آموزش قطع کردن جیغ و سروصدای عروس هلندی

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مرغ عشق فکرکنم بهتره درسته ؟؟

من بارها گفتم بفروشیم یه وقتایی دوست دارم وقتی میرن رومخم اینطور میگم شوهرم میگه اذیتی بفروشیم ولی دلیل میاره قانعم کنه نفروشیم🤦🏻‍♀️

یه بار گفت بفروشیم طوطی گرینچیک بگیریم ولی من خیلی میترسم میگه شنیدم ساکتن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خودشم گاهی اعصابش خورد میشه از دستشون البته اکثرا شبا خونه اس دیگه اونم میارشون بیرون تو اتاق رو چوب پرده بازی می کنن اونموقع ساکتن

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
پرنده های شما هم اینطوری هستن که همش صدات کنن فکرکنم توجه میخوان یا بگن بیار مارو بیرون فکرنکنم مرغ عشق اینطور باشه 🤦🏻‍♀️ @کاچی
نه عروس هلندی اینجوریه خیلی توجه میخواد ولی مرغ عشقای ما خودشون با خودشوم خوشن😂

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه عروس هلندی اینجوریه خیلی توجه میخواد ولی مرغ عشقای ما خودشون با خودشوم خوشن😂
ما نمیدونستیم ، تو سایت ها نوشته حساسن و از صاحبشون توجه میخوان همش

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
ما نمیدونستیم ، تو سایت ها نوشته حساسن و از صاحبشون توجه میخوان همش
اره حتی وقتی بفروشیشون ناراحت میشن و ممکنه یمدت غذا نخورن چون عادت میکنن به صاحبشون اینا اینجورین ولی خب مرغ عشقا به جا حساسن اول که بیاریشون غریبی میکنن و ساکتن

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره حتی وقتی بفروشیشون ناراحت میشن و ممکنه یمدت غذا نخورن چون عادت میکنن به صاحبشون اینا اینجورین ولی خب مرغ عشقا به جا حساسن اول که بیاریشون غریبی میکنن و ساکتن
ما اینارو آوردیم خونه ماده کمی ناراحت بود از چشماش مشخص بود نر هم کم می خوابید فقط ،شوهرم میگه اونقدری محبت ندیده کمبود داره واسه اون بیشتر وابسته ی تو شده بره می میره از گشنگی افسرده میشه انقدر سر و صدا میکنن می کشنش البته اینارو میگه منو قانع کنه نفروشیمش

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
حالا عجیبه که ما اینارو خریدیم آوردیم باز ماده کمی ناراحت بود از چشماش مشخص بود نر هم کم می خوابید فقط ،شوهرم میگه اونقدری محبت ندیده کمبود داره واسه اون بیشتر وابسته ی تو شده بره می میره از گشنگی افسرده میشه انقدر سر و صدا میکنن می کشنش البته اینارو میگه منو قانع کنه نفروشیمش
ولی کلا دردسر داره چون بزرگم هست وقتی پرواز میکنه انگار اژدها تو خونست😂😂تمام پرهاشم میریزه بزرگه باز مرغ عشق ریزه علاقه ام نداره بیرون قفس باشه بیشترشونم دستی نیستن بخاطر همینه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ولی کلا دردسر داره چون بزرگم هست وقتی پرواز میکنه انگار اژدها تو خونست😂😂تمام پرهاشم میریزه بزرگه باز مرغ عشق ریزه علاقه ام نداره بیرون قفس باشه بیشترشونم دستی نیستن بخاطر همینه
واسه ما دستی هست ماده ولی بیشتر ، فول دستیه ، دیگه الانا شوهرم میارش بیرون میبره اتاق رو چوب پرده اتاق بازی می کنن بعدش می بره قفس فقط یه گوشه اتاق کثیف میشه فقط گاهی همونجا کمی پرواز می کنن یا میان پایین

قبلا در قفسو باز می کرد همه جا می رفتن رو چوب پرده آشپزخونه که نصفش می خوره به پذیرایی بازی می کردی جاهای دیگه هم می رفتن

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
واسه ما دستی هست ماده ولی بیشتر فول دستیه ، دیگه الانا شوهرم میارش بیرون میبره اتاق رو چوب پرده اتاق بازی می کنن بعدش می بره قفس فقط یه گوشه اتاق کثیف میشه فقط گاهی پرواز می کنن یا میان پایین

قبلا در قفسو باز می کرد همه جا می رفتن رو چوب پرده آشپزخونه که نصفش می خوره به پذیرایی بازی می کردی جاهای دیگه هم می رفتن
اره نرع عشقارو میگم بیشترشون دستی نیستن منم پارسال عید خونه تکونی کردنی همه جای خونه پر پی پی بود هرجا بالا بود رفته بودن ری ده بودن😂

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره نرع عشقارو میگم بیشترشون دستی نیستن منم پارسال عید خونه تکونی کردنی همه جای خونه پر پی پی بود هرجا بالا بود رفته بودن ری ده بودن😂
ولی گناه دارن بذار پرواز کنن روزی یکبار ببر اتاق کمی بازی کنه همونجارو هم تمیز کن

واسه ما رو چوب پرده خودشونو میدن عقب می دن که رو پرده نریزه ، بخوای میشه کاغذ یا نایلون بندازی زمین دیگه پاک نکنی راحت

تو قفسشون هم همینجورن خودشونو میدن عقب که میله ها ، نشیمن ، نردبون و تاب کثیف نشه نر اینطور بود ماده هم از اون یاد گرفت انگار، کف قفسم کاغذ انداختیم که راحت باشیم

اگه اتاق دیگه داری بذار مخصوص اونا یا میتونی یه اتاق کوچیک بساز مخصوصشون با دیوار کاذب هم که شده

شورت پرنده هم هست شوهرم برای نر پوشوند اولش گذاشت بعد خیلی تکون خورد داشت خفه میشد ترسید ، برای ماده پوشوند زیاد تکون نخورد ولی خوب نپوشوند گفت برم باغ بگم بپوشونن درست یاد بگیرم اونم بعدش گفتم سخته هرروز بپوشونم در بیارم اذیت میشن ، نر هم عمرا بذاره

آخرین ویرایش:

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
ولی گناه دارن بذار پرواز کنن روزی یکبار ببر اتاق همونجا پرواز کنه کمی بازی کنه همونجارو هم تمیز کن

اگه اتاق دیگه داری بذار مخصوص اونا یا میتونی یه اتاق کوچیک بساز مخصوصشون با دیوار کاذب هم که شده

شورت پرنده هم هست برای نر پوشوند اولش گذاشت بعد خیلی تکون خورد داشت خفه میشد ترسید ، برای ماده پوشوند زیاد تکون نخورد ولی خوب نپوشوند گفت برم باغ بگم بپوشونن درست یاد بگیرم اونم بعدش گفتم سخته هرروز بپوشونم در بیارم اذیت میشن ، نر هم عمرا بذاره
شورت پرندگان😲😲🥴نشنیده و ندیده ام😂الان میزنم گوگل میبینم برا ما نر دوست نداره بیرون باشه چون بیرون مبوده میترسه ولی ماده خودش میاد😂هرجا بخواد میره

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ولی گناه دارن بذار پرواز کنن روزی یکبار ببر اتاق کمی بازی کنه همونجارو هم تمیز کن

واسه ما رو چوب پرده خودشونو میدن عقب می دن که رو پرده نریزه ، بخوای میشه کاغذ یا نایلون بندازی زمین دیگه پاک نکنی راحت

تو قفسشون هم همینجورن خودشونو میدن عقب که میله ها ، نشیمن و نردبون کثیف نشه نر اینطور بود ماده هم از اون یاد گرفت انگار، کف قفسم کاغذ انداختیم که راحت باشیم

شورت پرنده هم هست شوهرم برای نر پوشوند اولش گذاشت بعد خیلی تکون خورد داشت خفه میشد ترسید ، برای ماده پوشوند زیاد تکون نخورد ولی خوب نپوشوند گفت برم باغ بگم بپوشونن درست یاد بگیرم اونم بعدش گفتم سخته هرروز بپوشونم در بیارم اذیت میشن ، نر هم عمرا بذاره
ویراش کردم بخون @کاچی

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شورت پرندگان😲😲🥴نشنیده و ندیده ام😂الان میزنم گوگل میبینم برا ما نر دوست نداره بیرون باشه چون بیرون مبوده میترسه ولی ماده خودش میاد😂هرجا بخواد میره
منم نمیدونستم رفتیم باغ پرندگان اونجا فروشنده گفت خریدیم همه چی بود اونجا

تاب هم خریدیم ماده دوست داره ولی نر میترسه نمیره ، نردبون ، نشیمن، اسباب بازی هم از اونجا گرفتیم یه سربرو خواستی

زنجیر ،حلقه فلزی هم دوست دارن آویزون کنی بازی کنن

غذاشم از اونجا گرفتیم کیلویی گرفتیم بعد بسته ای

سیب رو پوست می کنم با رنده درشت رنده می کنم که له نشه روشم از غذاش می ریزم که ترغیب بشن بخورن

هویجم همینطور پوست می کنم فقط با رنده متوسط رنده می کنم

هر کدومو جدا میدم

تخم مرغ آبپز با پوستم گفتن خورد کنیم درست کردم نخوردن هرچیزی هم نمیخورن

باغ پرندگان یه فروشنده گفت

خودمم گوگل سرچ کردم چه غذایی براشون خوبه و چه غذایی مضره بدونم

قفسشم از باغ پرندگان خریدیم با قیمت مناسب ، یه قفس بزرگ برای خونه ، یه متوسط هم برای بیرون بر

ولی برای خرید پرنده برنامه دیوار بهتره اکثرا قیمتش خیلی پایین تره ولی قفس تو دیوار خیلی قیمتش بالاتره

آخرین ویرایش:

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
منم نمیدونستم رفتیم باغ پرندگان اونجا فروشنده گفت خریدیم همه چی بود اونجا

تاب هم خریدیم ماده دوست داره ولی نر میترسه نمیره ، نردبون ، نشیمن، اسباب بازی هم از اونجا گرفتیم یه سربرو خواستی

زنجیر ،حلقه فلزی هم دوست دارن آویزون کنی بازی کنن

غذاشم از اونجا گرفتیم کیلویی گرفتیم بعد بسته ای

سیب رو پوست می کنم با رنده درشت رنده می کنم که له نشه روشم از غذاش می ریزم که ترغیب بشن بخورن

هویجم همینطور پوست می کنم فقط با رنده متوسط رنده می کنم

هر کدومو جدا میدم

تخم مرغ آبپز با پوستم گفتن خورد کنیم درست کردم نخوردن هرچیزی هم نمیخورن

باغ پرندگان یه فروشنده گفت

خودمم گوگل سرچ کردم چه غذایی براشون خوبه و چه غذایی مضره بدونم

قفسشم از باغ پرندگان خریدیم با قیمت مناسب ، یه قفس بزرگ برای خونه ، یه متوسط هم برای بیرون بر

ولی برای خرید پرنده برنامه دیوار بهتره اکثرا قیمتش خیلی پایین تره ولی قفس تو دیوار خیلی قیمتش بالاتره
اره منم همه ی اینارو میدم بهشون.ولی عروس و طوطی اای گرونو میگن حتما از مغازه بخرین دست فروشا بعضیا پرنده ی مریض میندازن به ادم

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
امروز یکم سرو صدا داشتن مامانم زنگ رو زد جیغ میزدن اومد خونه همش سروصدا صدام میکردن نر خیلی صدام می کرد ، پارچه سفید کشیدم بازم اونطوری بودن 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ سیاه کشیدم ساکت شدن صداشون خیلی رومخه همش میگن اَ ای آ فکرکنم اسم منو میگن سمیرا رو میگن اَ ای آ

نر انقدر اینو گفته ماده هم ازش یاد گرفته
صدات رو ضبط کن بگو کوکی کوکی، براشون بزار روی تکرار تا یاد بگیرن 😍

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره منم همه ی اینارو میدم بهشون.ولی عروس و طوطی اای گرونو میگن حتما از مغازه بخرین دست فروشا بعضیا پرنده ی مریض میندازن به ادم
آره میگن ولی هر جایی خب ممکنه ما اول از باغ خریدیم گفت دستی و سخنگو هست شوهرم دید اینطور نیس برد پسش داد البته از استرسش بود انگار زیر زبونی گفت ریکو سلام رو ناواضح گفت ، پاشو جمع می کرد تخمه می خورد رو تاب می رفت خودشو محکم تکون می داد تاب بخوره با صدای خواننده آواز می خوند ادای اونا رو درمی آورد انگار

بعدش دیگه از دیوار خریدیم ، این نر رو خریدیم سخنگو هست ، بعد یه ماده خریدیم پر کنی داشت نمیدونم از استرس بود یا بیماری فروختیم باغ پرندگان خوشمون نیومد زیادم پرنده رو می زد

بعدش این ماده رو خریدیم

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
آره میگن ولی هر جایی خب ممکنه ما اول از باغ خریدیم گفت دستی و سخنگو هست شوهرم دید اینطور نیس برد پسش داد البته از استرسش بود انگار زیر زبونی گفت ریکو سلام رو ناواضح گفت ، پاشو جمع می کرد تخمه می خورد رو تاب می رفت خودشو محکم تکون می داد تاب بخوره با صدای خواننده آواز می خوند ادای اونا رو درمی آورد انگار

بعدش دیگه از دیوار خریدیم ، این نر رو خریدیم سخنگو هست ، بعد یه ماده خریدیم پر کنی داشت نمیدونم از استرس بود یا بیماری فروختیم باغ پرندگان خوشمون نیومد زیادم پرنده رو می زد

بعدش این ماده رو خریدیم
تهرانی؟

بالا