چیکارکنم دوستم اینکارارو نکنه؟

• شروع کننده موضوع مصی
  • تاریخ شروع

مصی

Guest
سلام خانوما
امیدوارم اخرین زمستون قرن براتون سرشار از رحمت وبرکت و معجزه و ارامش باشه
بچه ها من یه دوستی دارم 4ساله باهم دوستیم از خواهر بهم نزدیکتر
تازگی عقد کرده البته اصلا بمن نگفته بود که در مرحله اشنایی و غیره یهویی اومد گفت اره فردا نامزدیمه
اینا اصلا مهم نیس مشکل اینجاست که میخواد خودشو واسه همسرش لوس کنه منو خراب میکنه
مثلا یجوری رفتار میکنه ک انگار من بهش حرف یاد میدم پسره هم بهش میگه دیگه با این دوستت حرف نزن
درحالیکه من اصلا باهاش حرفی نزدم

دختر جذاب

Guest
بهش بگو یا رابطه ات رو باهاش کم کن

بسته شد

Guest
سلام خانوما
تازگی عقد کرده البته اصلا بمن نگفته بود که در مرحله اشنایی و غیره یهویی اومد گفت اره فردا نامزدیمه
اینا اصلا مهم نیس مشکل اینجاست که میخواد خودشو واسه همسرش لوس کنه منو خراب میکنه
مثلا یجوری رفتار میکنه ک انگار من بهش حرف یاد میدم پسره هم بهش میگه دیگه با این دوستت حرف نزن
این دیگه چه مدلش بووود?

بسته شد

Guest
سلام خانوما
بنظرم شوهر دیده جو گیر شده
ازش فاصله بگیر

nili

Guest
سلام خانوما
سلام عزیزم به نظرم بهترین کار اینه که یه مدت بی محلی کنی و دور بشی از این جور آدم ها
خیلی سخته برای آدم ولی رو در رو بهش بگو این رو که اذیت میشی از این اتفاق و بگو اگر ادامه بدی منم نمیتونم به دوستیمون ادامه بدم

استارتر
استارتر

مصی

Guest
بنظرم شوهر دیده جو گیر شده
ازش فاصله بگیر
دقیقا فهمیدم جوگیره کلا رابطمو باهاش ب حداقل رسئندم ولی یهو زنگ میزنه میگه اره ب شوهرم اینجور گفتم گفته باهات حرف نزنم

بسته شد

Guest
دقیقا فهمیدم جوگیره کلا رابطمو باهاش ب حداقل رسئندم ولی یهو زنگ میزنه میگه اره ب شوهرم اینجور گفتم گفته باهات حرف نزنم
??
میادبه توام میگه؟
توچی میگی بهش؟

استارتر
استارتر

مصی

Guest
سلام عزیزم به نظرم بهترین کار اینه که یه مدت بی محلی کنی و دور بشی از این جور آدم ها
خیلی سخته برای آدم ولی رو در رو بهش بگو این رو که اذیت میشی از این اتفاق و بگو اگر ادامه بدی منم نمیتونم به دوستیمون ادامه بدم
دیگه انقدر دلم گرفت از رفتارش کلا شمارشو پاک کردم ولی خیلی دوستش داشتم بهترین دوستم بود باورم نمیشه اینکارارو میکنه

nili

Guest
دیگه انقدر دلم گرفت از رفتارش کلا شمارشو پاک کردم ولی خیلی دوستش داشتم بهترین دوستم بود باورم نمیشه اینکارارو میکنه
می‌دونم عزیزم چه قد سخته
واقعا نمی‌دونم چرا آدم ها اینطوری رفتاراشون تغییر می‌کنه ولی الان چند روز برات سخت باشه بهتره که این رابطه بد رو ادامه بدی

استارتر
استارتر

مصی

Guest
بگو لازم نکرده خودتو به کوچه علی چپ نزن بهش بفهمون ناراحتی از این کارش
رک بهش گفتم یدفعه ای بمن کنایه زد که اره من همه بهم حسودی میکنن چون ازدواج کردم خوشبخت شدم ولی شماها هنوز ازدواج نکردید جوری شده بهش بگم بالای چشمت ابروعه میگه حسودید

استارتر
استارتر

مصی

Guest
می‌دونم عزیزم چه قد سخته
واقعا نمی‌دونم چرا آدم ها اینطوری رفتاراشون تغییر می‌کنه ولی الان چند روز برات سخت باشه بهتره که این رابطه بد رو ادامه بدی
اصلا باورم نمیشه ... همچی ب کنار این که یهویی دعواهاشونو جلو پسره میندازه گردن من خیلی اذیتم میکنه

دختر جذاب

Guest
رک بهش گفتم یدفعه ای بمن کنایه زد که اره من همه بهم حسودی میکنن چون ازدواج کردم خوشبخت شدم ولی شماها هنوز ازدواج نکردید جوری شده بهش بگم بالای چشمت ابروعه میگه حسودید
عجب
من اگه بودم رابطه ام رو باهاش کم میکردم

مااماان_ساامیاار

Guest
خودتو ناراحت نکن من با دوست هفت سالم کات کردم

استارتر
استارتر

مصی

Guest
عجب
من اگه بودم رابطه ام رو باهاش کم میکردم
اره منم همینطور
منم کم کردم رابطمو یدفعه ای با شوهرش تو واتساپ ویدیوکال گروهی میگیره میگه مثلا فلان شد
منم جلو شوهرش نخواستم ضایش کنم بعدش ک بهش میگم چرا اینکارو کردی میگه ببخشید بی جنبه نباش

ملکه محدثه

Guest
سلام خانوما
خوب رابطه رو باهاش قطع کن

بالا