میخواهم زنده بمانم ????

• شروع کننده موضوع دختر دانشمند?
  • تاریخ شروع

دختر دانشمند?

Guest
شوهرم ومن این ماه یادمون رفته حق بیمه رو پرداخت کنیم اونها هم از خدا خواسته گفتن بعدپنجم ماه بیاین براوصلش اقدام کنین .انگار این بیمه ی تامین اجتماعی کم پول گرفته تا حالا جریمش به کنار آخه من اول ماه اسفند باید عمل بشم اگه تا اون موقع وصل نشه اصلا پول دکتروسونوگرافی رو چکارکنم آخه چرا شوهرم یادش رفت خودم چرا حواسم نبود

سامانتابانو

Guest
شوهرم ومن این ماه یادمون رفته حق بیمه رو پرداخت کنیم اونها هم از خدا خواسته گفتن بعدپنجم ماه بیاین براوصلش اقدام کنین .انگار این بیمه ی تامین اجتماعی کم پول گرفته تا حالا جریمش به کنار آخه من اول ماه اسفند باید عمل بشم اگه تا اون موقع وصل نشه اصلا پول دکتروسونوگرافی رو چکارکنم آخه چرا شوهرم یادش رفت خودم چرا حواسم نبود
ناراحت نباش عزیزم
گفته بعد پنجم ماه بیاین خوب الان دوم ماه هست
چند روز دیگه بعد برین
ان شاالله تا اول اسفند وصل شده
میتونم بپرسم چه عملیه؟

استارتر
استارتر

دختر دانشمند?

Guest
ناراحت نباش عزیزم
گفته بعد پنجم ماه بیاین خوب الان دوم ماه هست
چند روز دیگه بعد برین
ان شاالله تا اول اسفند وصل شده
میتونم بپرسم چه عملیه؟
من جفتم سر راهی کامله باید سزارین بشم هر لحظه ممکنه دچار دردبشم ومجبوربه عمل بشم این دیگه چه جورامنیتیه که بیمه به مردم داده بیشتر دنبال امنیت جیب خودشه من تا پنجم ماه وبیشترنباید دچارمشکل بشم ولی آنقدر استرس ازدیروز دارم که از دیروز بدنم همش دردمی کنه شوهرم میگه همش تقصیر توسعه توباید یادت میمون البته هردومون باید یادمون می بود ولی کاراز کار گذشته

کاجولم

Guest
خودت برو بیمه بگو یه راه کار بدید .

استارتر
استارتر

دختر دانشمند?

Guest
خودت برو بیمه بگو یه راه کار بدید .
باشه سعی می کنم برم البته امروز شوهرم خودش رفت گفتن بعدپنجم ماه برای پرکردن فیش جریمه و درخواست دوباره بیا اگه اون نتونست بره باید خودم برم هرچند دیگه راه رفتن برام سخت شده

کاجولم

Guest
باشه سعی می کنم برم البته امروز شوهرم خودش رفت گفتن بعدپنجم ماه برای پرکردن فیش جریمه و درخواست دوباره بیا اگه اون نتونست بره باید خودم برم هرچند دیگه راه رفتن برام سخت شده
مواظب خودت باش .
حواست باشه کار شما گیره خیلی باید محتاط حرف بزنی.

بالا