چیکار کنم بچه ام با اشتها غذا بخوره؟

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
خیلی لاغر مونده همه به روم میارن میگن غذا نمیدی آخه چرا من به پاره تنم غذا ندم از صبح تا شب دنبالش میدوم بلکه یه لقمه بخوره نمیخوره حسرت اونایی رو میخورم که بچه تپل مپل با اشتها دارن رشدن تو نمودار تو نارنجی هست😭😭

دلبررر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چون از اول افتادی دنبالش بدتر بد عادت میشه
زده میشه
بزار گشنش بشه خودش بیاد دنبال غذا

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خیلی لاغر مونده همه به روم میارن میگن غذا نمیدی آخه چرا من به پاره تنم غذا ندم از صبح تا شب دنبالش میدوم بلکه یه لقمه بخوره نمیخوره حسرت اونایی رو میخورم که بچه تپل مپل با اشتها دارن رشدن تو نمودار تو نارنجی هست😭😭
من بچه بودم لاغر بودم اما نرمال
میبردن دکتر شربت اشتها اور میداد نیم ساعت قبل غذا میخورم

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
من بچه بودم لاغر بودم اما نرمال
میبردن دکتر شربت اشتها اور میداد نیم ساعت قبل غذا میخورم
بردم دکتر داده ولی اثر نکرده تا حالا این چهارمین دکتر و شربت هست

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
چون از اول افتادی دنبالش بدتر بد عادت میشه
زده میشه
بزار گشنش بشه خودش بیاد دنبال غذا
نمیاد عزیز یه روز هم گشنه بمونه اصلا انگار ن انگار

ملیحه

مدیر
نباید توجه کنی به حرف اطرافیان . اول یه دکتر ببر همه چیشو چک کنه که کمبودی نداشته باشه تو بدنش ‌. اگر همه چیش نرمال بود به همین حالی که هست رهاش کن . اشتها داشت میخوره ، نداشتم نمیخوره

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
مثلا بگو تو طول روز چیا میخوره، چه ساعتی بلند میشه؟
صبح ها دو سه قاشق فرنی میخوره غذای سفره اصلا نمیخوره تف میکنه سرلاک دو سه قاشق موز یه بند انگشت اینه غذاش اونم به زور

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
نباید توجه کنی به حرف اطرافیان . اول یه دکتر ببر همه چیشو چک کنه که کمبودی نداشته باشه تو بدنش ‌. اگر همه چیش نرمال بود به همین حالی که هست رهاش کن . اشتها داشت میخوره ، نداشتم نمیخوره
یه روزم به حال خودش بگذاری نمیخوره خسته ام کرده از نوزادی همیشه ۱۲ ساعت گشنه میموند باز شیر نمیخورد الانم نمیخوره تا حالا ۴ تا دکتر بردم

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
صبح ها دو سه قاشق فرنی میخوره غذای سفره اصلا نمیخوره تف میکنه سرلاک دو سه قاشق موز یه بند انگشت اینه غذاش اونم به زور
این هم دکتر تغذیه میخواد هم روانشناس
یبوست داره؟

ملیحه

مدیر
یه روزم به حال خودش بگذاری نمیخوره خسته ام کرده از نوزادی همیشه ۱۲ ساعت گشنه میموند باز شیر نمیخورد الانم نمیخوره تا حالا ۴ تا دکتر بردم
خواهرزاده‌های منم همین بودن ‌. لاغر بزرگ شدن و هیچ عیب و ایرادی هم توشون نبوده خداروشکر .

پس تو وعده‌های غذاییشو با بازیو سرگرمی بهش بده که حداقل کم اشتها تر نشه . براش ظرف غذای شکل دار بخر . قاشم همینطور

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
خواهرزاده‌های منم همین بودن ‌. لاغر بزرگ شدن و هیچ عیب و ایرادی هم توشون نبوده خداروشکر .

پس تو وعده‌های غذاییشو با بازیو سرگرمی بهش بده که حداقل کم اشتها تر نشه . براش ظرف غذای شکل دار بخر . قاشم همینطور
خریدم کلا خانواده شوهرم خودم جلوش جمع میشیم ادا در میاریم بخوره بازم نمیخوره

مامانی

⭐کاربر فعال⭐
بچه اول منم زیاد غذا نمیخورد
یکی بهم گفت با نون لواش معدشو گشاد کن
عسل کمی میزدم کمی نون لواش روزی چند بار میدادم
ناهار وشام هم میدادم کمی میخورد کم کم اشتهاش زیاد شد .الان باید خوراکی هها رو قایم کنم از دستش

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
براش چیزایی که دوست داره درست کن بازی بازی بده بهش بخوره بچه من کوچیک بود زیاد خوراک نداشت الان بیا ببین ماشالاه من وباباشم با لباسامون میخوره غصه نخور سانستول فکر کنم شربت اشتهاس از داروخانه بپرس بده بخوره

کاربرشاد

کاربر جدید
پسر منم همینه :(

بالا