از قشنگترین لحظه هاتون تو زندگی بگید

• شروع کننده موضوع خاااااااااااار پشت?
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
نمیدونم
شاید خیلی جاها تو اوج سختیام یه دست خواهر زادم رو شونم کل غمامو پاک میکرد
حس مثبتی ک هیچوقت نداشتم?❤
خدا عزیزای همه رو براشون حفظ کنه عزیزای شمارم همینطور خواهر زادت خیلی خوشبخته که چنین خاله ای داره اینجوری عاشقشه

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
بله بنده مستقل هستم از سن کمی مستقل شدم ینی.
خیلی سرسختم
رفیقای زیااادی دارم باهاشون میگردمو اینا...
خیلییییی عالیه داشتن دوستای خوب و پایه و استقلال مالی چیزاییه که خیلی سخت گیر میان مخصثصا دوست خوب

اکبر خالی

Guest
خدا عزیزای همه رو براشون حفظ کنه عزیزای شمارم همینطور خواهر زادت خیلی خوشبخته که چنین خاله ای داره اینجوری عاشقشه
عزیزدلمی همچنین عزیزان شما رو
من خوشبختم ک اونو دارم
معجزه زندگیم بود و هست???

Darla

Guest
خداااااا از دهنت بشنوه من اصلا دوست ندارم زندگیم اینجوری بگذره واقعا ما باید فقط فکر خوشحالیمون باشیم چون عمر انسان کوتاهه نکه برای کوچکترین چیز بدوایم بدوایم اخرم ببینیم سراب بوده و خیلی عقبیم
تا صباحی برسه میبینیم شیشه عمرمون تموم شده .. پس چه بهتره از همین عمر باقی مونده نهایت استفاده امونو بکنیم .. از نظر من کسی تو این دنیا برده که وقتی به تهش میرسه و کتاب حسرتاشو ورق میزنه با برگه های خالی روبرو میشه ..??

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
مادربزرگ و داییم زنده بودن
خدا بیامرزشون میدونی مشکل ما آدما اینه وقتی کسایی رو از دست میدیم تازه میفهمیم چه قسمت بزرگی از زندگیمون باهاشون پر بود و چون بودن ما نمیفهمیدیم من گاهی به اطرافیانم حتی کسایی که از من متنفرن و یا من متنفرم نگاه میکنم میبینم واقعا اینان که زندگی منو پر کردن و بد یا خوب کلی چیز یادم دادن باعث شدن پخته تر بشم بنابراین خوبه که ادم گاهی به عزیزانش مخصوصا جوری نگاه کنه انگار بار اخره میبینه اونوقته که ازون لحظه تمام و کمال لذت میبره از زنده بودنش

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
تا صباحی برسه میبینیم شیشه عمرمون تموم شده .. پس چه بهتره از همین عمر باقی مونده نهایت استفاده امونو بکنیم .. از نظر من کسی تو این دنیا برده که وقتی به تهش میرسه و کتاب حسرتاشو ورق میزنه با برگه های خالی روبرو میشه ..??
دقیقااااا مثل من فکر میکنی من میگم حتی اگر تصمیم غلط هم گرفته باشم باید فقط به این فکر کنم قبلش که بعدا نگم کاش نمیکردم وقتی پیر میشی خیلی دوران سختی منتظرته وقتی درست زندگی نکرده باشی

Darla

Guest
دقیقااااا مثل من فکر میکنی من میگم حتی اگر تصمیم غلط هم گرفته باشم باید فقط به این فکر کنم قبلش که بعدا نگم کاش نمیکردم وقتی پیر میشی خیلی دوران سختی منتظرته وقتی درست زندگی نکرده باشی
همه ی تصمیما چه درست چه غلط شامل یه چیزی به نام تجربه بودن برامون .. چه بسا ممکنه اون تصمیماتی که بنظرمون درست بود و اتفاق نیوفتاد وقتی اتفاق میوفتاد عواقب بدی و داشت .. میدونی میخوام چی بگم گلکم .. اینکه خدا درست میچینه .. ممکنه بعضی وقتا چینشش باعث دردمون بشه هااا ولی اخر همه اینا میفهمیم درست چیده ..??

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
همه ی تصمیما چه درست چه غلط شامل یه چیزی به نام تجربه بودن برامون .. چه بسا ممکنه اون تصمیماتی که بنظرمون درست بود و اتفاق نیوفتاد وقتی اتفاق میوفتاد عواقب بدی و داشت .. میدونی میخوام چی بگم گلکم .. اینکه خدا درست میچینه .. ممکنه بعضی وقتا چینشش باعث دردمون بشه هااا ولی اخر همه اینا میفهمیم درست چیده ..??
طرز فکرتو دوست دارم فردا یه تایپیک متفاوت میزنم خیلی دوست دارم نظرتو بدونم فلسفیه ?☝️

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
استقلال مالی ندارم فعلا در حال تحصیلم خرجمو بابام میده????
فکر کردم از مستقل بودن مالی منظورته اونم میشه حتما نگران نباش همین که هروزتو قشنگ میسازی در اینده اونم احتمالا جزو اولویت هات میشه که استقلال مالی پیدا کنی

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
اها نه ولی زندگیه مستقل دارم تنها زندگی میگم..
تصمیم سختی گرفتی دوست منم این تصمیمو گرفت خیلی براش سخت بود ولی پاش موند اینکه دخترامون هم مثل پسرا دارن اینجوری مستقلانه حرکت میکنن خیلی لذت بخشه برای من برای ما خانوما کار نشد نداره حتی مطمعنم بیشتر و بهتر از آقایون از پس خودمون و زندگیمون و هر حرفه ای که اسم مردونه روش گذاشتن میتونیم بر بیایم مثل اقایونی که تو حرفه ارایشگری و آشپزی واااقعا حرفه ای عمل میکنن خانوماییم هستند که تو حرفه مکانیک و معماری و رانندگی واقعا حرف ندارن

پیشی

Guest
تصمیم سختی گرفتی دوست منم این تصمیمو گرفت خیلی براش سخت بود ولی پاش موند اینکه دخترامون هم مثل پسرا دارن اینجوری مستقلانه حرکت میکنن خیلی لذت بخشه برای من برای ما خانوما کار نشد نداره حتی مطمعنم بیشتر و بهتر از آقایون از پس خودمون و زندگیمون و هر حرفه ای که اسم مردونه روش گذاشتن میتونیم بر بیایم مثل اقایونی که تو حرفه ارایشگری و آشپزی واااقعا حرفه ای عمل میکنن خانوماییم هستند که تو حرفه مکانیک و معماری و رانندگی واقعا حرف ندارن
برای من تصمیم نبود اجبار بود
بابا مامانم طلاق گرفتن
مامانمم از ایران رفت
بابامم با زن بابام زندگی میکنه..
برا همین مجبور شدم

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
برای من تصمیم نبود اجبار بود
بابا مامانم طلاق گرفتن
مامانمم از ایران رفت
بابامم با زن بابام زندگی میکنه..
برا همین مجبور شدم
عزیزم متاسفم برا این اتفاقی که افتاده برات ولی بیا به فال نیک بگیریم و یاد جمله معروف بیوفتیم که هرچیزی مارو نکشه مطمعنن قویترمون میکنه من مطمعنم که این سختی ها و استقلال الانت از تو یه دختر فولادی ساخته

مریمیییی

Guest
خدا بیامرزشون میدونی مشکل ما آدما اینه وقتی کسایی رو از دست میدیم تازه میفهمیم چه قسمت بزرگی از زندگیمون باهاشون پر بود و چون بودن ما نمیفهمیدیم من گاهی به اطرافیانم حتی کسایی که از من متنفرن و یا من متنفرم نگاه میکنم میبینم واقعا اینان که زندگی منو پر کردن و بد یا خوب کلی چیز یادم دادن باعث شدن پخته تر بشم بنابراین خوبه که ادم گاهی به عزیزانش مخصوصا جوری نگاه کنه انگار بار اخره میبینه اونوقته که ازون لحظه تمام و کمال لذت میبره از زنده بودنش
بله درسته

بالا