پله بالا پایین کردن تاثیری بر عادت ماهانه داره؟

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
من تو طبقه بالاشونم بچه ام‌هم خیلی کوچیکه تنهایی نمیتونم به حموم ببرم یا جاشو تعویض کنم بشورم‌چون نمیتونه گردنشو نگه داره مامانمم گفته من پریودم نمیتونم بالا پایین کنم اونموقع حجمش بیشتر میشه تو بیا ۳ روزه میام بابام رعایت نمیکنه سیگار نیکشه داداشم شلوغه جیغ میرنه اینم میترسه تو خواب میپره دلم به بچه ام میسوزه میخوام از فردا تیام‌همون بالا بمونم نشورم جاشک با دستمال مرطوب پاک کنم

هاله

مدیر
من تو طبقه بالاشونم بچه ام‌هم خیلی کوچیکه تنهایی نمیتونم به حموم ببرم یا جاشو تعویض کنم بشورم‌چون نمیتونه گردنشو نگه داره مامانمم گفته من پریودم نمیتونم بالا پایین کنم اونموقع حجمش بیشتر میشه تو بیا ۳ روزه میام بابام رعایت نمیکنه سیگار نیکشه داداشم شلوغه جیغ میرنه اینم میترسه تو خواب میپره دلم به بچه ام میسوزه میخوام از فردا تیام‌همون بالا بمونم نشورم جاشک با دستمال مرطوب پاک کنم
اره تاثیر داره

هاله

مدیر
نه بشوریاااا میسوزه بچه گنا داره

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کم کم بشور یاد میگیری میسوزه هوا گرمه

Negarm

⭐کاربر ویژه⭐
حسی جواب میدم اره تاثیر داره

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وا چه ربطی داره بچرو درست بغل کن بشورش
چند وقتشه
از الآن به سر و صدا عادتش بده
وقتی خوابه حرف بزن تلوزیون روشن کن آهنگ بذار عادت کنه

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
وا چه ربطی داره بچرو درست بغل کن بشورش
چند وقتشه
از الآن به سر و صدا عادتش بده
وقتی خوابه حرف بزن تلوزیون روشن کن آهنگ بذار عادت کنه
عادت دارع خانواده شوهر یه لشکرن اخه کجا بشورم میترسم از دستم بیوفته ولی مامانم نگه میداره من اب میریرم میشورم تنها نمیشه حتی مامانم تنها نمیتونخ چه برسه به من

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
کم کم بشور یاد میگیری میسوزه هوا گرمه
مشکل یاد گرفتن نیس یه نفری نمیشه مامانم نگه میداره من اب میریزم میشورم حتی مامانمم تنها میترسه میگه سر میخوره میوفته

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عادت دارع خانواده شوهر یه لشکرن اخه کجا بشورم میترسم از دستم بیوفته ولی مامانم نگه میداره من اب میریرم میشورم تنها نمیشه حتی مامانم تنها نمیتونخ چه برسه به من
تو روشویی یا حمام شیر آب رو باز کن تنظیمش کن بچرو بردار ببر بشور
پس ما چجوری میشوریم😕😐

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم برای توالتش با احتیاط ببر دستشویی از زیر بغلش خب بگی ، پوشکشو باز کن تو روشویی بشور خب

برای حموم هم یه وان نوزاد بذار رو فرش ، یه لگن آب ولرم هم پر کن بذار کنار دستت داخلش یه ظرف کوچیک ، یکی بگیره یکی بشوره خودت بگیر به شوهرت بگو با اون ظرف کم کم آب بریزه رو بچه

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐

Choi mary

مدیر
اره پله بالا پایین کنه زیاد میشه ولی راه رفتن ساده نه
نمیدونم چه اصراری داری نمیشه خودت بشوری مادرای ما مگه چیکار می کرد؟

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
اره پله بالا پایین کنه زیاد میشه ولی راه رفتن ساده نه
نمیدونم چه اصراری داری نمیشه خودت بشوری مادرای ما مگه چیکار می کرد؟
من میترسم از دستم سر بخوره بیوفته حتی مادرمم نمیتونه تنها بشوره

بالا