اخه یعنی چی وقتی یه مرد خیانت می کنه

zmd

⭐کاربر ویژه⭐
میگن بهش که شاید تو محبت نمی کنی بهش محبت کنه تقصیر خودته
یکی نیست بگه واقعا با این دلایل خیانت را توجیه کردن اشتباهه
مخصوصا اینکه یه خانم هم این حرف را می زنه
به نظر من مردی که خیانت می کنه باید دو نصفش کرد نصفش را زد اول شهر نصفش را اخر شهر درس عبرت همگان

Mina12

کاربر جدید
به نظر من مردی که خیانت می کنه باید دو نصفش کرد نصفش را زد اول شهر نصفش را اخر شهر درس عبرت همگان
حتما تو زندگی شخصی مشکل دارن

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
به نظر من اصلا توجیه نداره اون مرد هیز و بدبخت که یکی بهتر دیده دلش قیلی ویلی رفته

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بدترین دشمنِ زنان ؛ زنان هستند .

تو زشتی _ تو کافی نیستی _ مشکل از توا_ نه همسرت_حتما اقدامی کردی همسرت رفت . . .

در صورتی که خود شخص ناسزاگو و بددهان دارای قلب تیره و ادب پایینی هست

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
نمیشه که گفت اصلا دلیلی وجود نداره
بعضیا معتقدن نه محبت کنیم چون از رابطه میترسیم رابطه هم برقرار نکنیم
بعد منتظر باشیم که مرد متعهد بمونه
در یه سری موارد بی دلیل اینکارو میکنن
اما مواردی هستن که توش دلیل هایی وجود داشته حالا یا محبت ندیدن یه سری اختلال ها انحراف ها و یه سری وقایع تو تاریخچه رشدی وجود داشته که باعث اون اتفاق شده
وقتی دلایل رو نام می‌بریم توجیهش نمیکنیم

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بدترین دشمنِ زنان ؛ زنان هستند .

تو زشتی _ تو کافی نیستی _ مشکل از توا_ نه همسرت_حتما اقدامی کردی همسرت رفت . . .

در صورتی که خود شخص ناسزاگو و بددهان دارای قلب تیره و ادب پایینی هست
از دیدگاه حقوق زنان گزاره زنان علیه زنان وجود نداره

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
همیشه همینطور نیست
گاهی اوقات ذات یک مرد تنوع طلبه و با وجود زن و زندگی خوب باز هم خیانت می‌کنه
مشکل ها هم باعث خیانت میشه
و مردیکه بی دلیل اینکارو میکنه شاید اختلال شخصیت داره

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با حرفت موافقم ولی بر عکسشم توجیهی نداره تو نی نی سایت هم یکی گفته بود جاریم به شوهرش خیانت کرده و همه هم فهمیدن بعد برگشته بودن بهش میگفتن به تو چه ربطی داره کاسه داغتر از آش شدی یا اینکه قضاوتش نکن دنیا یه جوری میچرخه که تو رو هم در جایگاه اون قرار میده و بعضیم گفته بودن حالا میبینی همون از تو عزیز تر میشه و از اینجور حرفها هر کیم که با اینکار جاریش مشکل داشت برمیگشتن میگفتن که آره زنان علیه زنان هستن و از این حرفها کلاً جنسیت زدگی هم بین مردها و هم زنها هست اگه همجنس خودشون یه اشتباهی مرتکب بشه باید درک بشه ولی اگه غیر همجنس بود باید دارش زد :/

سفید_برفی

کاربر جدید
اینکه میگن زنان علیه زنان خودش ضد زن محسوب میشه ، این افکار رو آقایون کردن تو مغز ما
مگه دروغ میگن ؟ تو جامعه‌ی ما هرچی سر ی زن بیاد قبل اینکه ی مرد بیاد نظر بده یا اصلا چیزی بگه زنا میرن میریزن سرش که تو اینجوری کردی تو فلانی یا مرد میره زن دوم می‌گیره به زن گیر میدن چرا زن دوم مرد شدی مردا ذاتشون اینه خیلی راحت از مرد می‌گذرن همه‌چیو میندازن تقصیر زن

از نظر منم اونایی که میندازن تقصیر زن رو باید جر داد مرد خودش روحش هرزه اس به زن چ پدسگا

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
برای مردا هم میگن فلانی عرضه نداشته ناموسشو نگه داره بی غیرته همون شخصی که سر همسرشو برید بین مردم کوچه بازار چقدر به خاطر خیانت زنش کنایه شنید مردا هم به خاطر خیانت قضاوت میشن

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
مگه دروغ میگن ؟ تو جامعه‌ی ما هرچی سر ی زن بیاد قبل اینکه ی مرد بیاد نظر بده یا اصلا چیزی بگه زنا میرن میریزن سرش که تو اینجوری کردی تو فلانی یا مرد میره زن دوم می‌گیره به زن گیر میدن چرا زن دوم مرد شدی مردا ذاتشون اینه خیلی راحت از مرد می‌گذرن همه‌چیو میندازن تقصیر زن
اون زن دوم هم زندگی زن اول رو گرفته دیگه بیان بهش آفرین بگن؟ بعدشم دوره قاجار که نیست چندهمسری رو جوری وضع کردند مرد اگه نتونه نیازهای مالی همسرانش رو تامین بکنه ازش شاکی بشن

بالا