کاش دلش بسوزه برام🥺🥺🥺🥺

استارتر
استارتر

Naghxh135

کاربر جدید
بعله چون خودش بقیه رو دید زده همه رو مث خودش میبینه ک میخوان به زنش نگاه کنن
هر موقع خودش نگا کرده یکی دیگه هم به منه بی گناه نگا کرده آبجی همشو یادمه

اشکال نداره بزار نگاه کنه هیچ وقت نمیبخشمش و حلالش نمیکنم

Black

⭐کاربر ویژه⭐
هر موقع خودش نگا کرده یکی دیگه هم به منه بی گناه نگا کرده آبجی همشو یادمه

اشکال نداره بزار نگاه کنه هیچ وقت نمیبخشمش و حلالش نمیکنم
چادر نپوش چرا احترام به حرفش میزاری کسی که برات احترام نمیزاره

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه بار این کارو کرده بود اگه یادت باشه تاپیکم زدم بدنم یخ زده بود خدا شاهده خدا جوابشو بده حتی رابطه اسب هارو نگا کرده بود اون اسب رو دوس داره ولی الکی گفت گوشی دست دوستم بوده خودشم اون موقع که بهش گفتم زود بلند شد نشست ناراحت نگاه می‌کرد ولی من که بچه نیستم میفهمم آبجی جان
اون حتی بیرون زن خوشگل ببینه نگا میکنه همش فکر میکنه من نمی‌فهمم
بهش بگو شما که خودت میگی چیزی واسش کم نمی زاری پس چرا این کارا میکنه زمونه خیلی بدیم شده وقتی زنا ارایشمیکنن میرن بیرون موهاشون می ریزین بیرون همین میشه دیگه البته تقصیر خودشم هست کسی که نتونه نگاش کنترل کنه کاریش نمیشه کرد

استارتر
استارتر

Naghxh135

کاربر جدید
بهش بگو شما که خودت میگی چیزی واسش کم نمی زاری پس چرا این کارا میکنه زمونه خیلی بدیم شده وقتی زنا ارایشمیکنن میرن بیرون موهاشون می ریزین بیرون همین میشه دیگه البته تقصیر خودشم هست کسی که نتونه نگاش کنترل کنه کاریش نمیشه کرد
ولش کن کسی که خوشش نیاد من ولش می کنم آبجی میگم به جهنم هر کسی رو میخواد نگاه کنه

ایواز

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
راستشو بت بگم
دلش هیچوقت قرار نیست برا تو بسوزه چون هیچوقت نپوشیده و درکی ازش نداره منتظر دلسوزی نباش
به نظرم خودت برا خودت ی کاری کن یا لباس نخی بپوش یا کمتر لباس بپوش(بجای مانتو مخصوصا اگه مانتو دو تیکه میپوشی ی مانتو ی تیکه بگیره که لازم نباشه روش یا زیرش چیزی بپوشی)

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ولش کن بیخیال میاد فحش میده دعوا میگیره

استارتر
استارتر

Naghxh135

کاربر جدید
راستشو بت بگم
دلش هیچوقت قرار نیست برا تو بسوزه چون هیچوقت نپوشیده و درکی ازش نداره منتظر دلسوزی نباش
به نظرم خودت برا خودت ی کاری کن یا لباس نخی بپوش یا کمتر لباس بپوش(بجای مانتو مخصوصا اگه مانتو دو تیکه میپوشی ی مانتو ی تیکه بگیره که لازم نباشه روش یا زیرش چیزی بپوشی)
چشم آبجی جان

Black

⭐کاربر ویژه⭐
نگاه باید خوب باشه نمیشه همه نقاب بزنن که

بالا