ازدواج دوم

• شروع کننده موضوع تنها
  • تاریخ شروع

تنها

Guest
سلام.بچه ها من دو تا بچه دارم از شوهرم جدا شدم.معتاد بود و دست بزن داشت.الانم خانوادم میگن درصورتی که کیس مناسبی پیدا شد باید ازدواج کنم.بچه هام پیش خودمن.ولی من مطمئنم کسی منو با دو تا بچه نمیخواد.. خانوادم میگن بچه ها رو بده خانواده پدرش.. نظر شما چیه.شاغلم ۲۸ سالمه

nili

Guest
سلام.بچه ها من دو تا بچه دارم از شوهرم جدا شدم.معتاد بود و دست بزن داشت.الانم خانوادم میگن درصورتی که کیس مناسبی پیدا شد باید ازدواج کنم.بچه هام پیش خودمن.ولی من مطمئنم کسی منو با دو تا بچه نمیخواد.. خانوادم میگن بچه ها رو بده خانواده پدرش.. نظر شما چیه.شاغلم ۲۸ سالمه
به نظرم اگه پدرشون شرایطشو داره از نظر مالی و ... بده به بابتشون و خودت برو دنبال زندگیت
ولی اگه واقعا میدونی آینده بچه هات با بابتشون خراب میشه من بودم میموندم پیش بچه هام
کسی نمیتونه مراقب بچه هات باشه؟

آیلا

Guest
اگه شاغلی و میتونی از پس زندگیت بر بیای الویت اولت بچه هات باشن البته این نظر منه نظر خودت مهم تره

بسته شد

Guest
بچه هات به توخیلی نیاز دارن
کم نیستن ادمایی که با دوتا بچه ازدواج کردن
شاید بارها کردنشون شانس داشتن یه زندگی خوبو واسه همیشه ازدست بدی

Choi mary

Guest
چرا بچه هارو نمیبری پیش خودت بعضی از آقایون قبول میکنند ولی خودشون با شما خواهد بود

استارتر
استارتر

تنها

Guest
به نظرم اگه پدرشون شرایطشو داره از نظر مالی و ... بده به بابتشون و خودت برو دنبال زندگیت
ولی اگه واقعا میدونی آینده بچه هات با بابتشون خراب میشه من بودم میموندم پیش بچه هام
کسی نمیتونه مراقب بچه هات باشه؟ باباشون از لحاظ مالی مشکلی نداره..ولی چون معتاده میترسم

تک دختر

Guest
هرکی یه نظری داره قطعا خودم بودم ازدواج نمی کردم کار میکردم بچهامو بزرگ میکردم دست اون معتاد نمی دادم اون اگ بلد بود خودشو جمع میکرد،البته هستن کسایی ک معتادن ولی زندگی نرمال حتی بالاتر از نرمال رو دارن،عزیزم تو خودت اون زندگی رو تجربه کردی و تصمیم گیرنده تویی،اگ از نظر تو پدرشون از پسشون بر میاد بده ب باباشون،چون الان واقعا بدون حمایت یه زن نمیتونه از پس دوتا بچه بر بیاد

Dela

Guest
اين سوال خيلى كلى ه طبعا جوابام كلى ه به نظر من اينجورى نباش كه بگى به خاطر بچه هام ازدواج نميكنم و براى همين همه ى موردا رو بدون بررسى، رد كنى اينجورى هم نباش كه زير فشار بقيه بخواى فقط ازدواج كنى و براى همين خيلى سختگيرى نكنى! بذار يه كيس مناسب پيدا بشه باهاش صحبت كن ببين شرايط چطورى ميشه حتما تو ازدواجت نفع بچه ها رو هم لحاظ كن يه آدمى رو انتخاب كن كه قابل اتكا باش و انسانيت داشته باشه درنهايت اينكه بچه ها بزرگ ميشن فقط مواظبشون باش تا شرايطشون خوب باشه و آسيب نبينن ولى تو هم آدمى و حق زندگى دارى به فكر خودتم باش

اميدوارم خدا بهترين ها رو سر راه خودت و بچه هات قرار بده

دختر جذاب

Guest
نه عزیزم خیلیا هستن که با دوتا بچه هم ازدواج کردن
تازه ازدواج های خیلی موفقی هم بوده

هلنم

Guest
عزیزم من از نزدیک دیدم دوتا بچه داشت ازدواج کرد الان خوشبخته

بالا