از پسرا اسیدی تر فقط خودشونن !

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قبول دارم و مسئله همینه ،این فرد تا حدی ایده آل منه ...نه صد درصد ولی خیلی شباهت داره ...من اول با شخصیت اجتماعیش رو به رو شدم ،بعد خودش رو شناختم و بعد خودشو نشونم داد ...من یه سری گفتم تو چقدر خوبی و گفت هنوز منو نشناختی و فکر میکرد بشناسم ول میکنم 😑و خوب میبینه هنوزم من خنگ بی میل نیستم ،هر چند الان محل نمیدم ،کاملا مشخصه داره ابعاد درونیشو نشونم میده و خوب فکر میکرد دارم بازیش میدم اوایل و براش توضیح دادم یه سری ،حقم داره ،این حقو خیلیا بهش میدن ،دور من کلا پسره تو دانشگاه ولی من چشمم از اون لحظه ای که سر امتحان بودیم و مغزم گفت این همونه فقط اونو دید ...
فکر کن صمیمیتی که بین من و بعضی پسرا هست تو کلاس خیلی زیاده ولی بازم چشمم اونو میبینه 😶به خاطر همینم تلاشمو کردم ...الان بیخیالم ولی خوب نمیتونم متاسفانه 🥲ما حتی امتحانمونم که داشتیم میدادیم ،پشت سر هم بود ،هدفامون یکیه ،خودش همیشه تشویقم میکرد ،خیلی سخته
اره قبول دارم مرد پخته بهتره ...مسئله ی بزرگ همینه به سختی پیدا میشه یا ایده آلای منو ندارن گاها ...
بسپار به زمان ببین چی میشه
واقعا هم نمیشه کامل شناخت

اولین پسر نیست 🥲
نمیگم لزوما جفتمه ولی خوب یه چیز درونی هست میگه این اونه ...
نمیدونم شاید ولی حس و حالم جو گیری نیست بازم ...
میدونم چه خبره 😅

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر برتر⭐
بسپار به زمان ببین چی میشه
واقعا هم نمیشه کامل شناخت
اره سپردمش به زمان ...
کم کم ۵ سال دیگه همو میبینیم 😶
و تو این همه سال خیلی چیزا برای من شاید عوض شد ...
زندگیم تا سال پیش کجا و الان کجا ...
تقدیر منو کشونده به مسیری که فکرشم نمیکردم 😅سپردم به خدا همه چیز رو ...
بار ها به خدا گفتم اگه صلاحه بیخیالش بشم پس یه کاری کن ...فعلا که هیچی نشده 😅بدتر همه هم میخوان بچسبوننمون به هم ،شناخت که اصلا پروسه اش عجیب و غریبه ...نمیدونم چه جوری یه عده میگن تو یه تایم کم میشه ،ما هر روز چیزای جدید از هم میبینیم 😂

بالا