کامل پر کردم اتو رو گذاشتم درجه ۱ ،درجه بخارشم رو صفر که پوستم نسوزه

یه حوله ی ضخیم رو ۳ لایه کردم (باید ضخامت حوله در حدی باشه که حرارت رو کمی حس کنید)‌ گذاشتم رو شکمم (یا همون روده) ، اول قسمت پایین شکم بعد بالای شکم و بعد بالاتر یعنی معده ام رو اتو کردم هر قسمت حداقل یه ربع

بعد به پهلو خوابیدم و حوله ی ضخیم ۳ لایه رو گذاشتم رو پهلوم و هر پهلوم رو حداقل یه ربع اتو کردم

اتو رو به حالت رفت و برگشت با کمی فشار می کشم گاهی اگه حس کنم سوزشش زیاده در حد چندثانیه اتو رو برمی دارم یا حتی حوله رو هم کنارمیزنم بعد دوباره انجام میدم یکم سوزش داشت و قرمز شد

حداقل روزی یکبار یک ماه انجام بدم احتمالا کامل چربی شکم و پهلوم رفع میشه 🤗
اصلا وقت این کارو ندارم

بالا