نمیتونم بچمو از شیر بگیرم??

• شروع کننده موضوع Shaaaad
  • تاریخ شروع

Shaaaad

Guest
سلامم...
۱۹ماهشه...میخوان از شیر بگیرمش وقتایی ک میخواد بخوابه حتیما باید شیر یخوره بعد چسب زده بودم نمیخورد اصلا نزدیکشم نمیشد ولی عددتش نزاش مجبور شدم پسبو باز کنم خوابش برام مشکل ایجاد میکنه چیکار بغلمم سر پا ی کوچولو بخواب باز بیدار شد شیر خواست

مژده

Guest
سلام چرا میخوای از شیر بگیری عزیزم

تک دختر

Guest
زوده الان.حداقل بزار ۲۴ ماه بشه بعد.

تیتی

Guest
سلامم...
۱۹ماهشه...میخوان از شیر بگیرمش وقتایی ک میخواد بخوابه حتیما باید شیر یخوره بعد چسب زده بودم نمیخورد اصلا نزدیکشم نمیشد ولی عددتش نزاش مجبور شدم پسبو باز کنم خوابش برام مشکل ایجاد میکنه چیکار بغلمم سر پا ی کوچولو بخواب باز بیدار شد شیر خواست
دختر من ۱۵ ماهشه از همون اول دغدغه دارم
چون اونم با شیر میخوابه فقط?

آیلا

Guest
اوایل فقط روزا اونم با چسب نه بلکه سر گرمش میکنی و هی بهش غذا میدی تا دلش شیر نخواد بعد چند روز یواش یواش شبم یادش میره شیر خوردن قبل خواب بهش غذای سنگین بده مثلا تو فرنیش زیاد کره بریز تا دلشو بگیره دیگه گشنه نشه کافیه فقط یه شب شیر نخوره از فرداش دیگه اصلا نمیخواد

مامان نیلا

Guest
خب باید چسب و میزدی دیگه یا تلخک از داروخونه من خودم با رژ قرمژ روش خط کشیدم میگفت بوف شده نمی خورد???? شبا هم غذای سنگین میدادم بهش که تو طول شب برای شیر بلند نشه

هایدی

Guest
الان زوده فعلا از شیر نگیرش وقتی دو سالش شد با لیوان بهش شیر کارخونه ای بده

مامان نیلا

Guest
شیشه چطور بگیرم
عع سلام زینبی خوبی?
عشقای خاله خوبن؟?
به فنجون عادتش بدی شیشه شیر از سرش میفته ، من یه مدت لیوانای رنگی و عروسکی میگرفتم که دوست داشته باشه تو لیوان بخوره یا تو شیشه شیر ، شیر رقیق می ریختم ک خوشش نیاد و ول کنه?

narngk.

Guest
عع سلام زینبی خوبی?
عشقای خاله خوبن؟?
به فنجون عادتش بدی شیشه شیر از سرش میفته ، من یه مدت لیوانای رنگی و عروسکی میگرفتم که دوست داشته باشه تو لیوان بخوره یا تو شیشه شیر ، شیر رقیق می ریختم ک خوشش نیاد و ول کنه?
عه پرگل??????خوبم عزیزم همه کاره کردم???

97Melisaaa

Guest
من یکسالگی از شیر گرفتمش راحت ترین کاری بود که انجام دادم

فندق

Guest
الان هوا خنکه مناسب از شیر گرفتن هست
وعده های شبشو کم کم کمتر کن مثلا اگر شبی سه بار میخوره شبه بعد دوبار بهش بده
اگرم بیدار شد به جاش آب آبمیوه یا هرچیز مایعی که دوست داره تو لیوان بهش بده صبحم که بیدار میشه به محضی که شیر خواست صبحانه بهش بده چون گرسنه هست میخوره

بالا