چرا تاپیک قبلمو جواب نمیدین؟ خیلی سخته براتون یه راهنمایی؟؟

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
از اونجایی ک هیچ تلاشی برای ارتباط باهات نمیکنه
میتونی بگی لطفا کع چ تلاشی باید بکنه زیاد زنگ میزد و پیام میداد من بلاکش کردم.. قرارم میزاشت
راهنماییم کن ثواب داره
خیلی عصبیم همش فکر میکنم شاید کسی که واقعا دوسم داشته بلااک کردم

Black

⭐کاربر ویژه⭐
میتونی بگی لطفا کع چ تلاشی باید بکنه زیاد زنگ میزد و پیام میداد من بلاکش کردم.. قرارم میزاشت
راهنماییم کن ثواب داره
خیلی عصبیم همش فکر میکنم شاید کسی که واقعا دوسم داشته بلااک کردم
طرف میگه یه خار...رو میخوام میگی دوسم داشت

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
پس چرا خیلی بهم زنگ میزد و پیام میداد قرارم میزاشت. بهم میکفت میخوام باهات ازدواج کنم مامانمو بیا ببین
. اون دختره ترکیه بود که میگفت .. چون قبلا اونجا میرفت دیده بودش

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
اخرین بار باهاش درگیر شدم سر سن و سالم که چرا همش بهم میگه سنت بالاست جذابی.. منم درگیر شدم چرا بهم میگی سنت بالاست فلان.. خانما دوس ندارن این چیزا رو بعد باهام درگیر شذ گفت اون دختره ترکیه هست هرپولی بخواد بهش میدم تا پیشرفت کنع ولی تو لول پایینی فلانی

Black

⭐کاربر ویژه⭐
پس چرا خیلی بهم زنگ میزد و پیام میداد قرارم میزاشت. بهم میکفت میخوام باهات ازدواج کنم مامانمو بیا ببین
. اون دختره ترکیه بود که میگفت .. چون قبلا اونجا میرفت دیده بودش
بازیگره دیگه کارش بازیه ...
دل بزرگی داره ب وسعت دریا
مادری داره بسیار زنده
عمق فاجعه رو درک کن

Black

⭐کاربر ویژه⭐
اخرین بار باهاش درگیر شدم سر سن و سالم که چرا همش بهم میگه سنت بالاست جذابی.. منم درگیر شدم چرا بهم میگی سنت بالاست فلان.. خانما دوس ندارن این چیزا رو بعد باهام درگیر شذ گفت اون دختره ترکیه هست هرپولی بخواد بهش میدم تا پیشرفت کنع ولی تو لول پایینی فلانی
بزار بره ک...ننش
منم ۴ سال بزرگترم ولی این حرفا رو هیچوقت از پارتنرم نشنیدم میگفتی اون لول بالا نیست هر شب لنگا...ش بالاست بیب

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
خوب شد اینا رو بهم گفتی آش ق ال گل هم میکشید چندین سال مداوم.‌. خودشو خدای موسیقی میدونست توهمی.. هیجی نبود.. پنج ماه باهاش رابطه هم داشتم آخرش خیلی بدبیراه بهم گفت

بالا