از آدمایی که عاشق تفرقه افکنی و به جون هم انداختن ملتن متنفرم

استارتر
استارتر
زمستون

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
مثل اونا که نمیتونیم
باید مودب رد کنیم بره
دقیقاً
یه چهارچوب رفتاری ای وجود داره که باید طبق همون رفتار کنیم ، سختم هستا ، گاهی اوقات من واقعاً تا چند روز خودخوری میکنم که چرا نتونستم حساب طرفو برسم همون جا و همون موقع

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دقیقاً
یه چهارچوب رفتاری ای وجود داره که باید طبق همون رفتار کنیم ، سختم هستا ، گاهی اوقات من واقعاً تا چند روز خودخوری میکنم که چرا نتونستم حساب طرفو برسم همون جا و همون موقع
ارره
منم امشب سیل باران راه انداختم😂
درکت میکنم چون منم اینا رو کشیدم

ملیحه

مدیر
وای خدا
ملیحه جان نمیدونی چققققققققققققققدر شنیدن این جمله اونم از طرف تو حالمو خوووووب کرد الان !
هیچ تعریفی مثل اینکه بهم بگن ادبیات خوبی داری حالمو خووووب نمیکنه
خیلی خیلی ممنونم ازت 😍❤️😘
واقعیت رو گفتم خب 🥲
قربونت ❤️

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
اینا همونایین که تو مدرسه دوستاشونو به جون هم مینداختن و بعد که همه افتادن به جون هم ، خیلی راحت می کشیدن کنار و با گفتن این جمله که من همون دختر کووول و باحال و خوب و پایه ی جمعم خودشونو تبرعه میکردن
خدایی اگه این خلق و خو رو دارید کار کنید رو خودتون
بزرگ تر که بشید و برید تو جامعه و مخصوصا سرکار و خونه ی شوهر قشنگ حال به هم زن میشید
همه هم ازتون فاصله میگیرن به مرور و چهره ی واقعی تون که پشت نقاب آدم خوبه و باحاله و پایه ی جمعه هست رو میشه
مدام دنبال سوژن این مدل آدما
مدام دنبال اینکه یه بینوای از همه جا و همه چی بی خبرو پیدا کنن و همه رو علیه هم پر کنن و بعد خودشون بشینن تخمه بشکنن تماشا کنن

سرکار دقیقاً یه چنین شخصیتی داریم
نیروی جدید آسایش نداره از دست این بشر
خودشو به قدیما می‌چسبونه و قدیمیا رو میندازه به جون این تازه وارد که مثلاً بگه که آره اینجا اینطوریه !!!

اه
واقعاً رو مخن این تیپای شخصیتی
اکثرا هم خیلی برون گران
حالم بهم میخوره ازشون، اصلا دهنشون ترمز نداره

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وای خدایا با نوشتت یاد داستان خودم افتادم
تازه کار بودم بعد یکی از این همکارام میرفت بیرون چند دقیقه یکی دیگه از همکارام شروع میکرد به چرت و پرت بافتن بعد که اون همکارم برمیگشت داخل یهو همه چیو تغییر میداد میگفت فلانی نبودی خانم فلانی داشت پشتت حرف میزد فلان چی میگفت
اون طرف هم ساده بود سریع میگفت ای وای واقعا
دو بار اینکار کرد محل ندادم دفعه سوم رک برداشتم بهش گفتم اقای فلانی بیکاری؟شیشه شیر اضافی اون بغل هست شیرخشک تاریخ گذشته هم داریم بردار بریز توش اب جوش ببند بخور اروم بگیری چند دقیقه
دهنشو بست دیگه😂

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اینا همونایین که تو مدرسه دوستاشونو به جون هم مینداختن و بعد که همه افتادن به جون هم ، خیلی راحت می کشیدن کنار و با گفتن این جمله که من همون دختر کووول و باحال و خوب و پایه ی جمعم خودشونو تبرعه میکردن
خدایی اگه این خلق و خو رو دارید کار کنید رو خودتون
بزرگ تر که بشید و برید تو جامعه و مخصوصا سرکار و خونه ی شوهر قشنگ حال به هم زن میشید
همه هم ازتون فاصله میگیرن به مرور و چهره ی واقعی تون که پشت نقاب آدم خوبه و باحاله و پایه ی جمعه هست رو میشه
مدام دنبال سوژن این مدل آدما
مدام دنبال اینکه یه بینوای از همه جا و همه چی بی خبرو پیدا کنن و همه رو علیه هم پر کنن و بعد خودشون بشینن تخمه بشکنن تماشا کنن

سرکار دقیقاً یه چنین شخصیتی داریم
نیروی جدید آسایش نداره از دست این بشر
خودشو به قدیما می‌چسبونه و قدیمیا رو میندازه به جون این تازه وارد که مثلاً بگه که آره اینجا اینطوریه !!!

اه
واقعاً رو مخن این تیپای شخصیتی
الله اکبر اصلا توسایت این جور شخصیتهایی نداریم🐒

بالا