از اون روز به بعد :)))))))

انرژی مثبت

⭐کاربر ویژه⭐
یه روز که خیلی از یه داستانی ناراحت بودم، یکی از دوستام از راه رسیدو بهم گف؛ بابا توهم ک همش، ناراحتی
شنیدن همین جمله برام کافی بود تا ،ناراحتیم ۱۰۰برابر بشه. هیچی نگفتمو خندیدم و از جام بلند شدم برام جالب بود؛ دردی ک داشت منو از درون له میکرد ،برای اون در حد یه شوخی بی سر و ته نسبت ب من بود. از اونجا تا خونه پیاده برگشتم و دیگه اون داستانی ک سرش ناراحت بودم برام کمرنگ شده بود!
ذهنم فقط درگیر این شده بود،که ناراحتی من اونقدا هم ک فکر میکردم برای بفیه ناراحت کننده نیست!نمیگم دیگه ناراحتیمو بروز ندادم؛نه!ولی سعی کردم ديگه ناراحتیمو پیش هرکسی نگم ،یا اصلا بهش فکر کنم ببینم واقا ارزش ناراحت شدن منو داره یا نه....واقعیت اینه ناراحتی ما،اونقدرا هم ک فکر میکنیم ناراحت کننده نیست
IMG_20231221_180142_780.jpg
IMG_20231221_180142_228.jpg

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
یه روز که خیلی از یه داستانی ناراحت بودم، یکی از دوستام از راه رسیدو بهم گف؛ بابا توهم ک همش، ناراحتی
شنیدن همین جمله برام کافی بود تا ،ناراحتیم ۱۰۰برابر بشه. هیچی نگفتمو خندیدم و از جام بلند شدم برام جالب بود؛ دردی ک داشت منو از درون له میکرد ،برای اون در حد یه شوخی بی سر و ته نسبت ب من بود. از اونجا تا خونه پیاده برگشتم و دیگه اون داستانی ک سرش ناراحت بودم برام کمرنگ شده بود!
ذهنم فقط درگیر این شده بود،که ناراحتی من اونقدا هم ک فکر میکردم برای بفیه ناراحت کننده نیست!نمیگم دیگه ناراحتیمو بروز ندادم؛نه!ولی سعی کردم ديگه ناراحتیمو پیش هرکسی نگم ،یا اصلا بهش فکر کنم ببینم واقا ارزش ناراحت شدن منو داره یا نه....واقعیت اینه ناراحتی ما،اونقدرا هم ک فکر میکنیم ناراحت کننده نیستمشاهده پیوست 341695مشاهده پیوست 341696
همین برا خودمم پیش اومده و ناراحت شدم
دیگه بروز ندادم چون اهمیتی نداشتم

بالا