اسم امیرا بد در رفته 😂

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شوهرم وداداشم مهدین
خدا نگهشون داره عزیزم 😍😍
شوخی میکنم دلیل نمیشه همه اسمها ویژگی شخصیتاشون مثل هم باشه
من ی مهدی خوب داشتم عاشقش بودم 💔🥺
ولی بقیه مهدی تو زندگیم خیلی اذیتم‌کردن محمود همیشه اسم دشمنام بوده و ادمهای نفرت انگیز زندگیم

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدا نگهشون داره عزیزم 😍😍
شوخی میکنم دلیل نمیشه همه اسمها ویژگی شخصیاشون مثل هم باشه
من ی مهدی خوب داشتم عاشقش بودم 💔🥺
ولی بقیه مهدی تو زندگیم خیلی اذیتم‌کردن محمود همیشه اسم دشمنام بوده و ادمهای نفرت انگیز زندگیم
مرسی عزیزم😘
بله میدونم❤️
ذات خوب وبد ربطی به اسم نداره

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مرسی عزیزم😘
بله میدونم❤️
ذات خوب وبد ربطی به اسم نداره
❤❤
دقیقا فقط این‌تجربه ما از روابطه ک باعث ایجاد ذهنیت ب اون اسم‌میشه
ولی یکی از ویژگی هایی ک تو وجود مهدی ها دیدم فوق العاده عاشق زن و بچه ان و وفا دار و برای رفاه زن و زندگیشون خیلی تلاش میکنن
زیاد احساسشون رو بروز میدن
درسته؟

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم‌🥺🥺🥺🤗🤗❤ ببخشید 😘
بالا گفتم تجربه شخصیه دلیل نمیشه ویزگی همه ادمها با اسمشون یکی باشه
اره دقیقا
از یه اسمی(نمیگم چه اسمی) ادم دیدم با بدترین حالت ممکن زندگی میکنه
همون اسمو یکی دیگه داره تو بهترین شرایط زندگی میکنه

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
❤❤
دقیقا فقط این‌تجربه ما از روابطه ک باعث ایجاد ذهنیت ب اون اسم‌میشه
ولی یکی از ویژگی هایی ک تو وجود مهدی ها دیدم فوق العاده عاشق زن و بچه ان و وفا دار و برای رفاه زن و زندگیشون خیلی تلاش میکنن
زیاد احساسشون رو بروز میدن
درسته؟
بله عزیزم ❤️

گیلدخت

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از این میسوزم که نصف کلاسای ممد و کسرا مشترکه به خصوص عملیشون ،در حال احوال پرسی گرم دیدمشون ،چندین بار دیدمشون ،یادم نمیاد اون هول شدن سر کلاسش رو ،جلوی همه دو دور دور خودش پیچید ...

حالم ازت بهم میخوره ممد اگه باعثش باشی ...اگه بفهمم یه روزی چیزی شده
یعنی میگه رفته گفته من با این دختر گرم گرفتم؟

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
یعنی میگه رفته گفته من با این دختر گرم گرفتم؟
دیگه نه در اون حد 😶ولی خوب کسرا یه چیزایی بهم سر بسته گفت که بین بچه هاشون حرف هایی زده شده 😶حالا چی پیش اومده الله اعلم ...
هر چند از عید که بهش گفته بودم من تو رو فقط میبینم و بقیه که بهم نزدیک میشن اهمیتی ندارن که خوب از این رو به اون رو شده 😂خیلی علنی برمیگرده هی نگاه میکنه ،منو ،دوستیم که اکثر اوقات پیش همیم رو 😶به قول دوستم سراغ تو رو میگیره 😂حالا نمیدونم واقعا منظورش همینه 😶هوف ...لامصب دو تاشونم ظاهرا خوبن واقعا ولی خوب من تایپم و همه چیم با کسرا اوکیه ...قشنگ دغدغه هامون شبیه همه

گیلدخت

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دیگه نه در اون حد 😶ولی خوب کسرا یه چیزایی بهم سر بسته گفت که بین بچه هاشون حرف هایی زده شده 😶حالا چی پیش اومده الله اعلم ...
هر چند از عید که بهش گفته بودم من تو رو فقط میبینم و بقیه که بهم نزدیک میشن اهمیتی ندارن که خوب از این رو به اون رو شده 😂خیلی علنی برمیگرده هی نگاه میکنه ،منو ،دوستیم که اکثر اوقات پیش همیم رو 😶به قول دوستم سراغ تو رو میگیره 😂حالا نمیدونم واقعا منظورش همینه 😶هوف ...لامصب دو تاشونم ظاهرا خوبن واقعا ولی خوب من تایپم و همه چیم با کسرا اوکیه ...قشنگ دغدغه هامون شبیه همه
مراقب خودت باش
قلبتو نشکنن

بالا