آزمایشات سقط مکرر

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

سرنوشت

Guest
بعد از دوبار بارداری ناموفق که یه سقط ۱۸ هفته دختر و یه زایمان زودرس ۲۲ هفته پسر داشتم به علت زود باز شدن دهانه رحم بدون سرکلاژ ، بدون داروی پیشگیری از سقط و زایمان زودرس و بدون استراحت مطلق بعدش دیگه کلی تحقیق کردم نی نی سایت راجب سقط و درمان سرچ کردم متوجه شدم دکتر سهیلا عارفی خوبه و همینطور راجب درمان هم اطلاعاتم رو بیشتر کردم

??????????????

به سختی دیروز تونستم وقت گرفتم امروز رفتم پیشش برام آزمایشات سقط مکرر رو نوشت دکتر ازم سوال کرد و نوشت باقیشم به ماما گفت بنویسه و خودش رفت و باقی سوال و جواب ها با ماما بود ( ماما مهر دکتر رو میزنه از طرف اون می نویسه ار روی یه کاغذ نوشت آزمایشات رو ) دکتر هم من رفتم اخلاقش خوب بود و یکی یکی رفتیم آخه یه چیزهایی ازش خونده بودم نی نی سایت

??????????????

پارسال برج ۸ زنگ زدم مطبش منشی هر بار می گفت بار اولی هستی که میخوای بیای منم می گفتم آره اونم گفت سال بعد زنگ بزن آخر اسفند زنگ زدم برای سال بعد وقت بگیرم گفت سال دیگه فروردین زنگ بزن گفتم چندم گفت آخرای فرودین ، آخرای فرودین زنگ زدم گفت تا خرداد وقتا پره منم یه چیزهایی گفتم ولی چه فایده نشد

پارسال هم ابن سینا زنگ زدم وقت بگیرم گفت بار اول انتخابی نیست اول میای پیش دکترت بعدش اگه خودت خواستی دکترتو انتخاب میکنی

بیمارستان هم زنگ زدم گفتن اونجا وقت نمیدن

??????????????

تا اینکه دیروز نی نی سایت راجب وقت سرچ کردم تاپیکا اومد بالا یکی از سایت هارو خوندم خدا خیرش بده با ترفند اون خانوم تونستم

زنگ زدم گفتم نوبت می خواستم از دکتر عارفی برای سلول درمانی یه سوالاتی پرسید راجب قائدگی و باروری ، گفت پرونده داری گفتم نه بار اولمه گفت قبلا تماس گرفتی گفتم پارسال زنگ زدم گفتن سال دیگه زنگ بزن گفت برای چی می خواید بیاید گفتم برای سلول درمانی گفت خب برای چی مشکلتون چیه گفتم دکترم گفت تنبلی داری سقطم داشتی برو دکتر برات آزمایش بنویسه گفت ساعت ۷ و نیم بیا طبقه ۲ واحد ژنتیک بعد برام پیام یادآوری نوبت اومد که ساعت ۱۰ برم نیم ساعت قبل برای پذیرش اونجا باشم

??????????????

اونجا هم رفتم باز قبلش سوال پیچ کردن که برای چه کاری اومدی گفتم آزمایش ژنتیک گفتن واسه چه کاری گفتن سقط داشتم گفت پرونده داری گفتم نه بار اوله میام زنگ زدم از دکتر عارفی وقت گرفتم برای آزمایش ژنتیک گفتن بیا واحد ژنتیک ، حالا یه چیزهای دیگه ای هم گفتم خلاصه بالاخره شد

??????????????

حالا بعدشم اون خانوم زنگ زد بهم که برای سلول درمانی زنگ زده بودی اگه اوکی بودی با دکتر عارفی بیا پایین ادامه ی درمان رو با من داشته باش قاسمی هستم که منم یه چیزهایی گفتم و بعدش نرفتم

بعدش ۵ روز بعد باز تماس گرفت گفت رفتی پیش دکتر عارفی اوکی داد گفتم آره راجب سلول درمانی گفت گفتم گفت نیاز نیس گفت سقط مکرر بودی گفتم آره

آخرین ویرایش:

بهارخانوم گل و گلاب

Guest
انشالله هرچه زودتر این برهه از زمانم میگذرونی
امیدت به خدا باشه همه چی درست میشه?

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest

تو این تاپیک خوندم که چطور وقت بگیرم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
اینم آزمایشات که برام نوشته ?

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۴۱۷-۱۶۵۶۲۵_Samsung Notes.jpg

عکس رنگی رحم ۸ تا ۱۲ سیکل انجام بشه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۴۱۷-۱۷۰۰۱۹_Samsung Notes.jpg
داروهای که از دو روز قبل از عکس رنگی رحم باید مصرف بشه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۴۱۷-۱۷۰۶۵۹_Samsung Notes.jpg
پاپ اسمیر که باید پریود نباشم و دوشب قبل نزدیکی نکرده باشم

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۴۱۷-۱۷۰۹۵۹_Samsung Notes.jpg
سونو گرافی رحم و تخمدان ها ۸ تا ۱۲ سیکل باید انجام بشه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
۲۰۲۳۰۴۱۷_۱۶۴۹۵۲.jpg
مشاوره پریناتالوژی که باید همونجا بری گفتن باید ازقبل وقت بگیری ، یکشنبه ها و سه شنبه ها هستن

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۴۱۷-۱۷۱۵۱۰_Samsung Notes.jpg
آزمایشات کامل سقط مکرر که باید ۲ تا ۳ پریود ناشتا انجام بشه

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۴۱۷-۲۲۲۵۰۸_Samsung Notes.jpg
آزمایش اسپرم باید ۲ روز کامل از دفع بگذره و از ۵ روز بیشترنشه موقع آزمایش ،این آزمایش رو گفت حتما باید مرکز ابن سینا انجام بشه

آخرین ویرایش:

بالا