ازدواج به خاطر پول؟ بیاید نظر خودمو بگم و متن اون ویدیو رو هم بنویسم واستون

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
دیالوگ های ویدیو

لورالای (دختره): من دوسش دارم ، بابای پسره: حتما به خاطر پولش، لورالای: نه به خاطر صداقت ، بابای پسره: میخوای من باور کنم که نمیخوای به خاطر پول پسرم باهاش ازدواج کنی؟ لورالای:درسته ، بابای پسره: خوب پس واسه چی میخوای باهاش ازدواج کنی؟ لورالای: به خاطر پول شما باهاش ازدواج میکنم، پسره: عههه لورلای ، بابای پسره: پس حداقل مشخص شد که فقط دنبال پولی، لورالای: نه نیستم

شما چه با مزه ای مگه نمی دونی مرد پولدار بودن مثل دختر خوشگل بودنه؟شما با یه دختر فقط به خاطر خوشگلیش ازدواج نمیکنی اما به تصمیمت کمک میکنه اگه یه دختر داشتید به مرد بی پول میدادینش؟ دوس داشتید بهترین هارو داشته باشه تا خوشبخت بشه، چه عیبی داره منم بخوام؟ بابای پسره: اول کمی هنگ کرد و گفت خب به من گفته بودن تو خنگی اما الان میبینم که نیستی ، لورالای: من به موقعش میتونم باهوش باشم اما بیشتر مردا خوششون نمیاد ، پسر تو عاشق هوش و کله من شده

خیلی هاتون ویدیو رو ندیده بودید ، یه تیکه از فیلم سینمایی آقایان موطلایی رو ترجیح میدن بود که آمریکایی و مال هفتاد سال پیشه مرلین مونرو یا همون دختره که عکسشو تو پروفایلم میبینید توش بازی کرده بود ، فیلم معروفیه بیشتریا به خاطر استایل های قشنگ فیلم میببیننش
راجب دو تا دختر رقصنده و نمایشگر بود که همش دنبال این بودن که دو تا مرد خر پول واسه ازدواج کنن و به خاطرش خیلی مسائل رو متحمل شدن
اخرشم به خواستشون رسیدن دو تا پسر خوش اخلاق و پولدار پیدا کردن که عاشق هم شدن ، حالا یکی از دخترا رفتن پیش بابای پسره تا رضایت بگیرن

بالا