آموزش پخت سیب پنیر خانگی

Kiana

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مشاهده پیوست 295312
دستور پختشو همینطوری میزارم ک بعدا یادم نره چون از تمام دفعات قبلی خوشمزه تر بود🙏🏻
مواد لازم
سیب زمینی
قارچ
فلفل دلمه‌ای
کالباس
پنیر پیتزا
نمک
زردچوبه

اول سیب زمینی رو پوست میکنیم و خرد میکنیم.
قارچ هارو پوست میکنیم و سرخ میکنیم.
بعد یه قابلمه کوچیک رو پر آب میکنیم و صبر میکنیم تا آب جوش بیاد.
تو این مدت که آب داره جوش میاد بهش زردچوبه و نمک اضافه می کنیم.
بعد ک آب جوش اومد سیب زمینی هارو میریزیم توی آب و حدود ۱۰ تا ۱۲ دقیقه میزاریم آب‌ پز شه
بعد ک آب پز شد حدود ۵ دقیقه میزاریم سرد بشه و سرد ک شد توی یه ظرف یا کاغذ روغنی یا فویل آلمینیوم میزاریم
سیب زمینی رو میچینیم روش و پنیر و قارچ سرخ شده و فلفل دلمه ای و کالباس رو اضافه میکنیم
میزاریم توی فر و بعد ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بعد از فر درش میاریم
نوش جان🙏🏻

استارتر
استارتر
Kiana

Kiana

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اکثرا با فویل درست میکنم ولی اینبار فویل نداشتم مجبور شدم از کاغذ روغنی استفاده کنم

nasim.1391

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نوش جان .من همینو با یه دستور دیگه درست میکنم .عالی میشه .سیب زمینی رو خلال و بعد سرخ میکنم.رو سینی توستر میریزم .قارچ ، فلفل دلمه ،کالباس و پنیرپیتزا میریزم و میذارم تو توستر حدود ۲۰ دقیقه با درجه ۱۵۰ .خیلی خوشمزه میشه

استارتر
استارتر
Kiana

Kiana

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نوش جان .من همینو با یه دستور دیگه درست میکنم .عالی میشه .سیب زمینی رو خلال و بعد سرخ میکنم.رو سینی توستر میریزم .قارچ ، فلفل دلمه ،کالباس و پنیرپیتزا میریزم و میذارم تو توستر حدود ۲۰ دقیقه با درجه ۱۵۰ .خیلی خوشمزه میشه
ممنون اینم امتحان میکنم😍❤️

بارونِ بهاری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مشاهده پیوست 295312
دستور پختشو همینطوری میزارم ک بعدا یادم نره چون از تمام دفعات قبلی خوشمزه تر بود🙏🏻
مواد لازم
سیب زمینی
قارچ
فلفل دلمه‌ای
کالباس
پنیر پیتزا
نمک
زردچوبه

اول سیب زمینی رو پوست میکنیم و خرد میکنیم.
قارچ هارو پوست میکنیم و سرخ میکنیم.
بعد یه قابلمه کوچیک رو پر آب میکنیم و صبر میکنیم تا آب جوش بیاد.
تو این مدت که آب داره جوش میاد بهش زردچوبه و نمک اضافه می کنیم.
بعد ک آب جوش اومد سیب زمینی هارو میریزیم توی آب و حدود ۱۰ تا ۱۲ دقیقه میزاریم آب‌ پز شه
بعد ک آب پز شد حدود ۵ دقیقه میزاریم سرد بشه و سرد ک شد توی یه ظرف یا کاغذ روغنی یا فویل آلمینیوم میزاریم
سیب زمینی رو میچینیم روش و پنیر و قارچ سرخ شده و فلفل دلمه ای و کالباس رو اضافه میکنیم
میزاریم توی فر و بعد ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بعد از فر درش میاریم
نوش جان🙏🏻
فردا اینا درست کنم بخورم
نوش جونت💚

بالا