چرا اعلان واسمون نمیاد؟

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

مژده

Guest
این یکی از پرتکرار ترین سوالات کاربراست برای همین گفتم بهتره یه تاپیک بزنم واسش.

1- هر پست فقط 15 نفر رو میشه تگ کرد اگر بیشتر از 15 نفر رو تگ کنید اعلان برای بعضیاشون نمیره. برای مثال اگر 20 نفر رو در یک پست تگ کنید فقط 15 نفرشون اعلان دریافت میکنن

2- اگر کسی پست خودش رو بعد از تگ کردن ویرایش بزنه، دیگه در اکثر اوقات اعلان واسه اون شخص نمیره پس اگر کسی رو تگ کردید دیگه اصلا دکمه ویرایش پست رو نزنید

3- زمانی که در تاپیکی آنلاین هستید و دکمه بروزرسانی رو میزنید اگر کسی شمارو تگ کرده باشه یا نقل گرفته باشه دیگه واستون اعلان نمیاد چون خودتون حضور دارید و نیاز به اعلان نیست

4- وقتی تاپیک میزنید اگر 100 نفر هم در تاپیک شما شرکت کنن فقط 1 اعلان برای شما میاد و دیگه 100 تا اعلان نمیاد. تنها 1 اعلان میاد و اونم نوشته به تاپیک شما پاسخ دادن و برید چکش کنید.

و مهمترین نکته برای بار هزارم :( : وقتی با منه مدیر یعنی مژده کار دارید فقط تیتر نزنید مژده بلکه باید توی تاپیکتون من رو تگ کنید. من همیشه آنلاین نیستم. تا حالا چندین مرتبه دیدم کسانی از من سوال داشتن و تاپیک زدن یا با من کار داشتن و من متوجه نشدم. مثلا اتفاقی میبینم یک نفر هفته پیش! تاپیک زده و منو خطاب قرار داده اما من متوجه نشدم چون من رو تگ نکرده بود. خب من که همیشه در سایت نیستم. کاری با من دارید حتما باید تگ کنید تا ببینم.

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا