اعتماد بیجا نکنید

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مجازی هم ممکنه کسی امتحانتون کنه یا از خانواده ها باشه از حرفاتون بفهمه و کاربریتونو بدونه و بیاد ازتون حرف بکشه

حرفای خصوصیتون رو که به ضررتونه رو خواستید بگید اول مطمئن بشید طرف غریبه هس بعد خواستید پیوی بگید

🤩

هیچوقت دسته چک نگیرید یه وقت حتی برای خانواده یا همسرتون چون میتونه استفاده کنه علیهتون

اصلا شاید چک گرفت نتونست بده اونوقت باید برید زندان

شایدم کلک زد بعضی مردها شنیدم چک می گیرن به بهانه ی خرید برای روز مبادا نگه میدارن برای خلاص شدن از دادن مهریه ، گرفتن داراییت یا ارث پدریت

😹

😻

برای کسی خط به اسمتون نخرید اگه خط گم بشه فورا مسدود کنید فردا یه چیزی میشه طرف کلاهبرداری می کنه یا مزاحم میشه شمارو میگیرن حتی برای خانواده هم نخرید به اسمتون چون به فرض که اونا اینکارونکنن از کجا معلوم ، بعدشم شاید خطشون گم شد کسی استفاده کرد یا دادن به کسی اون اینکارو کرد یا گم کردن مسدودش نکردن کس دیگه اینکارو کرد اونوقت شمارو میگیرن اگه هم خریدین حتما بهشون گوشزد کنید و بگید برای کسی خط نخرن

😊

به کسی اطلاعات کامل بانکیتونو ندین یه وقت پولشویی میکنن شمارو میگیرن میزنن حساب شما از حساب شما می کشن بعد شمارو میگیرن دور از جون

😆

سعی کنید به کسی قرض ندین بگید گذاشتم حساب بلندمدت یا به کس دیگه قرض دادم ندارم فردا کلی دردسر دارین تا پولتونو بده البته بستگی داره در حد کم قرض بدی به دوست و خانواده چیزی نیس خوبه تو سختی ها پشت بقیه رو خالی نکنی

😗
بعضیا شنیدم اینستا نام کاربری اقوامتو میسازن الکی میگن پول قرض بده قرض دارم مثلا میخوام بدم به دوستم بزن به حسابم بعد بلدن از حساب کسی بکشن بزنن به حساب خودشون ، همین پولشویی ، اگه این اتفاق افتاد باید اسکرین شاتشو بدی به اقوامت ببینه زنگ بزنی ببینی درسته یا نه بعد قرض بدی

😍

روی هر لینکی کلیک نکنید و اطلاعات بانکی ندین

لازم بود بلاک کنید بعضیا هکرن وارد اطلاعات گوشیت میشن و هک میکنن بهتره اطلاعات کامل بانکیتو گالری و یادداشت ها ننویسی حداقل یادداشت ها نوشتی قفل کنی بهتره تو یه کاغذ بنویسی و یه جای امن قایم کنی یا بریزی داخل دوتا فلش و قایم کنی یکیشو یکیشم حواست باشه

🙂

به هر سایتی اعتماد نکنید و اطلاعات بانکی ندین خوب تحقیق کنید بعد کار کنید

🤔

ماشین ندارم ولی به شوهرم گفتم ماشینت رو نده کسی چون حالا به غیر اینکه یه وقت خلاف میکنه جریمه اشو ما باید بدیم شاید تصادف کرد هزینه اشو نداد یا دیر داد یا اصلا شاید دورازجون زد به یکی فرار کرد گردن نگرفت همسرمم کسی ازش ماشین نمیخواد فقط دامادشون خواست که یه بار داد بهش بعد دفعه های بعدی بهونه ی خرابی آورد اونم نخواست خودش ماشین خرید اونموقع مدتی نداشت فروخته بود

درستش اینه که مدرک داشته باشی بری املاک بنویسی که ماشین من تو این تاریخ از این ساعت تا این ساعت دست فلانی هست امضاء کنن ولی خب بازم خوب نیس میگم که یه وقت چیزی میشه جریمه ای چیزی ما باید بدیم و اینکه کمی زشته اینکار طرف میگه مگه میخوام کلک بزنم بهت اونایی که ماشین اجاره میدن انگار اینکارو میکنن اون فرق داره

مخصوصا کسی که گواهینامه نداره یا رانندگیش حرفه ای نیس اصلا نباید بهش ماشین بدی

اصلا شاید طرف خودش مرد درسته ماشینو خودش خواسته ولی یه وقت خانواده اش میگن حرفه ای نبود چرا داد ، یا کاش نمیداد یا ترمزش فلان بوده ماشینش بزرگه کوفته زهرماره بعضیا کلا تو هر موضوعی دوست دارن بقیه رو مقصر بدونن

گفتم دردسر درست نکنیم همسرمم نظرش این بود و موافق بود

سعی کنید برای کسی به نامتون هم حتی ماشین نخرید فردا چیزی بشه نبینن فرار کنه گردن نگیره بندازه گردن شما حتی خانواده هم نخری بهتره شاید همونم ماشینو داد به دوستش ،دوستش فرار کرد و انداخت گردن شما

البته میشه مدرک نوشت که فلان ماشین وپلاک با این مشخصات به نام منه ولی من راننده نیستم هیچوقت و راننده فلانی هست اسم وفامیل و کدملیش امضا و اثر انگشت و کد رهگیری معتبر باید املاکی بنویسه هر دو طرف نگه دارن البته اونم زشته طرف بهش برمیخوره که مگه میخوام کلک بزنم بهت

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
@هدی عزیزم لطفا بعدا کم کم بخون ببین حرفام درسته

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حرف هاتو پسندیدم
ولی سمیرا خیلی زیاد بد بین هستی
برای بعضی موارد عالی بود حرفت هات
ولی موارد دیگه
من دسته چک دارم و دست همسرم هست
و توی این مورد مشکلی نمی بینم البته باید شناخت کامل از هم داشته باشید

مورد دادن ماشین به کسی
بله بهتره به کسی ندید
ولی گلم همیشه اینطوری هم نمیشه رفتار کرد
اولا چراغ های راهنمایی رانندگی به راحتی ضبط و ثبت می کنند ماشین در چه ساعت دست چه کسی هست
مثلا من جاریم برای کاری ماشین نیاز داشتند
من بهشون دادم
ایشون جریمه شده بودن و پیامکی که اومده بود براشون فرستادم و نیاز به هیچ دلشوره و دلخوری نبودد...

مورد دیگه اینکه هی بگیم خدای نکرده تصادف کنه یا بدزده
هر چی تلقین کنی همان میشه .....
ادمی هم که رانندگیش خوب نباشه هیچ وقت سراغ ماشین کسی نمیره
به صورت کلی حرف هات همه عالی بود
فقط یک مقدار بد بینی باید کنار بگذاری😘😘😘😘😘

آره ولی مطالعه زیاد و اطرافیانم باعث شدن بیشتر احتیاط می کنم راجب تاپیک هایی که می زنم فقط زندگی خودم نیس بیشتر زندگی بقیه هست

راجب دسته چک خیلیا تو نی نی سایت عواقبشو گفتن که براشون اتفاق افتاده

همسرم به نام خودش دسته چک داره و نخواسته به من نام من بگیره تا به حال

راجب ماشین هم نظر همسرم همینه چه بگم چه نگم رفتیم برای گواهینامه گرفتن اونجا بهمون گفتن خوبه احتیاط کرد میدونم ولی یه جاهایی میتونه طرف گردن نگیره و فرارکنه

من قبلا هم گفتم به چیز خوب و بد فکرکردم اتفاق نیفتاده همیشه شایدم چون اعتقاد دارم هیچی صد درصد نیست

رانندگی خوبم مهمه ولی اتفاق ممکنه پیش بیاد و کسی بهش بزنه همون دامادشون چندوقته دوبار از پشت به ماشینش زدن

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
حرف هاتو پسندیدم

آره ولی مطالعه زیاد و اطرافیانم باعث شدن بیشتر احتیاط می کنم راجب تاپیک هایی که می زنم فقط زندگی خودم نیس بیشتر زندگی بقیه هست

راجب دسته چک خیلیا تو نی نی سایت عواقبشو گفتن که براشون اتفاق افتاده

همسرم به نام خودش دسته چک داره و نخواسته به من نام من بگیره تا به حال

راجب ماشین هم نظر همسرم همینه چه بگم چه نگم رفتیم برای گواهینامه گرفتن اونجا بهمون گفتن خوبه احتیاط کرد میدونم ولی یه جاهایی میتونه طرف گردن نگیره و فرارکنه

من قبلا هم گفتم به چیز خوب و بد فکرکردم اتفاق نیفتاده همیشه شایدم چون اعتقاد دارم هیچی صد درصد نیست

رانندگی خوبم مهمه ولی اتفاق ممکنه پیش بیاد و کسی بهش بزنه همون دامادشون چندوقته دوبار از پشت به ماشینش زدن
😘
درسته
بسته به شرایط خودت و شناختی که داری جرف هات درست هست

بالا