ژله تاریخ مصرف گدشته

کاساندرا

⭐کاربر فعال⭐
دخترم عاشق آشپزی و دسر درست کردنه چهار سالشه گفت ژله میخام رفتیم از سر کوچه دوتا ژله گرفتیم گفتم چون هوا آلوده است سریع برگردیم خلاصه هر ژله رو بیست تومن با ما حساب کرد اومدیم خونه دوتا ژله رو آناناس و کیوی ریختیم تو آب جوش تصادفی چشمم به تاریخ انقضاشون افتاد که برای شش ماه پیشه ،حالا به نظرتون به بقال سرکوچه بگم ؟چیکار کنم

🎀خاله قزی🎀

⭐کاربر برتر⭐
دخترم عاشق آشپزی و دسر درست کردنه چهار سالشه گفت ژله میخام رفتیم از سر کوچه دوتا ژله گرفتیم گفتم چون هوا آلوده است سریع برگردیم خلاصه هر ژله رو بیست تومن با ما حساب کرد اومدیم خونه دوتا ژله رو آناناس و کیوی ریختیم تو آب جوش تصادفی چشمم به تاریخ انقضاشون افتاد که برای شش ماه پیشه ،حالا به نظرتون به بقال سرکوچه بگم ؟چیکار کنم
بروبدش پس

هاله

مدیر
با کاسه ببر بده بهش 😂با کارتونش بگو تاریخ مصرف گذشته ست ،
جدی هم پولتو بگیر هم یه تذکر بده اگه قبول نکرد بگو بهداشت زنگ میزنی

استارتر
استارتر

کاساندرا

⭐کاربر فعال⭐
با کاسه ببر بده بهش 😂با کارتونش بگو تاریخ مصرف گذشته ست ،
جدی هم پولتو بگیر هم یه تذکر بده اگه قبول نکرد بگو بهداشت زنگ میزنی
آخه سال هاست با ما سلام علیک داره .
ولی چند باری دیدم با الکل و ماژیک تاریخ پنیرهاشو عوص میکنه .

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
برو بگو

هاله

مدیر
آخه سال هاست با ما سلام علیک داره .
ولی چند باری دیدم با الکل و ماژیک تاریخ پنیرهاشو عوص میکنه .
یعنی نباید تذکر بدی؟؟؟قطعا تو هم مسئولیو وقتی اون میفروشه تو هم تو گناهش شریکی

حداقل قایمکی زنگ بزن بهداشت

استارتر
استارتر

کاساندرا

⭐کاربر فعال⭐
الان بردم جعبه هاشو بهش دادم گفتم اینا تاریخ مصرف گذشته است حالا کاری به قیمتش که ده و سیصدهست شما بیست حساب کردی ندارم .
گفت اشکال نداره که قابل خوردن و دیگه توجهی به من نکرد و سرگرم یه مشتری دیگه شد منم دخترم همراهم بود اومدم بیرون.

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
الان بردم جعبه هاشو بهش دادم گفتم اینا تاریخ مصرف گذشته است حالا کاری به قیمتش که ده و سیصدهست شما بیست حساب کردی ندارم .
گفت اشکال نداره که قابل خوردن و دیگه توجهی به من نکرد و سرگرم یه مشتری دیگه شد منم دخترم همراهم بود اومدم بیرون.
دیگه ازش خرید نکن به همه هم بگو مشتریاش بپرن

استارتر
استارتر

کاساندرا

⭐کاربر فعال⭐
دیگه ازش خرید نکن به همه هم بگو مشتریاش بپرن
اصلا ما همیشه کلی خرید میکنیم از فروشگاه های بزرگ ،گاهی تفریحی من و دخترم ریزه خریدایی میکنیم .
چن نفر تو مغازش بودن صبر نکردم کار اونارو راه بندازه بلند و رسا گفتم که هر کی اونجا بود بشنوه

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
اصلا ما همیشه کلی خرید میکنیم از فروشگاه های بزرگ ،گاهی تفریحی من و دخترم ریزه خریدایی میکنیم .
چن نفر تو مغازش بودن صبر نکردم کار اونارو راه بندازه بلند و رسا گفتم که هر کی اونجا بود بشنوه
آفرین کار خوبی کردی
آبروشو ببر دیگه هم خرید نکن
اگه تونستی گزارش برن

melika.j

⭐کاربر فعال⭐
اره بگو وظیفه اونه چک کنه

بالا