اسم شما چه رنگیه؟

Fatm

⭐کاربر ویژه⭐
حسش نی فاطمه یکی حساب کنه بگه😂

کدبانو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عکس جدید ندارم والا
باشه😁
منم سال ۱۴۰۰ بود،یه جا واسه کار رفتیم با دوستم صحبت کنیم،الکی البته،دوس نداشتم برم سرکار،😂🤣
بعد دوستم گفت ۲۶ سالمه،اون ماسک داشت.😂🤣🤣🤣
،منم گفتم ۲۶ سالمه،خانمه بهم گفت بهتون نمیااااد😃😃🤣🤣😂😂😍😍البته چند نفرا گفتنننن تا الان.

بعد من لبخند زدم چند خانما هم بودن،همه لبخند زدیم به همدیگه.😁🤣🤣🤣😍

یه جا هم پارسال رفتیم لباس بخریم،مرده مثلا ۵۰ اینا سنش بود،میگفت چند سالته،گفتم ۲۷ ، گفت بیبی فیسی،فک کردم ۱۸،۱۹ سالته😂😂😂😂😂😂😂😂😍

دختر جهنمی🖤

کاربر جدید
تو برعکس منی😐🤣
اون موقع رفتم سیم‌کارت بخرم فک کنم دوسال پیش بود رفتم داخل به این بابام بخرم گفت چرا خودتون نمیگیرید گفتم واقا چرا بنظرتون😐گفت مگ ۱۸نیسین🤣گفتم نه بابااا من تازه رفتم تو ۱۵
اون روزم با رفیقم رفتم بیرون فامیلشون مارو دیده میگه رفیقته میگه آره دوستمه بعد بش گفت با بزرگ تر از خودت رفیق نشو دخترم:/
گفتم داداش من خودم یه ماه از این کوچیکترم
باشه😁
منم سال ۱۴۰۰ بود،یه جا واسه کار رفتیم با دوستم صحبت کنیم،الکی البته،دوس نداشتم برم سرکار،😂🤣
بعد دوستم گفت ۲۶ سالمه،اون ماسک داشت.😂🤣🤣🤣
،منم گفتم ۲۶ سالمه،بهم گفت بهتون نمیااااد😃😃🤣🤣😂😂😍😍البته چند نفرا گفتنننن تا الان.

بعد من لبخند زدم چند خانما هم بودن،همه لبخند زدیم به همدیگه.😁🤣🤣🤣😍

یه جا هم پارسال رفتیم لباس بخریم،مرده مثلا همسن ۵۰ اینا سنش بود،میگفت چند سالته،گفتم ۲۷ ، گفت بیبی فیسی،فک کردم ۱۸،۱۹ سالته😂😂😂😂😂😂😂😂😍

کدبانو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ایشه
تو برعکس منی😐🤣
اون موقع رفتم سیم‌کارت بخرم فک کنم دوسال پیش بود رفتم داخل به این بابام بخرم گفت چرا خودتون نمیگیرید گفتم واقا چرا بنظرتون😐گفت مگ ۱۸نیسین🤣گفتم نه بابااا من تازه رفتم تو ۱۵
اون روزم با رفیقم رفتم بیرون فامیلشون مارو دیده میگه رفیقته میگه آره دوستمه بعد بش گفت با بزرگ تر از خودت رفیق نشو دخترم:/
گفتم داداش من خودم یه ماه از این کوچیکترم
😑😐😒😒😒

ولشون کن،به خودت برس،خوش باش.
رفتارهای بچگونه داشته باش یکم،که سنت پخته نزنه😁😂😂😍😍😘😘😘😘

البته سن بالا باشه و کمتر بزنه هم گاهی خوب نیست😂😁

دختر جهنمی🖤

کاربر جدید
ایشه

😑😐😒😒😒

ولشون کن،به خودت برس،خوش باش.
رفتارهای بچگونه داشته باش یکم،که سنت پخته نزنه😁😂😂😍😍😘😘😘😘

البته سن بالا باشه و کمتر بزنه هم گاهی خوب نیست😂😁