اخرین تایپکمه!😂

شیرکاکائو3:>

⭐کاربر طلایی⭐
عزیزم اگر مدرک داری ثابت کن💙
خب دارک گیرل مگه خودت هی نگفتی بگو من میگفتم حدس نزنید و فلان تا مجبور شدم اطلاعات بدم چرا میگین من میخام خرابش کنم ببین هیچوقت نمیام بخاطر دعوامجازی قسم بخورم اونم بقران

ساحــل

⭐کاربر ویژه⭐
خوب بیا پی وی😁😁😁😁😁چجور شناختیش اون ک هیچی نگفده بود اززندگیش
بابا چرت و پرت میگه
میگه اسمش رو دروغ گفته شغلشم دروغه عکسشم ندیده وضعیت تاهلشم دروغه بارداریشم دروغه
اوکی
از هوا شناساییش کرده وقتی دیگه هیچکی از زندگیش نکفته؟

⭐کاربر طلایی⭐
برو جوابامو به ساری بخون تو اون تایپک گمش کردم همه چیو گفتم حالا اصلا باور نکن اصلا فکر کن من دروغگوهم ولی این دوستتون حتی اسمشم پناه نیس باور کن یچیزایی وجود داره که نمیتونم بگم چون اونوقت یه مدارکی نمیدونم کیو قبول دارید ولی من به امام حسین قصدم خراب کردنش از دعوا واینچیزا نی چون تا حالا اینجا حتی درگیرم نشدیم
عزیزم تو که گفتی بقیشم بگو

رکسانا♡

⭐کاربر برتر⭐
به تو اصلا اعتماد ندارم از تایپکی کا اونجا زدی نمیتونم حس خوبی بهت ندارم الکی الکی مطمئنم اگه بگم به هرکدومتون همینطور که ایتجا ازش طرفداری کردین حتنابهش میگین و من اینو نمیخوام میدونم شناخته منو ولی اونقد مدرک نداره
خب به من بگو دیگه

⭐کاربر طلایی⭐
به تو اصلا اعتماد ندارم از تایپکی کا اونجا زدی نمیتونم حس خوبی بهت ندارم الکی الکی مطمئنم اگه بگم به هرکدومتون همینطور که ایتجا ازش طرفداری کردین حتنابهش میگین و من اینو نمیخوام میدونم شناخته منو ولی اونقد مدرک نداره
خب عزیزم بگو از کجا متوجه شدی

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ب **** ک اعتماد نداری بچه
بمن چ اصلا!
هر کی میخواد باشه😐

بالا