امروز از عشقم صحبت نمیکنم ، از بی پولی میگم...

ایواز

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هااا بخدا این چه وضعشه کلا۳۰۰تومنم ندارم
پول قبل اینکه بره تو جیبم میره بیرون
باید خودمو بکشم تا برسونم اخرماه
هی ی اتفاق میوفته باز صفر میشم
واقعا ری.دم به این وضعیت

استارتر
استارتر
Everything ends with time

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
واقعا ری.دم به این وضعیت
بخدا حرص میخورم تورو ۲۴ ساعت میبینم تو سایت تو الان ۱ دقیقه هم نباید وقت گوشی داشته باشی ۴ ماه مونده حداقل استفاده کن کنکورتو خوب بدی خلاص شی از این وضع خودتو زدی ب بیخیالی

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه نمیشناسم اهل کجایی
عزیزم فک کنم تبریز باشی من تبریز نیستم
من اهل خوزستانم اصالتا
نصف سال رو اصفهانم نصف سال رو هم دزفول
تابستونای اینجا غیرقابل تحمله ب اصفهان پناه میبرم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم شما که خونه ی بزرگ با ماشین دارید درآمد شوهرت که گفتی گاهی خوبه بدنیس گاهی کم هست ساعت کاریشم که خیلی کمه میتونه بیشتر کار کنه وقتی حقوقش کمه البته گوش بده دیگه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببین میتونی یه کاری کنی بیشتر کار کنه آخه گفتی نمیذاره خودت بری سرکار

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
واقعا ری.دم به این وضعیت
یارانه ام خرج کردی

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم شما که خونه ی بزرگ با ماشین دارید درآمد شوهرت که گفتی گاهی خوبه بدنیس گاهی کم هست ساعت کاریشم که خیلی کمه میتونه بیشتر کار کنه وقتی حقوقش کمه البته گوش بده دیگه
وقتی پول نداریم ب چ درد میخوره بعدشم۱۲۶ متره خیلیم بزرگ نیست طبقه پایینمون خیلی کوچیک تره
نمیتونه دو شیفت کار کنه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وقتی پول نداریم ب چ درد میخوره بعدشم۱۲۶ متره خیلیم بزرگ نیست طبقه پایینمون خیلی کوچیک تره
نمیتونه دو شیفت کار کنه
۱۲۶ متر از نظر من خونه ی بزرگی هست نرماله تازه دوطبقه هم که هست زیاد بزرگم تمیز کردنش سخته

درسته هر کی یه توانی داره

ولی آره حقوق هم خیلی مهمه و پس انداز اگه راضی میشه بهش بگو خونه رو بفروشه دوتا خونه بخره یکیشو بدین اجاره حداقل اونو خرج و پس انداز کنید برای آینده

به شوهرت بگو برای راحتی خونه ماشین لازمه که داریم پس اندازم لازمه تا آخرعمرت میتونی کارکنی من میتونم شاید دورازجون مریض شدیم اونوقت چی ، خب باید یه پس اندازی داشته باشیم خرجش کنیم یه پولی باشه بذاریم بانک سودشو خرج کنیم یا یه خونه دیگه داشته باشیم که بدیم اجاره ، اجاره اشو خرج خونه کنیم

آخرین ویرایش:

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همه کار کن یه فکری کنید براش شوهرتو راضی کن بگو دخترمونم کم کم میخواد بره مدرسه آینده داره به فکراون باید باشیم

اگه دیدی توجهی نداره خیلی صرفه جویی نکن خرج کن بذار سختی بکشه غذای ساده همش بده بهش حالش جا بیاد 😖😖😖😖 خسته بشه به خاطر شکمشم شده به فکر بیفته

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
۱۲۶ متر از نظر من خونه ی بزرگی هست نرماله تازه دوطبقه هم که هست زیاد بزرگم تمیز کردنش سخته

درسته هر کی یه توانی داره

ولی آره حقوق هم خیلی مهمه و پس انداز اگه راضی میشه بهش بگو خونه رو بفروشه دوتا خونه بخره یکیشو بدین اجاره حداقل اونو خرج و پس انداز کنید برای آینده

به شوهرت بگو برای راحتی خونه ماشین لازمه که داریم پس اندازم لازمه تا آخرعمرت میتونی کارکنی من میتونم شاید دورازجون مریض شدیم اونوقت چی ، خب باید یه پس اندازی داشته باشیم خرجش کنیم یه پولی باشه بذاریم بانک سودشو خرج کنیم یا یه خونه دیگه داشته باشیم که بدیم اجاره ، اجاره اشو خرج خونه کنیم
میگه من زحمت کشیدم تو خونه ب هیچ وجه نمیفروشم

بالا