مهربون ترین کاربرای اینجا رو تگ کنید ...

• شروع کننده موضوع هیماواری
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

هیماواری

Guest
هعی خواهر چی بگم من از درد دلم
دل ک هیچ
بهترین شب زندگیم
اون شبی ک فک میکردم بهترین شب وتکرار نشدنیه
وبهترین حسابرام رقم میزنه.
اون شب هردومون تصادف کردیم
اونوقت بمن میگن خوشانس من بدشانس ترین وبداقبال ترین ادم روی زمینم قبل اینکه عاشقونه هامو باهاش تقسیم کنم رفت
رفتنش دست خدش نبود.
اما موندنش ک دست خدش بود.سخته برگشتش
دوستام میگن این جدایی همیشگی نیس اون بهشته و بعدها منتظرتوهه
اما چی بگم من ب دلم ک بی قرارع؟
هربار میخوام خودمو بکشم نمیشه ی چیز مانعه
???????
مطمئن باش که یه روزی دوباره میبینیش ...
این اتفاقی بوده که افتاده ...باید بتونی باهاش کنار بیای اونم همینو میخواد دوست داره خوشحال باشی الان حتما روحش از اینکه تو ناراحتی خیلی رنجوره...
یادت باشه زندگی همیشه جریان داره و بعد مرگ کسی هنوز هم زندگی هست و افراد بازمانده باید بتونن باهاش کنار بیان چون راه طولانی در پیش دارن...
اگه بشینی قصه بخوری اون برمیگرده ؟ پس بیخیالش
اونم الان همینو میخواد ...
ببین مثلا یه ساعت خاصی رو تو روز بزار برای فکر کردن به همسر مروحمت ...مثلا دو ساعت ...و بقیع روز رو اصلا بهش فکر نکن ...تا روحیه ات به هم نریزه و بتونی به کار های دیگه ات برسی ???

دریای ــــــ ابی

Guest
مطمئن باش که یه روزی دوباره میبینیش ...
این اتفاقی بوده که افتاده ...باید بتونی باهاش کنار بیای اونم همینو میخواد دوست داره خوشحال باشی الان حتما روحش از اینکه تو ناراحتی خیلی رنجوره...
یادت باشه زندگی همیشه جریان داره و بعد مرگ کسی هنوز هم زندگی هست و افراد بازمانده باید بتونن باهاش کنار بیان چون راه طولانی در پیش دارن...
اگه بشینی قصه بخوری اون برمیگرده ؟ پس بیخیالش
اونم الان همینو میخواد ...
ببین مثلا یه ساعت خاصی رو تو روز بزار برای فکر کردن به همسر مروحمت ...مثلا دو ساعت ...و بقیع روز رو اصلا بهش فکر نکن ...تا روحیه ات به هم نریزه و بتونی به کار های دیگه ات برسی ???
نمیشه?????????

دختری از اعماق جهنم?

Guest
واقعیتش همه مهربونن همه???

بالا