اصلا باورم نمیشه ? خدایا شکررررر?

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

شلوار

Guest
@4دخت بیا عزیزم
قبل تر گفته بودم یه کاریو خییلی دیر شروع کردم و راجع بهش ازم پرسیدی ؟!
اینم نتیجه?
شک نکن به خودت?

sama_owg

Guest
خدا حواسش به همه بنده هاش هست ، میدونه چجوری غافلگیرت کنه وقتی انتظارشو نداری ?

بچه ها من برای یه مسابقه (ازمونی) تقریبا چند هفته مونده بود بهش داشتم اماده میشدم و درحالی که یکی از دوستانم (و اکثر شرکت کننده ها) ماه ها براش تلاش میکردن ?
بهم میگفت تو اخه توقع چی داری ؟ نمیخواد شرکت کنی و اینا ...
حتی استادم بهم گفت امسال که هیچی ، شاید دوره های بعدی ...

ولی من خییییلیی امید داشتم بهش ، اینقد به خودم اعتماد داشتم که نخوام جا بزنم ?

باورتون نمیشه اسممو توی رتبه های برتر دیدم ?
اصلا برگی برام نموند ?

واقعا از ته قلبم فهمیدم مهم نیست رقیبات کیان ، چه امکاناتی داری ،از کجا داری شروع میکنی ، کجای این مسیری ....
فقط کافیه به راه خودت ایمان داشته باشی و جا نزنی
و بدونی به اندازه تک تک ادمهای این کره خاکی ، راه برای موفق شدن هست?
پس فقططط کافیه راه خودمون رو بریم و بهش ایمان داشته باشیم ?

پ.ن= از این خبرای خوب نصفه شبی تقدیم همممتوووون??
خیلی خوشحال شدم برات عزیزم ?
ایشالا موفقیات بیشترتو ببینم?

nili

Guest
از اون روز اولی که باهات حرف زدم ، ته دلم گفتم نیلا چقد این آدم درست و حسابیه یه حسی که از ارتباط با آدما همون لحظه اول میگیری ( :
از بعضی ها انقد انرژی بد میگیری که اصلا دوست نداری حتی اسمشون رو ببینی و از بعضیا شبیه تو یه انرژی و شور و شوق فوق العاده میگیری
همینطور که گذشت و بیشتر با هم حرف زدیم باهات درد و دلامو کردم فهمیدم چقدر صبور و مهربونی ، چقد عاقلی و چقد داری میجنگی واسه آرزو ها و هدفات
لابه لای حرفات عشقت به هدفت و قلب بزرگت و روحیه خیلی قوی و مهربونتو حس کردم ...
حس کردم و با تمام وجود کنارم ساختمت و به خودم گفتم باید ازش یاد بگیری ، خیلی چیزا ، ولی شاید مهم ترینش اراده و شجاعت رویای بزرگ داشتنه ....
الان نمی‌دونم بعد چند ماه ، مهم نیست که ندیدمت ، مهم نیست که تا حالا صداتو نشنیدم
ولی تبدیل شدی به یه آدمی که خیلی عزیزه گوشه قلبم خیلی قابل افتخار و احترامه برام و خیلی کنارش بهم خوش میگذره

از اون آدمایی که وقتی خبر موفقیتشونو میشنوم دوست دارم جیغ بزنم و بگم خدایا شکرت
از اونایی که دوست دارم همه دنیا و جمع کنم و بیارم و بگم نگاه کنید این دوست منه ها ( : و بهش از ته قلبم افتخار کنم
از اون آدمای خیلییییی خاص زندگیم
که حس میکنم شبیهشون کم داریم
خلاصه اش اینه که خیلی خوشبختی بابت داشتن خودت و خیلی خوشبختم بابت حضور و انرژی و دلگرمی هات کنارم
واست رسیدن به تک تک اون آرزو ها و هدفای خوشگل و بزرگی که تو سرته رو آرزو میکنم
آرزو میکنم یه روز محکم بپرم بغلت و به همدیگه بگیم سختیا تموم شد و بشینیم به خودمون افتخار کنیم
بشینیم کنار همدیگه قهوه بخوریم و از زندگی بگیم
از روزای سختمون که گذشتن
و از آدمایی که اون موقع شدیم
شلوارم
عزیزدل من
خیلی دوست دارم
مبارک باشه
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
از اون روز اولی که باهات حرف زدم ، ته دلم گفتم نیلا چقد این آدم درست و حسابیه یه حسی که از ارتباط با آدما همون لحظه اول میگیری ( :
از بعضی ها انقد انرژی بد میگیری که اصلا دوست نداری حتی اسمشون رو ببینی و از بعضیا شبیه تو یه انرژی و شور و شوق فوق العاده میگیری
همینطور که گذشت و بیشتر با هم حرف زدیم باهات درد و دلامو کردم فهمیدم چقدر صبور و مهربونی ، چقد عاقلی و چقد داری میجنگی واسه آرزو ها و هدفات
لابه لای حرفات عشقت به هدفت و قلب بزرگت و روحیه خیلی قوی و مهربونتو حس کردم ...
حس کردم و با تمام وجود کنارم ساختمت و به خودم گفتم باید ازش یاد بگیری ، خیلی چیزا ، ولی شاید مهم ترینش اراده و شجاعت رویای بزرگ داشتنه ....
الان نمی‌دونم بعد چند ماه ، مهم نیست که ندیدمت ، مهم نیست که تا حالا صداتو نشنیدم
ولی تبدیل شدی به یه آدمی که خیلی عزیزه گوشه قلبم خیلی قابل افتخار و احترامه برام و خیلی کنارش بهم خوش میگذره

از اون آدمایی که وقتی خبر موفقیتشونو میشنوم دوست دارم جیغ بزنم و بگم خدایا شکرت
از اونایی که دوست دارم همه دنیا و جمع کنم و بیارم و بگم نگاه کنید این دوست منه ها ( : و بهش از ته قلبم افتخار کنم
از اون آدمای خیلییییی خاص زندگیم
که حس میکنم شبیهشون کم داریم
خلاصه اش اینه که خیلی خوشبختی بابت داشتن خودت و خیلی خوشبختم بابت حضور و انرژی و دلگرمی هات کنارم
واست رسیدن به تک تک اون آرزو ها و هدفای خوشگل و بزرگی که تو سرته رو آرزو میکنم
آرزو میکنم یه روز محکم بپرم بغلت و به همدیگه بگیم سختیا تموم شد و بشینیم به خودمون افتخار کنیم
بشینیم کنار همدیگه قهوه بخوریم و از زندگی بگیم
از روزای سختمون که گذشتن
و از آدمایی که اون موقع شدیم
شلوارم
عزیزدل من
خیلی دوست دارم
مبارک باشه
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
وای نیلا اشک تو چشام جمع شد ?
واقعا نمیدونم چی بگم در برابر اینهمه مهربونی و لطفت
شاید باورت نشه ، اما از وقتی شناختمت خیلی سعی کردم ازت یاد بگیرم
توی شرایط سخت با خودم میگفتم : از نیلا یاد بگیر ! اینقدر قویه که پای همه چی میمونه
دیگه از جون ادم بالاتر هست ؟ نیلا داره با تموم جونش میجنگه ?
تحسینت می‌کنم از اینکه اینقدر محکمی ?
واقعا لیاقت اینهمه تعریفت رو ندارم ...?
امید وارم هرچی سریعتر اون روزی برسه که کنار هم توی آرامش و درحالی که به هرچی خواستیم رسیدیم ، قهوه بخوریم و به این دنیا بخندیم?
ممنونم از محبتت که هر دفعه یه جوری منو سورپرایز می‌کنی ???

nili

Guest
وای نیلا اشک تو چشام جمع شد ?
واقعا نمیدونم چی بگم در برابر اینهمه مهربونی و لطفت
شاید باورت نشه ، اما از وقتی شناختمت خیلی سعی کردم ازت یاد بگیرم
توی شرایط سخت با خودم میگفتم : از نیلا یاد بگیر ! اینقدر قویه که پای همه چی میمونه
دیگه از جون ادم بالاتر هست ؟ نیلا داره با تموم جونش میجنگه ?
تحسینت می‌کنم از اینکه اینقدر محکمی ?
واقعا لیاقت اینهمه تعریفت رو ندارم ...?
امید وارم هرچی سریعتر اون روزی برسه که کنار هم توی آرامش و درحالی که به هرچی خواستیم رسیدیم ، قهوه بخوریم و به این دنیا بخندیم?
ممنونم از محبتت که هر دفعه یه جوری منو سورپرایز می‌کنی ???
ایشالا آقا ??????
ذوق کردمم مرسی??❤️❤️❤️
خیلی هم لایق بیشتر از اینایی سلطان نفرمایید ?????????

بالا