چک برگشتی

وضعیت
این موضوع قفل شده است

مهیارم۷۱

کاربر جدید
سلام من دو نفر هستن ک چک دادم بهشون ک ۴۰ روزه بهم برگردونن حالا یکساله دستشونه چکامم برگشت خوردن هرچی هم میگم بیا بریم درستش کنیم حسابمو نمیان چکار کنم چکامو پس بگیرم حسابام باز بشه.
🙏

Kiana

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
@Admin عزیزم میتونی ایشونو راهنمایی کنی؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام من دو نفر هستن ک چک دادم بهشون ک ۴۰ روزه بهم برگردونن حالا یکساله دستشونه چکامم برگشت خوردن هرچی هم میگم بیا بریم درستش کنیم حسابمو نمیان چکار کنم چکامو پس بگیرم حسابام باز بشه.
🙏
چک ها الان همه صیادی هست
اگر چکت برگشت بخوره تمام کارت های بانکیت جلوش بسته میشه
از متنت چیز زیادی نفهمیدم
می توانی بری بانک
@دلبرشیرین
کمکش میکنی اگر میشه گلم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
🙏
الان چک دادی بهت ۴۰ روزه برگردونند
یا یکساله دستشونه بهت ندادند
چک چه جوری هست بابت ضمانت
یا نه از جانب خودت براش کشیدی
خانم هستید یا اقا؟؟؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دیشب ی نفر کد ورود ب روبیکارو از گوشیم گرفت با استفاده از شماره تلفنم ولی اکانتی تو روبیکا ندارم تا حالا نصبش نکردم حالا اون کاری میتونه کنه؟
با کد روبیکات میخواد چیکار کنه
الان منظورت چیه

استارتر
استارتر
مهیارم۷۱

مهیارم۷۱

کاربر جدید
چک ها الان همه صیادی هست
می توانی بری بانک
@دلبرشیرین
کمکش میکنی اگر میشه گلم
چک من طرح قدیمه و یکیشون برای ضمانت خرید گوشی ازم گرفت ک متاسفانه بعد خبر دارشدم با چکم موتور خریده و حالاهم قسطاشو نداده و اووووه خلاصه ک فروشنده موتور و خریدار توافق کردن ولی نمیان بریم دادگاه یا بانک چک منو رفع سو کنیم تا حسابم باز بشه

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چک من طرح قدیمه و یکیشون برای ضمانت خرید گوشی ازم گرفت ک متاسفانه بعد خبر دارشدم با چکم موتور خریده و حالاهم قسطاشو نداده و اووووه خلاصه ک فروشنده موتور و خریدار توافق کردن ولی نمیان بریم دادگاه یا بانک چک منو رفع سو کنیم تا حسابم باز بشه
@دلبر شیرین

استارتر
استارتر
مهیارم۷۱

مهیارم۷۱

کاربر جدید
چک ها الان همه صیادی هست
می توانی بری بانک
@دلبرشیرین
کمکش میکنی اگر میشه گلم
اون یکی هم رفتیم واس ماشینش ک بیمش کنه من واسش چک بدم همون چک ضمانت بعد آقا کارت ملی همراش نبود 😬😑من کارت ملیمو دادمو بیمه نامه ب اسم من خورد حالا یکساله ک قسطاشو نداده ۲وهفتصدم بدهکاره و چکمم برگشت خورده و تازه ماشینه هم فروخته و بهشم میگم بیا بریم بانک پول بیمتو بده تا حسابم آزاد بشه هربار ی بهانه میاره و نمیاد.😫😫😫😫😫خدا چرا من انقدر ببخت و ساده ام

وضعیت
این موضوع قفل شده است
  • تاپیک جدید
  • بروز شده
  • پربازدید امروز
بالا