از ناراحتی حتی نمیتونم‌چیزی بگم☺

• شروع کننده موضوع Bahar?
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Bahar?

Guest
ای بابا بابات نمیتونه گوشی بخره عزیزم؟؟
خب عیب نداره که چیزی تو گوشی داری که نمیخوای ببینه کسی؟
چیزامو همه رو پاک کردم
ویدئو و اهنگام روی رم بودن راستش چیزی ندارم
اگر شرایطشو داشت که میخرید فکر کنم حدود ۶۰۰ تومن توی کارتمونه نمیدونم اوضاعمون خیلی بده
حتی من مسابقاتم ۲۰۰ تومن خرج داره نمیدونم چی بگم این حتی گوشه ای از زندگیمم‌نبود?

صبا

Guest
چیزامو همه رو پاک کردم
اگر شرایطشو داشت که میخرید فکر کنم حدود ۶۰۰ تومن توی کارتمونه نمیدونم اوضاعمون خیلی بده
حتی من مسابقاتم ۲۰۰ تومن خرج داره نمیدونم چی بگم این حتی گوشه ای از زندگیمم‌نبود?
عزیزم درست میشه حالا کم کم طاقت بیار یکممممممم

سامانتابانو

Guest
چیزامو همه رو پاک کردم
???☹☹☹

استارتر
استارتر

Bahar?

Guest
عزیزم درست میشه حالا کم کم طاقت بیار یکممممممم
مشکلم فقط این نیست
ما الان دوتا بچه ایم و یه بچه دیگه که ناخواسته بود توی راهه من نمیخوام اون بیاد و مثل من درد بکشه
نمیخوام توی خانواده بابام باشه چون همشون بدن?

صبا

Guest
مشکلم فقط این نیست
ما الان دوتا بچه ایم و یه بچه دیگه که ناخواسته بود توی راهه من نمیخوام اون بیاد و مثل من درد بکشه
نمیخوام توی خانواده بابام باشه چون همشون بدن?
عزیزم همه اول زندگیشون سختی دارن با این همه فکر و خیال چیزی درست نمیشه بخدا.
تو الان وظیفه ات اینه که درس بخونی فقط❤️❤️
معجزه ی تو خودتی درس بخون موفق شو..
مگه همه چی به بابای پولدار داشتنه؟

استارتر
استارتر

Bahar?

Guest
عزیزم همه اول زندگیشون سختی دارن با این همه فکر و خیال چیزی درست نمیشه بخدا.
تو الان وظیفه ات اینه که درس بخونی فقط❤️❤️
معجزه ی تو خودتی درس بخون موفق شو..
مگه همه چی به بابای پولدار داشتنه؟
نه به این نیست قطعا
اما میدونی
من باید برم مسابقات بخاطر پولش شاید نرم ولی من خیلی ورزشمو دوست دارم خیلی نمیتونم بگذرم ازش????خیللیییییی ناراحتم هیشکی درکم نمیکنه من مشکلم فقط اینا نیست

صبا

Guest
ت
نه به این نیست قطعا
اما میدونی
من باید برم مسابقات بخاطر پولش شاید نرم ولی من خیلی ورزشمو دوست دارم خیلی نمیتونم بگذرم ازش????خیللیییییی ناراحتم هیشکی درکم نمیکنه من مشکلم فقط اینا نیست
توکل کن به خدا از خودش بخواه مطمئن باش از یه جا جور میشه پول مسابقه ات

استارتر
استارتر

Bahar?

Guest
میشه به اون یکی تاپیکم سر بزنید کمکم‌کنید

استارتر
استارتر

Bahar?

Guest
دوست قشنگم
من بابا ندارم
خوشحال باش که بابا داری
خوشحال باش که بابات مثل بابای خیلیا مواد فروش نیست و از پول مواد برات گوشی اپل نخریده
بابات مرد شریفیه داره نون حلال براتون میاره
خوشحال باش که خواهر برادر داری که خیلیا آرزو شو دارن
خوشحال باش که مادر داری که همونم مال من الان بیمارستانه و به شدت مریضه
خوشحال باش که میتونی ورزش کنی و سالمی
چون من الان سالهاس آرزو دارم سلامت باشم و بتونم ورزش کنم ولی نیستم...
تو خیلی چیزا خدا بهت داده
ولی داری نداشته هاتو میبینی
داشته هاتو که ببینی
توهم خوشبختی??
واایییی بمیرم خیلی بده عزیزم
درسته من بابامو خیلی دوست دارم
و خودمم خاستم گوشیو بهش بدم
چرا عزیزم سلامتی نداری؟
میدونم پدر نداشتن خیلی بد

علامه طباطبایی

Guest
در مورد اون طفل معصوم هم که میخواد به دنیا بیاد این یک داستان واقعیه بخون و ببین که هر کسی تو خانواده بد و فقیر به دنیا میاد سرتوشت بدی نداره
چون ماها خودمون راهمونو انتخاب میکنیم که خوشبخت باشیم یا بدبخت
تصور كنید
تصور کنید که به عنوان نوزادی ناخواسته و حاصل یک رابطه جنسی بی سر و ته، در روستایی بسیار فقیرنشین و در دامن یک مادر بدبخت که کلفت خانه های مردم است، دیده به جهان بگشایید، بدون آنکه وجود پدر را دور و برتان احساس کنید.

تصور کنید که در بچگی مادرتان آنقدر فقیر است که حتی توان خرید یک لباس ساده را برایتان ندارد و مجبورید گونی سیب زمینی بپوشید، طوری که بچه های همسایه دایم شما را مسخره کنند و به شما بخندند.

تصور کنید که در سن کودکی، مادربزرگتان مجبورتان کند کارهای سخت انجام دهید و همیشه بخاطر ساده ترین اشتباهات شما را کتک بزند و شما هم هیچ پناهی نداشته باشید که در دامنش گریه کنید.

تصور کنید که از سن نه سالگی دایم مورد تجاوز اطرافیان قرار بگیرید، دایی ها، پسر دایی ها، دوستان خانوادگی و کلا همه. طوری که اولین فرزندتان را در سن چهارده سالگی و پس از نه ماه مشقت بدنیا آورید، آن هم یک نوزاد مرده.

تصور کنید که خواهر و برادری دارید که سرگذشتی کمابیش مشابه شما دارند، خواهرتان از اعتیاد زیاد به کوکایین بمیرد، و برادرتان از ابتلا به ایدز.

تصور کنید که مادرتان آنقدر فقیر است که نمی تواند شما را بزرگ کند و از پس هزینه های اندک شما برآید و مجبور شود شما را به یک مرد غریبه بسپارد تا بزرگتان کند.

تصور کنید که در میان این همه بدبختی، سیاه پوست هم هستید، یک آمریکایی - آفریقایی، آن هم در حدود چهل پنجاه سال پیش که اوج نژادپرستی و نفرت از سیاه پوستان است.

تصور کنید که حدود چهار دهه از آن روزگار گذشته باشد.
الان چه کار می کنید؟
چه بر سرتان آمده است؟
الان قدرتمند ترین زن جهان هستید!
محبوب ترین، پولدار ترین، با نفوذ ترین، و تنها میلیاردر سیاه پوست!
همه شما را به عنوان صاحب بزرگترین خیریه جهان، پر طرفدار ترین مجری تلویزیون، و برنده جوایز متعدد سینما و تلویزیون می شناسند.
سیاستمداران، هنرپیشگان، ثروتمندان و همه آدم های بزرگ و معروف فقط دوست دارند با شما مصاحبه کنند.
در دانشگاه ایلینوی، زندگینامه شما تدریس می شود، در قالب یک درس با عنوان خودتان.
یک قصر در کالیفرنیا دارید به مساحت هفده هکتار که از یک طرف به اقیانوس ختم می شود و از طرف دیگر به کوهستان. همچنین ویلایی دارید در نیوجرسی، آپارتمانی در شیکاگو، کاخی در فلوریدا، خانه ای در جورجیا، یک پیست اسکی در کلورادو، پلاژهایی در هاوایی و ...

تصور کنید که شما با درآمد سالانه حدود سیصد میلیون دلار و دارایی حدود سه میلیارد دلار، به عنوان ثروتمند ترین زن خود ساخته جهان شهرت دارید.
آنچه خواندید خلاصه ای بود از سرگذشت مجری بزرگ تلویزیون، اپرا وینفری

بالا